Петриківна• 07 апреля 2024

Испанский стыд а не благотворительность

Пока простых украинцев срамят за чашку кофе для себя и цветы на 8 марта вместо доната
Элита расщедрилась на благотворительности меньше чем на 1000 грн с лица (не буду писать с рыла хотя так правдивее)
Дальше в скринах
Настасья Пицун• 07 апреля 2024
Снова две благодийки из взаграниц чужими руками зашли в тему повоевать .

Chaterbox• 07 апреля 2024
абсолютно все у цій державі, розпочинаючи з 1991 було зроблене невірно і хибно
Chaterbox• 07 апреля 2024
хтось волонтерить, а хтось типу волонтерить і наживається
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви виїхали?
ви що, як я можу? я в Україні і молюся на нашого презедента
Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Прочитала щойно текст на 5 скріні. Цей канал теж опублікував новину заради хайпу, багато чого цікаво подано і перекручено.
До прикладу Наталка Карпа на цьому заході виступала безкоштовно це 1000% я знаю, для чого писати про гонорар?
Броніки для Моніки• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви виїхали?
Думаю, що як був на болотах, так і залишився
Tammy21• 07 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
Що означає ’як я можу’? За вашою теорією ми програли, країну злито. Що ви там ще робите?
Carin• 07 апреля 2024
По-моему, даже 600 грн, где-то читала сегодня
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Вєрю і молюся

MacOS-ница• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
По правді, це офігезна відмазка. А по суті країна тримається на тих хто воює, та тих, хто донатить. Я не зменшує роль державного апарату, але, якщо б не люди, громадяни, а не населення, то країна б припинила своє існування.
Ну так. На ППО забрали саме з донатів. Вірте більше
автор Петриківна • 07 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Який вихід з цієї ситуації? Ви знаєте тих людей з фото?
Ви можете зробити більше то робіть?
Бо ви пишете що ви нічого не винні при тому вказуючи що винні інші.
Я думаю людям с фото точно больше чего есть потерять в этой стране чем мне ,поэтому они должны и быиь больше заинтересованы чем я или Вася который имеет квартиру в хруще и вообще это не тот приоритет ради которого стоит идти умирать
Значит люди с фото должны конечно в разы больше жертвовать чем я и Вася
Но вы защищайте и дальше , пусть и дальше обычных людей используют как лохов чтоб прикрыть свои интересы
Tammy21• 07 апреля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Авторка коменту?)
Мааарковная• 07 апреля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
А все здесь негодующие больше сдали? А даже если бы и больше - не стоит заглядывать в чужие карманы, никто ничего не должен.
Допустим, значительно больше их всех.
И без фоточек. Раздражает ведь не даже не столько, что пожлобились при хороших возможностях, а то, что это все назвали ’благотворительным мероприятием’. Назвался груздем - полезай в...кошелек
Tammy21• 07 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
Вєрю і молюся
Кому молитися? В що вірите? І головне по яким дням тижня, бо щось сьогодні неділя, святий день, а у вас фсьо пропало.
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
’Должны’. Ну и слово
Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
А ясно, вам всі должни
А ті хто безпосередньо і добровільно вас захищає, їм теж надо больше в рази чим вам?
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
на презедента. до речі, у нього вчора був святий день, але лише до сходу сонця )
Tammy21• 07 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ну так. Окрім ППО на другий рік повномасштабного ж більше ні на що не потрібно. Всі потреби закриті. Ідеальний бл@# світ з рожевими поні.
автор Петриківна • 07 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну є і шо? До чого ото ваше пробивання головою стіну? Ви тут написали на сайті олігархів? Чи шукаєте крайнього, чим конкретно ви хочете допомогти?
Для того что б люди не чувствовали угрызения совести когда покупают себе что-то а не донатят
Да и чашка кофе и цветы , и поездка на море с детьми все это не откладывайте на потом и никто не имеет право вас стыдить за это

Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Ви теж не маєте права нікого стидити ні за що.
Мааарковная• 07 апреля 2024
Ответ дляMacOS-ница
В тг каналах цього достатньо. Ой, збір зупинився, щось ви ледачі сьогодні чи хто п´є сьогодні, то скидає гроші, збір сам себе не закриє. І такого достатньо.
Вы же сами на такие каналы подписались. Будто пришли на свингер-пати и удивляетесь морали присутствующих
Tammy21• 07 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
Угу. Якої країни?
автор Петриківна • 07 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Допустим, значительно больше их всех.
Незламни! Название еще ж такое
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Угу. Якої країни?
а де в нас преЗЕдент?
автор Петриківна • 07 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ясно, вам всі должни
А у вас только обычные люди должны но не олигархи и власть
Как раз считаю что обычные люди ничего и не должны
Трохи злякана• 07 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
Удалено администрацией...
🤷‍♀️
Какое есть)
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
те уроды обогащались, а сейчас простые люди должны это все на себе вывозить
FluffuRana• 07 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
а они должны?
Раз прийшли на благодійний захід присвячений збору допомоги? Якби так, повинні були
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
🤷‍♀️
Какое есть)
увы, этот титаник уже идет ко дну. но мы продолжаем верить в капитана.
MacOS-ница• 07 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Ще рік тому такого не було. Все чемно, ніхто в докір не ставить. Зараз і реклама на ютубі - любиш отже донать і дітей долучили в зйомки, щоб соромити