Свій варік• 04 апреля 2024
В Єві туші по акції.
В Єаі туш по 100 грн, а друга одиниця за 10 коп. І тампони/прокладки котех 1+1=3 (будь-які)
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Ответ дляКарамелька
Было в Еве 100% кешбека можно оплатить, теперь только 50%
Це ’тепер’, як мінімум, вже кілька років)
Все знаю від і до• 04 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
Давно не була теж, якщо чесно, не дивилася, я за подарунком зайшла, ну от гігієну жіночу поповнила запаси по акціях, там ще з ob тампонів кешбек був 80%, теж взяла, але що з тим кешбеком робити - не знаю.
Що там не знати, що робити... Купіть пральний порошок, туалетну бумагу, сміттєві мішки чим ще завжди користуєтесь - 50%списують бонусами
Все знаю від і до• 04 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Кешбеком можете оплатить хоть 100% покупки, но он действует ограниченное время
У меня часто сгорает))
Тільки 50%
Все знаю від і до• 04 апреля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Не може такого бути, завжди лише 50% від ціни можна списати, в Просторі - лише 15% (це взагалі невигідно). Просто у вас була велика покупка, мабуть, списали всі бонуси як половину ціни і вам запам´яталося, що ви розрахувалися 100% бонусами
Не завжди. Був час, коли 100% можна було розрахуватись в Єві
Українська Мрія• 04 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Когда купили?
Такая акция ещё есть?
Это не акция, это распродажа остатков была. Иногда там по большой скидке можно купить хорошую косметику, Лореаль и Макс фактор, Гош...
Пишу з калідору• 04 апреля 2024
Ответ дляКарамелька
О, спасибо, значит не сошла с ума ))
Пишу з калідору• 04 апреля 2024
Ева наверное забыла обновить правила бонусной программы про 50%, потому как в п.5.4 написано, что бонусами можно оплатить полную сумму чека)
Свій варік
• 04 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
у мене клінік не засихає по 2 роки, при тому, що користуюся періодично. навіть водостійка не засихає вже років 6. так що, може є сенс раз взяти дорогу і не купувати отаке))
Брала і дорогі, всі засихають однаково +/-.
Свій варік
• 04 апреля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
А чому? Це ж дуже вигідно і приємно) Наприклад, 80% кешбеку на тампони. Ви берете дві пачки на 200грн і на карті у вас з´являється бонус 160грн - по суті, ви купили ці тампони за 40грн дві пачки. Наступного разу купуєте щось потрібне, а 160 буде вам знижка - чим погано?? Це ж не те, що ви нагрібаєте зайвого заради знижки, просто купуєте звичайні собі товари потрібні, які б і так купили, але є бонус
Це так, якщо встигаєш купити, доки вони не згоріли. Ще був ополіскувач для ПММ по акції. Може на кешбек візьму.
Свій варік
• 04 апреля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Всього гори. От ополіскувач хотіла б купити, а як швидко той кешбек нараховується?
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Хм, а цікаво було б в магазині ткнути їм ці правила) По ідеї, вони зобов´язані по ним продати)Це на сайті у них?
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
А шо там встигати? У вас є аж 21 день! Ви щаслива людина, якщо цілих три тижні вам не потрібно нічого купувати))
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
На наступний день
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Завантажте собі єву в тел просто і бачитимете всі свої операції, терміни, бонуси, чеки, акції і тд
Все знаю від і до• 04 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
На наступний день від покупки вже можна розраховуватись.
Пишу з калідору• 04 апреля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так, на сайті де про бонусну програму, посилання «ознайомитись з програмою лояльності» внизу, перекидає на повний документ на гуглдиску
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Там ще й вказано, що бонуси діють 180 днів, а не 21!
Хтось не додивився поміняти правила)) Ану завтра схожу спитаю у них, шо вони скажуть, цікаво)
Пишу з калідору• 04 апреля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Вангую, скажуть, що акційні бонуси то окрема пісня зі своїми правилами ))
Зроблено у 80-х• 04 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так а то шо, не про акційні розписано?)
Свій варік
• 05 апреля 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Та мені і рік-два з побутової хімії не потрібно, як правило, нічого купувати.
Свій варік
• 05 апреля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Дякую, сьогодні сходжу за ополіскувачем, може солі ще візьму.