Допоможіть знайти• 08 апреля 2024

Чи писати негативний відгук

Купила на Шафі одяг бв в ідеальному стані. Суперпродавець, багато позитивних відгуків, видно, що дівчина продає речі після своїх дітей, не секонд. На одязі був дефект, на ремонт якого я заплатила в ательє ще половину вартості (200+100). Писала про це продавцю, вона сказала: вибачте, я забула про той дефект, ми так носили, і нам не заважало. Пропозиції відшкодувати ремонт не поступало. Чи варто писати негативний відгук?
Результат:
вже голосів: 176
93 (52.84%) Ні
83 (47.16%) Так
ПесиКот• 08 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Это всё равно бу вещь, ещё и для ребёнка на 1 сезон максимум. Из чего трагедию делать?
Ні з чого. Просто це не є ідеальний стан, тобто не чесна інфо про товар. Ідеальний- без недоліків, як новий
Щепотка_совести• 08 апреля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо в описі написано, що стан ідеальний, то я розраховую на ідеальний стан, а не ’бо це БУ’
идеальное состояние новой вещи не равно идеальное состояние б\у вещи. Вот когда это поймете, то не будет проблем.
Залізна тьотя• 08 апреля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
На фото не було таких нюансів
Платье было сфоткано во всю длину или вы только часть видели? Ещё и на почте не посмотрели толком. А виноват продавец
Залізна тьотя• 08 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Я то якраз можу. Абсолютно все заштопане не ідеальне. Ідеальне це як нове, але без бірки.
Посмотрите что на шафе висит по фильтру идеальное, и вы сильно удивитесь
ПесиКот• 08 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Ідеальний стан - не зашите, не потерте, без дірок, не втратило колір. Все інше - хороший стан, задовільний стан. Ну про що ви кажете?
автор Допоможіть знайти • 08 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
Этот шов спереди/сзади? Какие фото были у продавца?
Спереду
Бубль Гум)• 08 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
значить повертайте. не побачили на пошті? то хто винен? я б повернула,якщо ви хочете ідеальне. а не піти до кравчині,полагодити і вимагати аби вам покрили розходи)))це жлобство і наглість. де чек? хто знає скільки взяла кравчиня і чи можливо ви самі те вмієте робити і самі зробили? хочете гарне? купуйте нове .. а то дай б.у. і возмісти всі розходи.
Оце яскравий вияв жлобства- хочу ідеальне і нове і щоб нічого не було..і за 5 коп.
Знаете, который раз убеждаюсь, что порядочных людей очень мало. Хотите идеальное и за 5 копеек... Да хоть за копейку - я хочу вещь, и верю продавцу, а в итоге получаю самый настоящий объеб.
У меня сын занимается единоборствами, сколько за все эти годы я продала формы и снаряги, из которой вырос - не сосчитать. Ни разу - я вам повторю - ни разу не было ни с кем конфликта, потому что мне не влом сделать пару лишних фото тех же дефектов, чтобы человек точно понимал, что его такая вещь устроит, чтобы понимал, в какую сумму это ему обойдется в итоге, если нужен ремонт.
Бу покупают не от хорошей жизни, и подсовывать человеку откровенный хлам, зная, что вернуть его нельзя - низко и мерзко.
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Тому вище я і радила запитувати чи була ’ідеальна’ річ в ремонті, чи є дірки, латки, дефекти і т.д. Тобто задавати прямі питання про стан речі.
ПесиКот• 08 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Є багато дивних людей... продають, як можуть, гроші потрібні. А покупець уже вирішує, чи йому таке підходить за таку суму
МинерАлочка• 08 апреля 2024
После таких тем чувствую себя дурой, что честно пишу о недостатках вещей, если есть спорный вопрос то делаю за свой счёт возвраты. А судя по ответам надо на все вещи писать идеальное состояние, продавать и не париться.
Залізна тьотя• 08 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Да, это правильно. Сама так спрашиваю. Автор не спросила и даже не посмотрела при получении
Бубль Гум)• 08 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Вещь вполне может быть в идеальном, если ее надели раз/другой. Но подранный подол - это не идеальное состояние.
ПесиКот• 08 апреля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Чому , ні. Я теж все фоткаю за запитом по 100 разів і попереджую про нюанси
Щепотка_совести• 08 апреля 2024
Ответ дляПесиКот
Ідеальний стан - не зашите, не потерте, без дірок, не втратило колір - это новая вещь вообще то.
Как может несколько раз постиранная вещь не иметь следов носки или утраты цвета?
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
А сукня красива. Пишіть відгук об´єктивний і просто забудьте. Такий час важкий зараз, що через таке точно не варто нервувати.
ПесиКот• 08 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Нова - то з паперовими бірками! Купили, не носили, переросли. Може бути в ідеалі, залежить від фірми. Рейма, наприклад, носиться 2-3 дитини як нова
Залізна тьотя• 08 апреля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ну тут не хлам, а хорошее платье. Для меня например другой цвет нитки - не страшный дефект. У кого руки на месте, сам может подшить
МинерАлочка• 08 апреля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Запросто если вещь качественная. А если оно от одной стирки перекрутилось и вылиняло то это уже никак не идеальное состояние хоть оно по факту и надето два раза.
Бубль Гум)• 08 апреля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Есть люди, а есть свиньи. Не уподобляйтесь.
Даха-сваха• 08 апреля 2024
Я б так і написала у відгуку, що продавець не вказала дефект у товарі і прийшлось витрачати гроші на ательє. І три зірки поставила. Або дві.
Мания-Величия• 08 апреля 2024
Мляяяя!
Платтячко бв, з якого дитина до осені виросте.
Нам вчора випадково, маю надію, махнули по чеку в ресті на +200 грн.
То, що тепер негативний бігти писати?
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
От в мене руки з дупи. Я нічого не шию, або швея, або в сміття. Для мене це дефект страшніше нікуди.
Залізна тьотя• 08 апреля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Вам тогда только новое покупать
Холодная каша• 08 апреля 2024
Ответ дляБубль Гум)
я бы приняла назад. и принимала,т.к. если человеку вещь мала,то зачем она ему.
Залізна тьотя• 08 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Но это не ваши проблемы если вы указали замеры правильно
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Вам тогда только новое покупать
Я і купую лише нове. Але ж не всі можуть собі це дозволити, не від багатого життя мами купують дітям бу речі.
Даха-сваха• 08 апреля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Я відповіла вже 100 разів, ось ще й фото прикріплю
О боже, пропустила це фото. Зовсім не видно, дрібничка
Ще й спалилася, що дитина так носила, тобто вона знала про це і не пішла вам назустріч. Пишіть негативний і не партесь, вона ж не париться.
Бубль Гум)• 08 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я тоже шить умею и техника для этого есть. А автору пришлось потратиться. Если было бы адекватное описание товара - то этого бы не было. Что она там недосмотрела на почте - неважно, изначально виноват продавец, у него товар не соотв. описанию.
любименькая• 08 апреля 2024
Написати правду, що був дефект про який продавець не повідомила, щоб інші знали, що продавець неуважний і можуть бути неприємні сюрпризи. Про ціну і все таке не пишіть, якщо вказано без дефектів, має бути без них.
Всюди влазю• 08 апреля 2024
Писати негативний відгук і обов´язково с фото.