06 апреля в 20:33

Спрей для носа дитині з якого віку?

Фармацевт порадив. А я чомь помню педіатри кажуть спреї не можна. Но можу і плутати. 1.8 вік
Яичница с беконом 06 апреля в 20:36
Такие никогда не брала, там напор сильный.
Брала (и беру) аква марис вот такой
Анна-74e6 06 апреля в 20:42
Дитячий хьюмер з 1 місяця
Леся Українка 06 апреля в 20:43
Дитячий хьюмер з 1 місяця. Якщо з народження хочете то це крапельки аква маріс, або пшик монодози
автор я Кукарача 06 апреля в 20:49
Ответ дляЛеся Українка
Дитячий хьюмер з 1 місяця. Якщо з народження хочете то це крапельки аква маріс, або пшик монодози
Хочу з 1 рік 8 міс
Уже купила
А педіатр відписала що отит можна зробить
Natal_ka91 06 апреля в 20:57
Ответ дляя Кукарача
Хочу з 1 рік 8 міс
Уже купила
А педіатр відписала що отит можна зробить
Правильно каже.
Я колись дитині в 5 років зробила. Вже був добряче старший, тоді спреї.
Леся Українка 06 апреля в 21:02
Ответ дляя Кукарача
Хочу з 1 рік 8 міс
Уже купила
А педіатр відписала що отит можна зробить
Отит може бути в тому випадку, якщо неправильно промити, або в дитинки алергічна реакці на сольові розчини піде, і піде ускладнення. Правду педіатр сказала
Чай не пью, только кофе 06 апреля в 21:11
Мені лор казала до року краплі, після року можна спреї.
Eva030330 06 апреля в 21:12
Объясните для неопытных.
Я тоже использую такой спрей для малыша. А каким образом он вызовет отит? Проблема в спрее? Или нужны капли?
Люблю Украину 06 апреля в 22:26
Ответ дляя Кукарача
Хочу з 1 рік 8 міс
Уже купила
А педіатр відписала що отит можна зробить
Я таким спреєм отит малому зробила. Зараз йому 5 і пшикаю таким, як на першому фото.
Eva030330 06 апреля в 23:53
Объясните неопытной.
Спрей нельзя пшикать? Он может вызвать отит.
Каким образом?
Я тоже пшикаю ребенку аквамарис спрей именно
Княгиня пітьми 07 апреля в 10:27
Ответ дляя Кукарача
Хочу з 1 рік 8 міс
Уже купила
А педіатр відписала що отит можна зробить
Правильно написала. Никаких таких баллонов под давлением!!! Там струя сильно бьёт. Только капли!
С 3х лет можно спрей, просто пшикалку, не под давлением.
Фармацевту лишь дороже продать.
Для гигиены носа в таком возрасте я покупала обычный стерильный физраствор, стоит копейки, ватные турундулы смачивала обильно и чистила носик внутри, прокручивая турундулу.
автор я Кукарача 07 апреля в 12:11
Ответ дляКнягиня пітьми
Правильно написала. Никаких таких баллонов под давлением!!! Там струя сильно бьёт. Только капли!
С 3х лет можно спрей, просто пшикалку, не под давлением.
Фармацевту лишь дороже продать.
Для гигиены носа в таком возрасте я покупала обычный стерильный физраствор, стоит копейки, ватные турундулы смачивала обильно и чистила носик внутри, прокручивая турундулу.
Я ледве вчора його назад повернула. Фармацевт істерику влаштував. При закритті аптеки як раз))
автор я Кукарача 07 апреля в 12:12
Ответ дляКнягиня пітьми
Правильно написала. Никаких таких баллонов под давлением!!! Там струя сильно бьёт. Только капли!
С 3х лет можно спрей, просто пшикалку, не под давлением.
Фармацевту лишь дороже продать.
Для гигиены носа в таком возрасте я покупала обычный стерильный физраствор, стоит копейки, ватные турундулы смачивала обильно и чистила носик внутри, прокручивая турундулу.
Каже - Ви візьміть, СПРОБУЙТЕ, ви не пожалієте.
Хоча при кваівля я сказала що я сумніваюся, дайте я схожу поки лікар відпише в АТБ, на зворотньому шляху зайду і куплю те що лікар скаже. Він переконував завзято, а потім ще й псіхує
автор я Кукарача 07 апреля в 12:14
Ответ дляEva030330
Объясните неопытной.
Спрей нельзя пшикать? Он может вызвать отит.
Каким образом?
Я тоже пшикаю ребенку аквамарис спрей именно
Ну у дітей тонкі всі дихальні шляхи, або коротенькі (малі)
І ви , якщо є мікроби, їх типу далі заганяєте, і рідину тоже, і воно там не маючи віттоку, «стоїть»
Я теке давно чула но думала чи то про спреї, чи то про кукушку
автор я Кукарача 07 апреля в 12:15
Ответ дляЛюблю Украину
Я таким спреєм отит малому зробила. Зараз йому 5 і пшикаю таким, як на першому фото.
Вернула )) купиоа каплі