Порекомендуйте якісний бойлер на 100-120 л?

Дивлюся на Gorenje і Atlantic …
Finik-Figa 04 апреля в 20:35
Мне нравится ’Термекс’..не знаю -есть ли на 100...а цена киловатта вас не смущает?
Хвильоватиша 04 апреля в 20:36
в мене атлантік років 8 на 80л, в батьків ще довше. Головне, щоб був сухий тен.
Щось не спиться 04 апреля в 20:36
У мене був Гореньє 10 років. Спитали в майстра, який брати новий - порадив теж Гореньє
автор Домовенок Кузя 04 апреля в 20:37
Ответ дляЩось не спиться
У мене був Гореньє 10 років. Спитали в майстра, який брати новий - порадив теж Гореньє
У вас був з сухим теном?
Кумедна 04 апреля в 20:38
Ответ дляХвильоватиша
в мене атлантік років 8 на 80л, в батьків ще довше. Головне, щоб був сухий тен.
Якісний то з нержавійки...то хіба дядю васю просіть щоб зварив, і буде вічний
А так то по барабану який брати

П.с.: а нафіг вам такий літраж, вас що 10 чоловік?
1 3
Щось не спиться 04 апреля в 20:38
Ответ дляДомовенок Кузя
У вас був з сухим теном?
Так, із сухим. Щось там накрилося і дешевше було вже новий брати. Сказали, що він своє чудово відпрацював )
автор Домовенок Кузя 04 апреля в 20:38
Ответ дляХвильоватиша
в мене атлантік років 8 на 80л, в батьків ще довше. Головне, щоб був сухий тен.
Був з мокрим теном, після 3 років потік бак нажаль
автор Домовенок Кузя 04 апреля в 20:39
Ответ дляКумедна
Якісний то з нержавійки...то хіба дядю васю просіть щоб зварив, і буде вічний
А так то по барабану який брати

П.с.: а нафіг вам такий літраж, вас що 10 чоловік?
Кумедна 04 апреля в 20:39
Ответ дляХвильоватиша
в мене атлантік років 8 на 80л, в батьків ще довше. Головне, щоб був сухий тен.
Чим сухий тен краще? Тим що довше нагріває чи більше світла мотає?
Ви хоч знате різницю між сухим і мокрим теном?
Хвильоватиша 04 апреля в 20:39
Ответ дляКумедна
Якісний то з нержавійки...то хіба дядю васю просіть щоб зварив, і буде вічний
А так то по барабану який брати

