Путающаяся• 03 апреля 2024

Ху из портников? Почему его так слушают?

Он у меня на уровне Люськи, а вообще, то кацапский засланец.
Не гоню• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
от тоді і треба робити перемовини. бо це означатиме, що вони в найбільш слабкій своїй позиції. і якщо ми виходимо на кордони 91 - це великий удар по іміджу рос армії і пуйла особисто. це гарантія невдоволень на росії, і навіть потенційного її розвалу
Я не хочу жертвувати своїм життям заради майбутнього, бо майбутнє це я і моя сімʼя. А так як ми відвойовуємо території, то потрібно ще років 30 щоб вийти на кордони 91 року.

Трейдер кріпти• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
а ви наводчиця? раз здаватися і до педерації не терпиться
А вы, вероятно, всех своих мужчин в военкомат сдали уже.
Я-ваш шанс• 03 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
И кто нас в этот капкан втянул??
сусідво з рашою? загляніть в історію, з руснявими завжди було непросто, з моменту першого спалення Києва Андрієм Боголюбським.
https://www.radiosvoboda.org/a/29812374.html
Трейдер кріпти• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Я реаліст. І я за переговори. Досить смертей,
Как ни прискорбно (((
Не гоню• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
у складних проблем нема простих рішень
наша влада, можливо, давно пішла б на перемовини, проте навіть Зеленській і його команда розуміють, що це безперспективно. Вони точно втратять владу, бо русня посадить своїх маріонеток, а мільйони українців зазнають репресій і висилок, розстрілів. це буде гірше, ніж в сталінські часи.
А чому кримчани як жили в своїх домівках, так і живуть?
Я-ваш шанс• 03 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Они считают, что Зе их обманул, должен был войну закончить, а пуйло стали, наобоот наступать, это они, часть избиратели регионалов. За дружбу, а пуйло их опрокинул и надурил.
по-моєму, виборці зе зовсім не вважають, що він їх обдурив. усі передвиборчі обіцянки простили і забули. просто підтримують, і все
Я-ваш шанс• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
ок. ви можете виїхати в еміграції. інакше ви як українка приречені. або еміграція, або війна. у випадку окупації вас буде знищено
Ноу коммент• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Удалено администрацией...
Не паліться так явно. Кастрюльоголові - заяложений кацапський наратив
Не гоню• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А що вже випускають? Є вибір?

Трейдер кріпти• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
добре. як ви бачити переговори і домовленості? ви бачили ультиматими пуйла? знаєте його вимоги?
На сейчас, без мира, его требование - ’декоммунизация’ Украины. После слива Каховского водохранилища и прилета в Днепрогес лично я сдаюсь😢
Я-ваш шанс• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
та ви шо, прям всі живуть? і татарам там ок?
бо там населення багато проросійського було, і вони не протестували, як в Ізюмі чи Херсоні.
Я-ваш шанс• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
А що вже випускають? Є вибір?
не будьте наївною, хто хотів - виїхав
Стриптизерка• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Це не раша має пропонувати, а ми, бо з таким темпом війни, не буде кому жити з українців на відвойованих територіях
Мы не можем предлагать, у нас нет рычагов влияния
Ноу коммент• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
самокритика - це корисно. ви на вірному шляху
а якщо таки ждунка з України - готуйтеся на підвал до оккупантів, або виселятися в Сибір. саме це чекає на українців в разі повалення української державності
Вона надіється на високу посаду при кацапах.
Ноу коммент• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Що Ви готові віддати в обмін на мир?
Не гоню• 03 апреля 2024
Ответ дляНоу коммент
Що у головах ваших твориться? Має бути лише ваша думка і все, тільки ви правильно думаєте. Якщо в когось відрізняється, значить автоматично він за кацапів🙃
Стриптизерка• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Война не заканчивается на линиях. Границы или фронт линии - это не конец войны.
Я-ваш шанс• 03 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
ні, ’декомунізація’ - його триггер. згадайте промову в лютому 2022. він хоче демілітаризації, роззброєння, зменшення армії до смішних цифр, напевно, лише для параду на 9 травня. відмови від ЄС і НАТО. і багато чого іншого, наприклад, репресій, про які так явно не говорить.
норм тєма, як вам? згадайте, на початку повномасштабного, як у них на кордоні було купа пересувних крематоріїв. думаєте, для кого? а я скажу вам: для нас, українців.
Ноу коммент• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Зараз єдиний вихід зупинитися на лініях обмеження, а далі лише довга дипломатія. Можливо і вдасться домовитися на вигідних нам умовах.
Ключеве слово тут -’можливо’

Не гоню• 03 апреля 2024
Ответ дляНоу коммент
Що Ви готові віддати в обмін на мир?
Для мене важливе життя людей.
Стриптизерка• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Почему, Как в Крыму, пуйло не сделал в Буче, Бородянке? Зачем с февраля 22 года начали насиловать, убивать и жечь? Где зеленые добрые человечки?
Реанимация• 03 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Дети у вас есть? готовы отдать их на поталу бурятам после капитуляции? Уже, смотрю, забыли 2-е апреля 2022 года, когда деокупировали и Бучу и хлынули фото зверств руских оттуда... с мертвой изнасилованной трехлеткой.. или думаете лично вас пощадят, бо вы против войны и за мир?
Сизоока бестія• 03 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Слабая попытка😄
Так пытайтесь еще
Стриптизерка• 03 апреля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Какая декомунизация?
Ноу коммент• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Ок. Ми перемогли, вийшли на кордони 91. Що заважатиме йому далі нас закидувати ракетами?
Членство в НАТО
Трейдер кріпти• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Ни в коем случае. Сначала ультиматум США, если они не усиливают помощь оружием, то лопаты пусть оставят себе. Украина в границах 1991, с политикой ’дружественных отношений с соседями’
Ашолюдискажуть• 03 апреля 2024
еще одна люся-только уровень ниже.делать нечего его смотреть,время тратить
Стриптизерка• 03 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Для мене важливе життя людей.
Думаете, тут живодеры в теме? И для женщин жизни не важны? Просто вы верите ’ как в Крыму’. И что стоит написать путину и он подпишет мирный договор, очень просто, мозг ищет картинку для выхода и отрицает признать что это не выход, тогда идет заперечнння.
Трейдер кріпти• 03 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
В развал я верила в марте 2022. Сегодня нет((
Ашолюдискажуть• 03 апреля 2024
Ответ дляРеанимация
Гетьман вбухивает деньги на дроны, оружие и РЕБы для армии, которые ваш клоун не сподобился приобрести, Гетьман(его соратники) , вывез клистроны для ПВО с рашки, для защиты городов Украины, которые, кстати, дбр сняли по приказу ермака и зели(и вернули спустя 4 месяца жутких обстрелов города и смертей). Вкусные шашлыки? не наелись ещё? а, ну да, вам же умирая от руских ракет жизненно важно обосрать Порошенко
та оно жадное до жути