Петриківна• 07 апреля 2024
Испанский стыд а не благотворительность
Пока простых украинцев срамят за чашку кофе для себя и цветы на 8 марта вместо доната
Элита расщедрилась на благотворительности меньше чем на 1000 грн с лица (не буду писать с рыла хотя так правдивее)
Дальше в скринах
Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Везде , на кассах в магазинах предлагают сдать , в соцсетях , в школах
Была тема что на работе принуждали отчислять типа благотворительно но принудительно не делайте вил что этого нет
Ну є і шо?не здавайте раз у вас війни немає
ВыФсеВрете• 07 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ну такие мероприятия вообще не для этого проводятся.
Это как прикрытие.
Там другие цели.
Не пожрать и выпить и не сбор на дроны.
Это как прикрытие.
Там другие цели.
Не пожрать и выпить и не сбор на дроны.
а для чего?
Пописанная парта• 07 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
организатор Прытула и Стерненко? тогда не удивлена )))
Ще про Порошенка забули, допишіть
Хочете секрет, який не секрет? Значна частина великих благодійних фондів витрачає на утримування достатньо великий % доходів. У середніх та малих відсоток грошей направлених безпосередньо на благодійність вищчий. У одинаків/зовсім крихітних ще вищчий, у рази. Якось так.
ПС. Я не засуджую тих людей, але ось це, як на мене -- якесь неймовірне жлобство чи глупство. Я навіть визначитися не можу.
Петриківна
• 07 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А те що хлопцям немає чим воювати то теж їхні проблеми?
Чи коли бригада просить авто відправляти їх до депутатів?
А, ну вот значит обычные общи должны собрать на авто а бомонд просто потусит и сделает вид что ради пользы
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Так государство обдирают такие благодетели.
У него денег нет.
Удалено администрацией...
Настасья Пицун• 07 апреля 2024
Я больше не доначу и не собираюсь . Хватит . И посылаю на х тех кто хоть слово в упрек скажет ,что я живу ,пока кто -то на войне .
Пусть трясут толстосумов и депутатов , пусть им и предъявляют . Эти уроды тоже виноваты в войне и хватит все перекладывать на народ
Петриківна
• 07 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Супер
И воевать никто не обязан не так ли
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
никто никому ничего не должен. пусть финансируют те, кто подмял под себя все богатства государства (олигархи) и те, кто разворовал его армию
Пописанная парта• 07 апреля 2024
Ответ дляChaterbox
про це має думати керівництво держави
Скажіть, за кого голосували в 2019? Зазвичай так говорять хто те керівництво привів до влади. Порохоботи тягнуть лямку на фронті і в ттлу
Петриківна
• 07 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Война только у обычных людей ? У олигархов нет и богачей ?
Одяг та сумки• 07 апреля 2024
600 грн ?
я с зарплатой раба больше доначу. Хотя чему удивляться - донатят те у кого воюют. А єлита не воюет, а вечеринки
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви розумієте, що якщо хлопці тотально поляжуть то країни не буде?
піздно пити боржомі
Ищу-брожу• 07 апреля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
дно нации єто кто?
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Який вихід з цієї ситуації? Ви знаєте тих людей з фото?
Ви можете зробити більше то робіть?
Бо ви пишете що ви нічого не винні при тому вказуючи що винні інші.
Ви можете зробити більше то робіть?
Петриківна
• 07 апреля 2024
Ответ дляОдяг та сумки
600 грн ?
Кстати да , вы правы
Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Супер
И воевать никто не обязан не так ли
Ви щось сама свою логіку не вловлюєте
MacOS-ница• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
По правді від наших донатів не з´явиться сучасна авіація, крилаті та балістичні ракети, достатньої кількості важкої техніки та снарядів. Це все дрібниці, якщо подивитися глобально.
Chaterbox• 07 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Для вас війна це гра?
Пс. Нащо ви двічі відповідаєте на той самий комент?
велика геополітична гра. да, нами грають. і да, ми програли
Ответ дляMacOS-ница
По правді, це офігезна відмазка. А по суті країна тримається на тих хто воює, та тих, хто донатить. Я не зменшує роль державного апарату, але, якщо б не люди, громадяни, а не населення, то країна б припинила своє існування.
Love_Love_Love_• 07 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Ну є і шо? До чого ото ваше пробивання головою стіну? Ви тут написали на сайті олігархів? Чи шукаєте крайнього, чим конкретно ви хочете допомогти?