П.с.: а нафіг вам такий літраж, вас що 10 чоловік?
а який має бути літраж? 80 л вважаю для себе оптимально
Кумедна 04 апреля в 20:40
Ответ дляЩось не спиться
Так, із сухим. Щось там накрилося і дешевше було вже новий брати. Сказали, що він своє чудово відпрацював )
Якщо бак не потік то то що накрилось ціна питання 100-200грн нове + робота!!!
автор Домовенок Кузя 04 апреля в 20:41
Ответ дляКумедна
Чим сухий тен краще? Тим що довше нагріває чи більше світла мотає?
Ви хоч знате різницю між сухим і мокрим теном?
Сухий знаходиться в оболонці і накипу немає нам в магазині сказали
Щось не спиться 04 апреля в 20:41
Ответ дляКумедна
Якщо бак не потік то то що накрилось ціна питання 100-200грн нове + робота!!!
Ні, потік якраз
Natalia505 04 апреля в 20:41
Ответ дляКумедна
Чим сухий тен краще? Тим що довше нагріває чи більше світла мотає?
Ви хоч знате різницю між сухим і мокрим теном?
Сухий легший в ремонті, це вам відповідь від енергетика.
Кумедна 04 апреля в 20:42
Ответ дляДомовенок Кузя
Був з мокрим теном, після 3 років потік бак нажаль
Щось не може того бути...може прокладка потекла...?
Кумедна 04 апреля в 20:45
Ответ дляДомовенок Кузя
Сухий знаходиться в оболонці і накипу немає нам в магазині сказали
І що що накипу на тені немає?
Що це міняє/чим краще?
В болері всерівно срач назбирується і треба чистити!!!
Ну буде накип на оболоці/трубі, що погіршить тепло обмін і болер ще довше буде наріватися!!!
Natalia505 04 апреля в 20:45
Автор в нас на 100 літрів. Воду гріємо вночі по двотарифному лічильнику.Цілий день у нас гаряча вода без вмикання. Сухий тен. На трьох людей з головою вистачає.
Хвильоватиша 04 апреля в 20:46
Ответ дляКумедна
Чим сухий тен краще? Тим що довше нагріває чи більше світла мотає?
Ви хоч знате різницю між сухим і мокрим теном?
1 1
Кумедна 04 апреля в 20:49
Ответ дляNatalia505
Сухий легший в ремонті, це вам відповідь від енергетика.
А можна подумати тен так часто горить?
Нє ну може сухий частіше горить через перегрів...
Нашому болеру з мокрим теном вже років 5 а може і 8, тен ще не мінявся, а от терморегулятр вже двічі
Natalia505 04 апреля в 20:50
Ответ дляКумедна
А можна подумати тен так часто горить?
Нє ну може сухий частіше горить через перегрів...
Нашому болеру з мокрим теном вже років 5 а може і 8, тен ще не мінявся, а от терморегулятр вже двічі
Заміна легша, процес ремонту легший. Мій чоловік їх ремонтує регулярно.
2 1
автор Домовенок Кузя 04 апреля в 20:55
Ответ дляNatalia505
Автор в нас на 100 літрів. Воду гріємо вночі по двотарифному лічильнику.Цілий день у нас гаряча вода без вмикання. Сухий тен. На трьох людей з головою вистачає.
Який саме у вас?
Кумедна 04 апреля в 20:55
Ответ дляХвильоватиша
Ну і?
Горантійний термін любий болер відходить, накип 1-2мм на тені то їрунда...про злив оди при заміні тена то тоже не аргумер, бо любий болер раз в рік бажано мити/чистити
Та і тени дуууже рідко горять, швидше терморегулятори летять, або бак потече ніж тен горить!!!

По вашій силці банальна реклама
Кумедна 04 апреля в 20:58
Ответ дляNatalia505
Заміна легша, процес ремонту легший. Мій чоловік їх ремонтує регулярно.
Тим сухим тенам по суті паро років і вже стільки ремонтів....от тому і нєфіг сухий брати, бо він перегрівається і горить

А мому мокрому вже 5-8 років і ніяких проблем, бо в воді тен нереально перегріти!!!
Natalia505 04 апреля в 21:00
Ответ дляКумедна
Тим сухим тенам по суті паро років і вже стільки ремонтів....от тому і нєфіг сухий брати, бо він перегрівається і горить

А мому мокрому вже 5-8 років і ніяких проблем, бо в воді тен нереально перегріти!!!
Це вам хто сказав? В мене новий бойлер, якого біса він має перегрівати? Що ви про них знаєте якщо у вас мокрий? Ремонтує різні, відгук я вам написала реальний, а ви хоч сорочку на собі порвіть, мені байдуже.
Кумедна 04 апреля в 21:07
Ответ дляNatalia505
Це вам хто сказав? В мене новий бойлер, якого біса він має перегрівати? Що ви про них знаєте якщо у вас мокрий? Ремонтує різні, відгук я вам написала реальний, а ви хоч сорочку на собі порвіть, мені байдуже.
Це ви написали щочоловік їх постійно ремонтує!!!

Я також болери і не тільки вмію ремонтовати, тому я знаю різницю між повітряним/сухим теном і мокрим!!!

І по силці не відгук а атсібятіна автора, плюси і мінуси є в кожного типу тена, а автор статі написав її однобоко!!!
Кумедна 04 апреля в 21:20
Ответ дляДомовенок Кузя
На чотири людини хватить і на 80л, просто грієте воду до 70-80 градусів, і ставити такий собі термостат який змішує гарячу з холодною і дає в трубу воду адекватної температури щоб руки неошпарили
Нас шестеро і на 80л хватає

В китаї такий змішувас термостат кожтує 15уо, в нас їх як я бачу по 1500 продають

https://www.google.com/search?q=%D1%82%D0%B5%D1%80...