Аристократка-тунеядка• 06 декабря 2025

Ви оформляли зимову 1000?

Розумію, що може вже запізно з цим питанням, я вагаюсь оформити чи ні
Ви оформляли? І що думаєте з цього приводу?
Замріяна• 06 декабря 2025
Так і дитині теж
Цвіпканя• 06 декабря 2025
Дають - беріть.
Купила ліки дитині, бо держава дуже «переживає» за людей з інвалідністю
Плету корзинки• 06 декабря 2025
Ответ дляНе зацілована
Укропочта наняла недорого ботов? В каждой второй теме восхваление недолугого оператора и фото уже было. И еще рассказы про ’ а в нашем жк космическое отделение уп, а нп дорого, бебебебе’
А новую почту можна оплатить этой картой? Будем её восхвалять)))
Показушница• 06 декабря 2025
Я оформила, заплачу комуналку, лишней не будет
Раз одела не бу• 06 декабря 2025
Ответ дляНе зацілована
Недорого-це і є головне.Чи не так?Чи ви конкуруюча організація-НП?😉 Вже пересадила багато знайомих. І так, я хочу допомогти державній структурі-укрпошті. І посилити конкуренцію між головними гравцями ринку .
Столічна штучка• 06 декабря 2025
Ответ дляПлету корзинки
Не так, якщо підключаєте цю карту нац кешбек до програми нац кешбек,тоді даєте доступ до рахунків, бо їм же треба нараховувати кешбек від оплат. А 1000 можна отримати не підключаючись до цієї програми
Моле і можна . Не вникала в подробиці
Перемелица• 06 декабря 2025
Да, 3 тысячи получила, ещё 1000 жду. Оплачу комуналку
Столічна штучка• 06 декабря 2025
Ответ дляЦвіпканя
Дають - беріть.
Обіймаю . З ліками срака …
Цвіпканя• 06 декабря 2025
То слуга народу мені синьомордого вліпив?
Цвіпканя• 06 декабря 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Обіймаю . З ліками срака …
Дякую. Тримаю хвіст пістолетом,на скільки це можливо
Ашолюдискажуть• 06 декабря 2025
Ні.
Ні першу, ні другу, ні наступні не буду за каденції фраона
ReintTycha• 06 декабря 2025
Иак. Вдруге. І шо
Столічна штучка• 06 декабря 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я закупила з-за бугра ліки для дитини з інв. В укр аптеках нема дякуючи сраним сусідам . Тримаймося
Дівка в намисті• 06 декабря 2025
Ответ дляПлету корзинки
Куда кроме коммунальных?
Можна щось замовити на олх на УП післяплатою( у відділенні) я такикупувала,все ок
Купити книги
Аптеки
Комуналка
Кажуть на УП з Єви також замовлення
Або будь які покупки на УП саме післяплатою
Плету корзинки• 06 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
Купити книги
Аптеки
Комуналка
Кажуть на УП з Єви також замовлення
Дякую. З єви не можна, бо потрібно оплатити відразу за товар на сайті, і цією картою не дає оплатити
Ласкове телятко• 06 декабря 2025
оформила, отримала, вже потратила.
Вредняжка• 06 декабря 2025
Оформила і отримала. Тепер чекаю платьожку за газ, частково погашу кешбеком.
Голодаю• 06 декабря 2025
Девочки, а через сколько дней после подачи заявки она приходит?
Совбез• 06 декабря 2025
Оформляла, половину уже и потратила. Думаю : дают - бери.
Замурмишка• 06 декабря 2025
Я не хотіла брати гроші від злодіїв, а потім дивлюсь всі гребуть, а я що сама багата, чи лох, і оформила, ще не прийшла, вмовляю чоловіка, поки не хоче, кажу 2000 за квартиру заплатимо.
Ку-кусик• 06 декабря 2025
Оформила на себя и ребенка, уже потратила на коммуналку
Дівка в намисті• 07 декабря 2025
Ответ дляПлету корзинки
Десь читала що можна при отриманні ,не можу точно сказати,бо не купувала
Вредняжка• 08 декабря 2025
Ответ дляРаз одела не бу
В мене чек 15 грн
Зацікавили. Підкажіть, будь ласочка, як можна так дешево відправляти, ще й пріоритетним. Це якась акція?