Сокодавка ще та• 04 апреля 2024
Гіпертеріоз ,у дівчаток/підлітків.
Хочу поцікавитись у мам,або жінок які зіткнулися з даною проблемою.
Які саме зміни відчуваються,і чи це вирок?
На що звернути увагу,випадково робили УЗД ,і вирішили і щитовидну глянути,виявили у дитини збільшення з однієї сторони.Не зоб.Зробили ТТГ,в нормі,Т4 трішки збільшені показники.В суботу йдемо до лікаря,дуже хвилююся.
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Чому ви вирішили, що гіпертеріоз якщо ТТГ в нормі?
Т4 трохи завищений,і щитовидка збільшена з однієї сторони,начиталась вже в інтернеті всякого(
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляАноним_1859
Хто вам поставив гіпертеріоз? Самі придумали собі діагноз 🤦♀️
По вашій реакції я трішки заспокоїлась,бо зрозуміла що вже накрутила себе.
ЧукИГеки• 04 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
По т4 ніхто не ставить гіпер. При гіпер ТТГ низький
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Дякую буду знати.
Не кую, не мелю• 04 апреля 2024
Гіпер вам ще не поставили, так що не панікуйте. Ще зарано) а який вік? В моєї був, але вже не мала була, 18 років. Ттг дуже низький був. Усі показники були погані. З симптомів - бігала на людей кидалась)) зла, як собака, дуже роздратована була. Безсоння, тремор рук. Типові симптоми. Але вага в неї не знизилася. При гіпер мала схуднути, а вона набрала вагу. Дуже набрала, тому на препараті їй було дуже важко. На очах збільшувалась. Коли ліки перестала пити та гормони були у нормі, то вага сама пішла. Лікар казала, що це не типово, що вагу набрала. А, ще була сильна тахікардія.
З аналізів було узд, ттг, т3, т4, аттпо і ще декілька, не пам´ятаю вже назву. Теперь контролює раз на рік. Робить узд, ттг, т3, т4. Лікар сказала, що аттпо не треба більше перевіряти. Ще сказала, що може повернутися гіпер, але скоріш за все все буде ок, або піде у гіпо.
В подруги ще був гіпер, але вона трохи попила ті ліки, сказала, що від них погано, та й кинула. Через рік десь здавала ттг, було у нормі. Зараз раз на рік здає кров, поки все ок
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
А узд було норм,Чи теж збільшена щитовидка?
Моїй 10 років.
ЧукИГеки• 04 апреля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
В мене теж вага при гіпер не знижувалась.
З симптомів найбільше турбувала тахікардія та алергія невідомого походження
Не кую, не мелю• 04 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Моїй 10 років.
Я вже не пам´ятаю, що було на узд. 100% що були великі утворення. В неї, коли дуже нервувала, то було видно без узд. Й так, якщо по шиї провести, то відчувалося, що збільшено. Тобто пальпувалося, чи хз, як сказати. Після лікування зменшилися. Зараз на узд типова картина для побитої життям залози. Є вузли й так далі. Але лікар каже, що якщо аналізи у нормі, то не чіпати, спостерігати.
Не кую, не мелю• 04 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
Так, це було жахливо. Їй навіть важко ходити було через вагу та набряки. Й якось так швидко вийшло, мабуть за тиждень збільшилася на очах
ЧукИГеки• 04 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Моїй 10 років.
В мене була збільшена трішки зовсім, майже норма, але структура залози була не здорова. Але я виявила діагноз в дорослому віці ( 35 років)
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Здоров´я вашій донечці !
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Це ще до лікування?
Лікували гормонами?
Посудомойка• 04 апреля 2024
Ось мій ТТГ (точніше майже відсутність його) при гіпері. Із явних симптомів були: непереносимість жари (постійні теплові удари влітку), трохи підвищена біля 37,2-37,3 температура, сильна худорлявість (хоча я ніколи більше 49 не важила), серце іноді на якусь хвилину ніби злітало з катушок - тарабанило 170 у хв, поганий сон, завжди на взводі. Тирозол п´ю, на родон їжджу, нормально себе почуваю.
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
Бажаю вам повного одужання!
ЧукИГеки• 04 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
Скільки часу ви на тирозолі?
Сокодавка ще та
• 04 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
Доречі в мене був період коли я дуже сильно різко схудла і я пішла до ендокринолога,лікар зав.відділенням.
Пощупав,зважив,поміряв зріст,ні УЗД,ні аналізи ніякі не направляв і не робив .Сказав здорова)))Після того я думала що ендокринолог це взагалі марна трата часу,і це не серйозно.Помилялася.
Треба і собі перевірятись.
Не кую, не мелю• 04 апреля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Це ще до лікування?
Лікували гормонами?
Так, до лікування. Гіпер не лікують гормонами. Там інший препарат, але він токсичний