НетЕщеНаверное• 03 апреля 2024

Вечір з донькою 11 р

Планую завтра приїхати раніше з роботи аби провести вечір з донькою11 років, суші і ТД
Якщо я вип´ю пива,дитина зрозуміє чи не так пойме? Завжди ми пьємо сік,( щонеділі у нас цей день для нас двох, ) але я маю випити бо то капец.
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Без цього вечір з дитиною не вдасться
Вечір без цього був так десь рік, і шо , нащо тут цей коментар? Типу алкашка зайшла спитати чи пити при дитині? А я геройка прокоментую?

автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ви не повинні виправдовуватись ні перед ким, в тому числі й перед донькою. Келих пива - це не кримінал і не щось аморальне. І дитина - не немовля на грудному вигодовуванні. Тим більше, що вечір складатиметься не лише з вашого пива, а з спілкування в родинному колі. Не гризіть себе.
Дякую ♥️
Ms. Искренность• 03 апреля 2024
Додайте собі в сік трохи горілки, так щоб донька не бачила. Трохи релакснете. Бо таки іноді треба. Але пиво перед донькою краще не пити. Вони починають в такому віці вже цікавитись алкоголем.
Мексиканочка• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Саме так. Алкашка і геройка. А шотакоє? Це форум.
Білий Лосик• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Хочу його воно мені пахне
В падике выпейте и зайдите домой
Божа кульбабка• 03 апреля 2024
Моїй доньці 15 років. І нормально вона б відреагувала на таке. І в 11 років також. Вона знає, що у мами не має проблем з алкоголем. Іноді з подругами вдома шампанське п´ємо, часом з чоловіком( татом). Не розумію, чому всі такі категоричні, якщо все добре в сім´ї. Зрозуміло, що горілку то занадто. А келих пива чи легкого алкоголю можна.
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
О так, форум забула

...аяприкольная• 03 апреля 2024
Якщо є така потреба, то випийте трохи і виспіться, нічого криміналтного, діти знають що є алкоголь і дорослі іноді його п´ють.
Не думаю що це зіпсує ваш вечір.
Мексиканочка• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
О так, форум забула
Вже хильнули?
Виниловая пластинка• 03 апреля 2024
Тут у всех проблемы с алкоголем? Или детская травма, когда папа и мама бухали, поэтому алкоголь в доме у вас табу? Когда у вас гости в доме, вы детей закрываете в дальнем углу и ни ногой, чтобы не видели на столе алкоголь? А Новый год с шампанским вы тоже ни разу в жизни не встречали при детях?
Білий Лосик• 03 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тут всі святі
Ви шо
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Вже хильнули?
Я б з радістю , та ні
Пекельнi Борошна• 03 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Особливо , як автор пінку малій від пива дає. Ще і піклується.
Я вас прошу, половина нашого покоління мокла пальчик в стопку горілки і більша частина таки виросла адекватною. У мене сестра теж ще в пʼять років замінила ту пінку. І ані алкашкою не виросла і має дві вищи освіти. І ви тут таких як вона обсираєте бо живе краще більшості. А мама адекватна і хороша бо робить сімейний вечір з дитиною.
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Та ні, вона знає що з друзями чи десь інде, але вже не має як, тобто я лише з нею по четвергам відпочиваюч і завжди ми пили сітро чи сік, просто чи вона зрозуміє що наш вечір з нею вже не той, бо мама втомлена
Міряю від одиниці• 03 апреля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Тут всі святі
Ви шо
#полбокаланановыйгод
Мексиканочка• 03 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Проблеми у тих, хто кожний пук на форум виносить. Автор вже 11 років як мама, і потребує погодження незнайомих їй людей?
Пекельнi Борошна• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так, раніше коли я в компанії, але зараз ми самі з нею , і лише так я відпочиваю з нею по четвергам. Інші дні я працюю, а в цей день я всіх шлю за кораблем.

Та я маю випити хоч грам, вона не звикла до цього, завджи сік ми обирали, а тут я скажу пиво.
Ну і нічого. Якщо це буде просто бокал пива, а не бажання напитися і поплакати яка важка доля, то я в тому нічого поганого не бачу. Дочка буде мати свій улюблений напій ви свій.
Міряю від одиниці• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
От ви знов за рибу гроші.
Хто знає вашу дитину окрім вас?
Мексиканочка• 03 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
І що ваші батьки? радились з кимось з цього приводу?

автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую ♥️
Пекельнi Борошна• 03 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
В той час не було інтернету, хто зна можливо і радились би. Це ж не пост у фейсбук. Це анонімне питання. Можливо у жінки відчуття провини перед дитиною, друзів нема і просто потрібне добре слово?
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
От ви знов за рибу гроші.
Хто знає вашу дитину окрім вас?
Та вона ніби все розуміє, але хто знає в 11 років їх, у´інколи я в шоці
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Я вам дякую за відповідь, ви добра людина
Пекельнi Борошна• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я вже маю досвід задавати питання тут. Якщо ви не середньостатистична замахана мама, а хоч трошки у вас виходить ліпше, у всіх спрацьовує команда «фас»
Міряю від одиниці• 03 апреля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну тоді я не знаю, як можна не знати власної дитини.
Моєму синові 12, і ми як жили удвох майже рік у вигнанні, то я купувала собі на вечерю вино. І він знає, що я люблю вино, і знаю винний етикет. А ще знає, що алкоголь це не жах, коли його вживають помірно і до смаку, а не набухатись. І що для дитячого мозку він шкідливий. Може навіть лизнути трохи, щоб відчути смак, але вже другий ковток не зробить, бо другий для нього вже несмачний.
А як у вашій родині, то ж ви знаєте тільки. Спокійне відношення до алко чи як до чуми.
Мексиканочка• 03 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Радились, чи можна в 5 років дитині пінку з пива? Чи палець в горілку, а потім в рота? Неординарні у вас батьки?)
Пекельнi Борошна• 03 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Моя мама завжди казала що батьківство було дуже складне. Бо її мама їй нічого не розказувала, прояви емоцій теж були досить рідкісні. Мама каже що їй пощастило що я любила читати і вона мала можливість просто купувати мені правильні журнали та книжки. Але про їжу і всякі забобони про те як сушити дитячу білизну щоб дитя не хворіло, то точно було. Я навіть це памʼятаю (велика різниця з сестрою)
Санта Барбара• 03 апреля 2024
Нет, при ребёнке бы не пила.
Горлаю зрання• 03 апреля 2024
Я пью при дитині, вино чи пиво без проблем. Дитина знає що це алкоголь і його вживають дорослі. Не робіть з себя святош, в такому віці діти все добре розуміють, якщо їм пояснити.
Якщо автора це бентежить то замовте коктейль і дитина не зрозуміє що там алкоголь.