Изменено 08 апреля в 22:34

На якому тижні народили другу дитину?

Чи була якась стимуляція чи пологи почалися самостійно? Почалися одразу з переймів? Як довго тривали пологи?
А ще були якісь передвісники пологів?
ЖаннаНеАгузарова 08 апреля в 22:34
На 35му. Шо вам ця інфа дасть?
автор Вумна вутка 08 апреля в 22:35
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
На 35му. Шо вам ця інфа дасть?
Просто цікаво
Для себе
А що?
Ms. Любмая жена 08 апреля в 22:36
41, дівчинка
Радість моя 08 апреля в 22:36
На 40-му, відійшли води, крапельниця. Все тривало десь 3 год
автор Вумна вутка 08 апреля в 22:37
Ответ дляMs. Любмая жена
41, дівчинка
Як довго тривали пологи?
Почались одразу з переймів?
Чи відчували ви якісь передвісники?
автор Вумна вутка 08 апреля в 22:37
Ответ дляРадість моя
На 40-му, відійшли води, крапельниця. Все тривало десь 3 год
Окситоцин капали?
Були передвісники пологів якісь?
ТихоЯ 08 апреля в 22:59
В 40 начали
Зілля до весілля 08 апреля в 23:00
1е роды за 7 часов от первой схватки.без предвестников.40 неделя
2е роды за 4 часа от первой схватки.без предвестников.40 неделя
3е роды экстренное кесарево.31-32 неделя
Радість моя 08 апреля в 23:02
Ответ дляВумна вутка
Окситоцин капали?
Були передвісники пологів якісь?
Незнаю, що саме капали. Передвісників не було, просто вночі відчула, що мокрий матрас
Коник-стрибунець 08 апреля в 23:02
И первые и вторые роды в 38 недель
Гуляю босоніж 08 апреля в 23:04
Обидва рази однаково в 38 тижнів,тільки цього разу був плановий кр
Вбигудях 08 апреля в 23:06
Первые ЕР в 37 недель
Вторые плановое КС в 38, без каких-либо намеков на начало родовой деятельности
Точная копия плова 08 апреля в 23:11
40 тижнів. Все почалося з ниття живота об 23.00. У лікарні інтенсивно десь з 3 ночі. Народила у 6 ранку
Цвірінь 08 апреля в 23:13
41 тиждень. Почалися перейми і поїхала в пологовий
Djacmin 08 апреля в 23:30
1 -38 неделя, 2 - 35, 3 - 38, 4 - 41
автор Вумна вутка 08 апреля в 23:31
Ответ дляDjacmin
1 -38 неделя, 2 - 35, 3 - 38, 4 - 41
Правда що повторні пологи швидші?
автор Вумна вутка 08 апреля в 23:31
Ответ дляЦвірінь
41 тиждень. Почалися перейми і поїхала в пологовий
І скільки годин народжували?
автор Вумна вутка 08 апреля в 23:32
Ответ дляТихоЯ
В 40 начали
І скільки тривали пологи у Вас?
автор Вумна вутка 08 апреля в 23:32
Ответ дляКоник-стрибунець
И первые и вторые роды в 38 недель
А по тривалості другі швидші?
Коник-стрибунець 08 апреля в 23:34
Ответ дляВумна вутка
А по тривалості другі швидші?
У меня и первые были быстрые, часа три на все, и вторые примерно так же. По сравнению с болезненными месячными схватки показались легче намного.
Djacmin 08 апреля в 23:34
Ответ дляВумна вутка
Правда що повторні пологи швидші?
У меня самые быстрые и легкие были первые, каждые последующие были дольше, болезненнее и с дополнительными нюансами (у меня не у детей, с ними со всеми все хорошо). Поэтому муж сказал после 4 ребенка, что больше никаких детей. Первые трое мальчики, а последняя девочка. ))
ТихоЯ 08 апреля в 23:40
Ответ дляВумна вутка
І скільки тривали пологи у Вас?
3 часа , первые 12 адовых часов
Угги_в_горошек 09 апреля в 06:12
В 40 тижнів. Приїхала планово в пологовий, подивились на кріслі , відправили відпочивати і чекати. На наступний день ще раз глянули і сказали, що вже є перейми і сьогодні будемо народжувати. Коли було розкриття +- 6 см прокололи околоплодний міхур , через 2 години народила сина 4000 кг.
З першими пологами після проколу міхура народила години через 4 .
Цвірінь 09 апреля в 06:18
Ответ дляВумна вутка
І скільки годин народжували?
В 23 в пологовий поїхала, в 3 народила