"Одеський ТЦК розпочав перевірку після повідомлень про затримання

Одеський ТЦК розпочав службову перевірку після повідомлень про затримання військкомами 14-річного школяра
І ще хтось вважає це нормальним ? Мамкі вже бояться синів на вулицю відпускати, це якісь піпец,це якими дегенератами треба бути, щоб пацана в бус запхати?
І це все з мовчазної згоди суспільства.
В штатах за таке довічне дають, а в нас догану якщо дадуть, і то добре.
Результат:
вже голосів: 172
164 (95.35%) Свавілля і беззаконня
8 (4.65%) Нормально
автор Реверанс 08 апреля в 15:25
Вони не заперечують що таке було.
Йде розслідування. Результати, сподіваюсь повідомлять, або ні.
Одеський ТЦК розпочав службову перевірку після повідомлень про затримання військкомами 14-річного школяра
Усі обставини того, що сталося, ретельно вивчаються, командуванням забезпечено максимальне сприяння правоохоронним органам», — йдеться у заяві установи.
Краденые абрикосы 08 апреля в 15:26
Ну напишут простите извините, ошиблися,и на этом все
2 1 28
Svs19 08 апреля в 15:26
Ответ дляРеверанс
Вони не заперечують що таке було.
Йде розслідування. Результати, сподіваюсь повідомлять, або ні.
Одеський ТЦК розпочав службову перевірку після повідомлень про затримання військкомами 14-річного школяра
Усі обставини того, що сталося, ретельно вивчаються, командуванням забезпечено максимальне сприяння правоохоронним органам», — йдеться у заяві установи.
Вот взять этих умников и на передок . А то пораспоясались дальше некуда
38 1
Ksenia2291 08 апреля в 15:26
Удалено администрацией...
автор Реверанс 08 апреля в 15:26
Ответ дляКраденые абрикосы
Ну напишут простите извините, ошиблися,и на этом все
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що зараз в Україні немає потреби у мобілізації 500 тисяч людей у військо, тому вона буде ’набагато м’якшою’. Нові бригади ЗСУ вже укомплектовані людьми, захисники чекають лише на зброю, техніку та боєприпаси.
Джерело: https://censor.net/ua/n3482750

