Личко Невеличке• 09 апреля 2024
Ви під піжаму вдягаєте труси?
Дивне питання, але я все ж його задам.
Кожні 2 дні прати піжами чи мучитись в трусах.
Я не можу спати в трусах, х/б і ніде не давлять, але все одно не то.
Цікаво як у інших
Результат:
вже голосів:
424 (59.63%)
В піжамі і трусах
257 (36.15%)
В піжамі без трусів
30 (4.22%)
В піж без трусів,часто не перу
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляСтервочка
Вона вас без ковдри спати клала? Бо інакше немає сенсу щось провітрювати.
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Что вам до чужих трусов?
Я реально напрягаюсь, коли розумію, що люди далі в цих трусах на роботу чешуть і це може бути медсестра чи вчителька в школі. Я щиро сподіваюсь, що люди, які сплять в трусах, вранці їх міняють на свіжі
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
С начала обстрелов сплю в трусах и не оставляю грязную посуду и срач. Не дай бог шо, то скажут что была голозадой засранкой.
Це вже невроз)
Кукусикиииииии• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Ничего там правильного нет.
Мені так і гінеколог рекомендувала. Але ж ви, звичайно, знаєте краще.
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А я сподиваюсь что те кто спит без трусов меняет постельное каждый день. Но закрадываются сомнения...
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Я навіть взимку під ватяним не сплю. Ну і ’провітрюватись’ - це ж образно.
Ну какое образно? Спишь под одеялом, что проветривает?
julia-678c• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Не залазит она ни на какую голову, разве что ростом метр сорок
Я не люблю ночнушки потому что они задираются всегда выше пояса. Я хз как так люди спят что ночнушка вообще никуда не залазит.
Липка-прилипка• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А вам какое дело?
Кукусикиииииии• 09 апреля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Чтобы проветривалось там наверное)) вообще странная идея спать без трусов. Нет, я согласна, если в квартире живёшь одна. А если семья, дети противоположного пола. Во сне та рубашка пепекручивается всегда, всё оголяется и ты такая красапета лежишь на всеобщее обозрение. Никогда не понимала это’ спать без трусов нужно ’. Кому нужно? С какого переляку?
Звісно, спати без трусів можуть дозволити собі ті, хто спить з чоловіком в окремій кімнаті. Ясно, що в кімнаті з іншими людьми так не поспиш.
Липка-прилипка• 09 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
А как гинеколог объяснила свою рекомендацию ?
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
У меня -да
Вечером после душа надеваю ночные трусы
Утром душ и переодеваюсь
Вечером после душа надеваю ночные трусы
Утром душ и переодеваюсь
Хух
Кукусикиииииии• 09 апреля 2024
Ответ дляСтервочка
Ну це ж образно, якось ви дивно мислите.
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Це точно
Життє Бентежне• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Те, що ночнушка аж на голову може залізти після сну. А ще вночі можеш розкритись і вивалить вверх жопу і хтомь із дітей зайде
Тут была тема на 50 страниц, почитайте. Просто батл
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Такой гинеколог как и та мама
Липка-прилипка• 09 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Я и лиф-топ надеваю ,у меня 75F размер груди
И так сплю 2 года уже
Гага Газу• 09 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Пздц. Я не одна така. Часто сплю і в ліфчику,бо маю бюст Е і боюся,шо не дай Бог шо-а в мене сісі стрибають голі на волі.
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А вам какое дело?
Це гігієна, запахи. Сідають штанами на сідушки в транспорті, потім я туди.
Брр...як подумаю
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
Выше пояса это не на голову. Если она облегающая куда она должна залезть
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Такой гинеколог как и та мама
Удалено администрацией...
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Ну какое образно? К чему этот образ и что он даёт?
Пугачиха• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А что в Вашей жизни от этого меняется?
Липка-прилипка• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Брр...як подумаю
А вы без трусов садитесь на те сидушки ? И они без трусов ? Я что то логики понять не могу
Саджу все зарання• 09 апреля 2024
Ночнушка/довга футболка і труси. В шортиках і штанцях піжами спати не зручно мені шов врізається самі розумієте куди.ночнушка до речі в мене особисто має бути коротка, бо все одно все лізе кудись вверх і спиш оте задирається
Життє Бентежне• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Брр...як подумаю
А вы вообще без трусов спите,елозите неделями постельное
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Удалено администрацией...
Нет, вы с мамой, не иначе
Липка-прилипка• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Так не комфортно спать в ночнушке ,которая облегает
Ночнушки как раз по фасону свободного кроя.
julia-678c• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Брр...як подумаю
А то что человек в одних трусах отработал 9 часов и потом садится на сидушки вас не смущает?
AmazingLady• 09 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Комфортно. Некомфортно спать в пижаме которая в задницу залазит
Личко Невеличке
• 09 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Труси роблять брудними і жопу в штанінах, потім тією мотнею труться об сидіння. І я така в штанцями чистими туди раз і сіла.
Ну це не дуже приємно