энциклопУдия• 08 апреля 2024
Хочу погуляти парком навколо Лаври. Де починати?
Дівчата, підкажіть будь ласка, де краще починати маршрут, щоб не підніматися, а спускатися в бік Набережно Хрещатицької десь?
Головне - йти зверху вниз, сама Лавра мені вторинна, саме парком хочеться погуляти.
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
От метро Арсенальная
Якщо від Арсенальної, то там куди? На територію Лаври заходити чи як?
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Через Співоче поле
А туди автівкою під´їхати можна? До самого Співочого чи треба десь нижче залишати?
черная мамба• 08 апреля 2024
Я не розумію про який парк мова, де там парк? Лавра, співоче поле. З ін.боку Арсенальної Маріїнський парк.
Аноним Советчик• 08 апреля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ви ж хочете спускаться щверзу вниз. То ж за автівкою прийдеться повертатися наверх). А якщо залишите знизу, то вже не вийде прогулятися зверху до низу, хіба що вже на зворотньому шляху
Українська зірочка• 08 апреля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ну вы же сказали, что лавра вторична. От арсенальной вы дойдете до парка Славы, а потом можете идти в сторону лавры.
Аноним Советчик• 08 апреля 2024
Можно вообще начать с Мариинского парка или с Владимирской горки) Непонятно, какой маршрут хочет автор ещё и с привязкой к авто
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
На картах бачу Парк Вічної слави, вул. Лаврська, це воно?
Українська зірочка• 08 апреля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Да, вечный огонь. Вид красивый на лавру оттуда. Ну и на левый берег
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Маріїнку вже вигуляли вздовж і поперек. Хочеться тепер дістатися того парку, що біля Лаври, але не розуміємо як туди люди заходять, я бачу їх, як їду по набережній внизу, що вони доріжками спускаються звідкілясь.
Аноним Советчик• 08 апреля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Там такой парк... Такое собе
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
І потім там десь вниз треба йти? Людина немісцева зорієнтується на місці?
Жена сантехника• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Маріїнський перекритий
Аноним Советчик• 08 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Маріїнський перекритий
Да? Була поряд там на днях, не помітила ні загорожу ні патруль. Була зі сторони Арсенальної
Жена сантехника• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Ну наче була відкрита частина до палацу (навіть трошки менше), а далі всьо) З іншого боку не заходила, не в курсі
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Біля ВР
Телефон Рубика• 08 апреля 2024
Виходите з метро Арсенальна, і куди очі дивляться, туди і йдете. Там немає вверх вниз. Там можна ходити вздовж всієї лінії, потім спуститися нижче пройтися, ще нижче, і так до парку біля самого берегу Днвпра. Дня не хватить І здоров´я))
Машина там зайва. Потім до неї вертатись вгору?
энциклопУдия
• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
То неважливо, мене закинуть і поїдуть собі автівкою. Або одразу на таксі приїду. Треба просто розуміти куди саме їхати і де старт маршруту)
Бо поки не дуже зрозуміло.
Телефон Рубика• 08 апреля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Бо поки не дуже зрозуміло.
Старт маршруту - метро Арсенальна. Далі шлях до Палацу дітей та юнацтва. Обійдіть його навколо, там гарні краєвиди. А далі шляхи ведуть у різні сторони і напрямки. Немає єдиного шляху. Часу все обійти у вас не вистачить. Можна для початку верхом парку до Батьківщини матері дійти, а там спуститися до самого низу по сходах , або нікуди не спускатися, а сісти там же у зворотньому напрямку до Арсенальной на автобусі чи тролейбусі.
Можна пройти нижче. Там безліч доріжок йдуть вздовж всіх схилів. Від Батьківщини матері можна дійти до Подолу, і назад різними шляхами і ’поверхами’.
Є дикі місця, де тільки школярами бігали з Палацу Піонерів. Але то не для поважної жінки, а для підлітків. Ми майже ніколи не їхали на метро, завжди за Палацем спускалися вниз схилами,там так гарно аж до самого Дніпра. І летіли носом неодноразово, бо круті схили, і по снігу, і як завгодно. Потім в Дніпрі взуття мили))
І ще всі люди ходять дорогою, а ми ні-за будинками, по краю схилів, де будівля СБУ дит. садок старий та інші ’задворки’))
Пухнасті штани• 08 апреля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Едьте на транспорте до Лавры, а оттуда будете до м.Арсенальная пешком идти