Ужгород готель зі спа і що подивитися

Плануємо з донькою на її ДНародження поїхати погуляти, дні на 4. День релакс, день на ТЦ (є нормальний ТЦ?) І пару днів подивитися місто.

Порадьте будь ласка готель зі спа, який ТЦ відвідати та що подивитися де поїсти цікаво?))
Кудряшка Сью 06 апреля в 22:32
А ви звідки?
автор Крию матом страшно 06 апреля в 22:33
Ответ дляКудряшка Сью
А ви звідки?
Кропивницький. В Києві, Львові, Харкові, Одесі і т.д були. В Європі в декількох країнах були. Просто цікаво глянути це місто.
Мамин тріль 06 апреля в 22:34
Апартель Ужгород
Кудряшка Сью 06 апреля в 22:34
Ответ дляКрию матом страшно
Кропивницький. В Києві, Львові, Харкові, Одесі і т.д були. В Європі в декількох країнах були. Просто цікаво глянути це місто.
В Ужгороді немає нормальних ТЦ і готелей зі СПА. Чому ви саме це місце вибрали для відпустки?
автор Крию матом страшно 06 апреля в 22:35
Ответ дляКудряшка Сью
В Ужгороді немає нормальних ТЦ і готелей зі СПА. Чому ви саме це місце вибрали для відпустки?
Ну не були там ще)
175см55кг19лет (она) 06 апреля в 22:44
Золота гора - термальні води, сауни, басейни криті й на вулиці. Олені, вівці, велика затишна територія, в ресторанах смачно. Рекомендую
Пишу каліграфічно 06 апреля в 22:46
Хіба що просто погуляти містом. Замок, парк, набережна. Он пальми посадили, сакури зараз гарно квітнуть, магнолії, тюльпани, нарциси. Але сказати що тут є щось таке вау щоб за ним тисячу км їхати то ні....
Виннипуховна 06 апреля в 22:47
Готель емігрант дуже цікавий, і ресторан там класний. В Ужгороді зараз алея сакури цвіте, фортеця невеличка, просто гуляли. Їли в своєму готелі, там дуже смачно, і інтер´єр унікальний, сніданки вечері, обідали десь в місті, але вже не пригадаю де саме. Ще в Ужгороді є прикольна цукрарня, здається Тіфані, погугліть, от там варто побувати
Фляшунька 06 апреля в 22:48
Ответ дляПишу каліграфічно
Хіба що просто погуляти містом. Замок, парк, набережна. Он пальми посадили, сакури зараз гарно квітнуть, магнолії, тюльпани, нарциси. Але сказати що тут є щось таке вау щоб за ним тисячу км їхати то ні....
Автор имеет право ехать туда, куда хочет. И так, неизвестно, что от страны останется.
Виннипуховна 06 апреля в 22:52
Ответ дляПишу каліграфічно
Хіба що просто погуляти містом. Замок, парк, набережна. Он пальми посадили, сакури зараз гарно квітнуть, магнолії, тюльпани, нарциси. Але сказати що тут є щось таке вау щоб за ним тисячу км їхати то ні....
Нам теж так колись дідусь казав, який сам об´їздив усю країну Та що там цікавого. А я так рада, що у свій час з дочкою на кожні канікули хоч на пару днів їздили по країні, багато подивились, і кожне місто варте уваги
Щедрик ведрик 06 апреля в 22:52
Ответ дляФляшунька
Автор имеет право ехать туда, куда хочет. И так, неизвестно, что от страны останется.
Ага, в Ужгороде как раз хорошо так, спокойно.
Виннипуховна 06 апреля в 22:55
Тістечка Штефаньйо, знайшла, а то заплуталась ))
автор Крию матом страшно 06 апреля в 23:13
Дякую всім, хто відгукнувся!
Пишу каліграфічно 06 апреля в 23:27
Ответ дляФляшунька
Автор имеет право ехать туда, куда хочет. И так, неизвестно, что от страны останется.
С вами все в порядке? Автор спросила что посмотреть в Ужгороде - я описала, чтобы она понимала чего ожидать. Я не запрещаю автору ехать ни в Ужгород, ни в Мукачево, ни в село Козельки...
Пишу каліграфічно 06 апреля в 23:30
Ответ дляВиннипуховна
Нам теж так колись дідусь казав, який сам об´їздив усю країну Та що там цікавого. А я так рада, що у свій час з дочкою на кожні канікули хоч на пару днів їздили по країні, багато подивились, і кожне місто варте уваги
Ну наприклад Харків, Одеса, Львів, Києв так, там можна списки писати куди піти і що подивитися. В Ужгороді такого немає, це миле, тихе, спокійне провінційне містечко. Я не кажу що не варто їхати, але не треба покладати якісь вау-надії на нього, щоб потім не було розчарування.
Виннипуховна 06 апреля в 23:34
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну наприклад Харків, Одеса, Львів, Києв так, там можна списки писати куди піти і що подивитися. В Ужгороді такого немає, це миле, тихе, спокійне провінційне містечко. Я не кажу що не варто їхати, але не треба покладати якісь вау-надії на нього, щоб потім не було розчарування.
Можливо так, це не хотин і не бакота, і не замки Львівщини, але місто унікальне все таки, побувати варто
Без Баяна 06 апреля в 23:36
В Мукачево сейчас весь город в сакурах, очень красиво! В Ужгороде есть 2 манюсеньких ТЦ