Збрехав??
14 2 2
автор Реверанс 08 апреля в 15:28
Ответ дляKsenia2291
Удалено администрацией...
Ми здається вже туди курсуємо.
На превеликий жаль.
Це вже викрадення людини,дитина отримала побої і психологічну травму.
3 10 25
LudaSHS 08 апреля в 15:29
Я такое читала
Но пусть проверят все.... и в ’’’балаклавах с черепами’ найдут
Краденые абрикосы 08 апреля в 15:29
Ответ дляKsenia2291
Удалено администрацией...
Тема не здесь создана,событие в новостях было
klaraneill 08 апреля в 15:29
а мне за подобные сообщения бан дали и все кричали, что я вру, и такого не бывает. да и сейчас наверняка начнут рассказывать, что это единичный случай и такого никогда не было
34 2
_ЯгодаМалина_ 08 апреля в 15:29
Ответ дляРеверанс
Ми здається вже туди курсуємо.
На превеликий жаль.
Це вже викрадення людини,дитина отримала побої і психологічну травму.
Странно что вообще дело открыли. Ребенку угрожали,чтоб молчал.
3 23
Ksenia2291 08 апреля в 15:30
Ответ дляРеверанс
Ми здається вже туди курсуємо.
На превеликий жаль.
Це вже викрадення людини,дитина отримала побої і психологічну травму.
Я уже тут когда-то писала, как знакомой женщине подставили автомат к горлу, когда она пыталась заступиться за молодого парня(на вид лет не больше 18), которому хотели выписать повестку
_ЯгодаМалина_ 08 апреля в 15:30
Обычно Гуменюк говорила,я не я,машина не моя,кто это был мы не знаем....
Аноним Первый 08 апреля в 15:30
Ответ дляКраденые абрикосы
Ну напишут простите извините, ошиблися,и на этом все
Є прямий закон на такі дії . Але мабуть на нього поклали, як і на всі інші закони в цій країні.
1 16 2
Краденые абрикосы 08 апреля в 15:31
Ответ дляklaraneill
а мне за подобные сообщения бан дали и все кричали, что я вру, и такого не бывает. да и сейчас наверняка начнут рассказывать, что это единичный случай и такого никогда не было
А с другой стороны,подросток где-то шатался,и чтобы не ругали придумал историю. Хотя слишком смело.
29 7 7
klaraneill 08 апреля в 15:31
Ответ для_ЯгодаМалина_
Обычно Гуменюк говорила,я не я,машина не моя,кто это был мы не знаем....
вон уже некто Плахонин на скрине выше лепит отговорки)
9 1 2
автор Реверанс 08 апреля в 15:32
Ответ дляКраденые абрикосы
А с другой стороны,подросток где-то шатался,и чтобы не ругали придумал историю. Хотя слишком смело.
Тцк підтвержує факт викрадення дитини.Не спростовує
23 3
Настасенька 08 апреля в 15:32
Ответ дляКраденые абрикосы
Ну напишут простите извините, ошиблися,и на этом все
взагалі там по хлопцю видно що він неповнолітній, бачила десь фото - дитина ж
_ЯгодаМалина_ 08 апреля в 15:32
Я вообще,всех кто не верит,приглашаю к нам в Одессу-тут ежедневные скандалы с тцк в общественном транспорте
чаревна 08 апреля в 15:32
Новая рубрика Реаеранс, следствие вели
Уже бросили петиции подписывать?
Красавишна-Улыбавишна 08 апреля в 15:33
А потом этот мальчик будет любить родину и отдавать ей долг?
Это гражданская: народ Украины относится к другой части народа Украины как к скоту.
36 2 1
LudaSHS 08 апреля в 15:34
Ответ дляАноним Первый
Є прямий закон на такі дії . Але мабуть на нього поклали, як і на всі інші закони в цій країні.
История очень странная .
Там сразу не обратились
Бабушка опекун эта, продавец с Церкви Мп, этот ее внук служка пономарь церкви, аж когда учитель в школе узнала, то поставили в известность сельские органы - местных.
Сейчас доказов нет, на теле ничего нет. Сразу заяв не было? https://focus.ua/amp/voennye-novosti/638612-shel-k...
автор Реверанс 08 апреля в 15:34
Ответ длячаревна
Новая рубрика Реаеранс, следствие вели
Уже бросили петиции подписывать?
Для Вас викрадення дитини на вулиці нормальне?
Пішли на провокації і перехід на особистості?
29 1 4
чаревна 08 апреля в 15:34
Ягодкамалина, вы узкий мир ждете в Одессе? Кто то ж должен фронт держать, вот и ’ гребут’
Настасенька 08 апреля в 15:34
Ответ дляLudaSHS
Я такое читала
Но пусть проверят все.... и в ’’’балаклавах с черепами’ найдут
а потім ще відео з вибаченнями від всієї родини запишуть
Краденые абрикосы 08 апреля в 15:35
Ответ для_ЯгодаМалина_
Я вообще,всех кто не верит,приглашаю к нам в Одессу-тут ежедневные скандалы с тцк в общественном транспорте
Не поможет,я вот сколько езжу ,лично ни разу не видела
4 4 7
Красавишна-Улыбавишна 08 апреля в 15:35
Ответ длячаревна
Ягодкамалина, вы узкий мир ждете в Одессе? Кто то ж должен фронт держать, вот и ’ гребут’
Мне интересно что будет когда выгребут? может надо другой подход, не?
3 15
Аноним Первый 08 апреля в 15:36
Ответ дляLudaSHS
История очень странная .
Там сразу не обратились
Бабушка опекун эта, продавец с Церкви Мп, этот ее внук служка пономарь церкви, аж когда учитель в школе узнала, то поставили в известность сельские органы - местных.
Сейчас доказов нет, на теле ничего нет. Сразу заяв не было? https://focus.ua/amp/voennye-novosti/638612-shel-k...
Якщо випливають такі подробиці, то можливо і допустити провокацію в цій історії. Але і без цього, дуже часто тцк чинить неприпустиме свавілля.
автор Реверанс 08 апреля в 15:36
Ответ дляАноним Первый
Якщо випливають такі подробиці, то можливо і допустити провокацію в цій історії. Але і без цього, дуже часто тцк чинить неприпустиме свавілля.
У 2023 році було зафіксовано понад 1000 конфліктів між ТЦК та цивільними, - Лубінець

За 2023 рік було понад 1000 випадків конфліктів між ТЦК та цивільними.
Про це в інтерв´ю Суспільному заявив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає Цензор.НЕТ.
Відповідаючи на питання про статистику щодо гучних конфліктів між цивільними та ТЦК він зазначив, що у 2023 році було понад 1000 таких випадків.
’В цьому році - вже більш ніж 300 подібних випадків. Це, скажімо так, кейси, в яких треба розбиратись. Звернень набагато більше’, - зазначив Уповноважений.
У відповідь, чи був хоча б єдиний випадок, коли співробітник військкомату був покараний, Лубінець зазначив: ’Мене інформують, що відкрите дисциплінарне провадження, що на когось наклали адміністративне стягнення. Але я не бачу, навіть по максимально ганебних випадках, реального покарання’.
2 6 3 1
Fresh_coconut 08 апреля в 15:37
Ответ для_ЯгодаМалина_
Я вообще,всех кто не верит,приглашаю к нам в Одессу-тут ежедневные скандалы с тцк в общественном транспорте
Тцк вообще не имеют права задерживать людей и насильно их вывозить, а если такое происходит обычно милицию вызывают сразу
автор Реверанс 08 апреля в 15:37
Нащо дітей в бус пакувати мені не зрозуміло.
Невже не видно,що дитина?