Переїзд Львів чи Івано-Франківськ

Любі порадниці, ви все знаєте.
Я з м.Суми, дитина стала дуже лякатись тривог та вибухів, тому вирішили переїжджати.
Поділіться досвідом, будь ласка. Робота дистанційна, тому в цьому плані не важливо.
Важливі такі моменти:
Аренда житла з нормальними умовами, можливо підкажете райони по цим двом містам, де краще винайняти. На яку суму розразховувати? Бачила оголошення 10-12 тис
Де реальніше дитину влаштувати у садочок? В якому місті?
Ставлення до таких вимушених переселенців ( ми україномовні, якщо це має значення)?

Цікавлять всі дрібниці, які помітили за час проживання у цих місцях
Нещодавно була у ІФ, то помітила, що люди дуже дружелюбні, привітні. Цікаво, які львів’яни!
Щиро вдячна
Результат:
вже голосів: 37
19 (51.35%) Івано-Франківськ
11 (29.73%) Результат
7 (18.92%) Львів
Не зацілована 09 апреля в 11:04
франек,. там дешевле
но, если проблем с оплатами нет - конечно, львов
Шукаю трусики 09 апреля в 11:05
Я за Франик, він не такий розпіарений, як місто лева і аренда трохи дешевша. Тим більше ви там були, бачили місто, людей.
Коленная ложечка 09 апреля в 11:08
Львів наразі надто переповнений і сюди часто летить. При однакових цінах на продукти, у Івано-Франківську все ж оренда суттєво дешевше. Класи шкільні теж тут забиті, садочки не знаю, але підозрюю що теж. В кожному будинку сусідньому знаю по декілька сімей впо, тож думаю черги великі. Я би точно обирала Франик, спокійніше й дешевше.
Я розумію, що після Сум Вам всюди буде легше. Але ж коли летить на захід, то це або Старкон, або Львів.
Бочка порохУ 09 апреля в 11:09
Мені здається що Львів дуже дорого вийде, ніж Франківськ. Я в минулому році була у Львові з сином проїздом.. йой, стільки машин, стільки людей для такого міста ) на пару днів- тиждень я б там лишилась. Але жити.. мені щось не дуже сподобалось.
автор Гравіцапа 09 апреля в 11:11
Ответ дляБочка порохУ
Мені здається що Львів дуже дорого вийде, ніж Франківськ. Я в минулому році була у Львові з сином проїздом.. йой, стільки машин, стільки людей для такого міста ) на пару днів- тиждень я б там лишилась. Але жити.. мені щось не дуже сподобалось.
У Франківську в годину пік теж страшні затори. Міста переповнені, бо людям десь жити треба
Бочка порохУ 09 апреля в 11:12
Ответ дляГравіцапа
У Франківську в годину пік теж страшні затори. Міста переповнені, бо людям десь жити треба
Ми в Луцьку осіли. Є свої плюси і мінуси. Народу не так багато, як в тому ж Львові.
автор Гравіцапа 09 апреля в 11:12
Ответ дляКоленная ложечка
Львів наразі надто переповнений і сюди часто летить. При однакових цінах на продукти, у Івано-Франківську все ж оренда суттєво дешевше. Класи шкільні теж тут забиті, садочки не знаю, але підозрюю що теж. В кожному будинку сусідньому знаю по декілька сімей впо, тож думаю черги великі. Я би точно обирала Франик, спокійніше й дешевше.
Я розумію, що після Сум Вам всюди буде легше. Але ж коли летить на захід, то це або Старкон, або Львів.
А як ставляться до ВПО? Багато історій нехороших чула
Коленная ложечка 09 апреля в 11:13
Ответ дляГравіцапа
У Франківську в годину пік теж страшні затори. Міста переповнені, бо людям десь жити треба
У Вас головний пункт - безпека, вірно? Франківськ ці два роки, слава Богу, не бомлять. На Львів минулий раз летіло 2 десятки ракет, тут на Стрий ще летітиме і не тільки. Є об´єкти ще повно, а у Івано-Франківську - нема.
Ставлення різне. У мене в будинку є кримчани та донецькі, є з Миколаєва. Я з ними дружу. Деякі - обходять. Тут є й російськомовні, тож це не критерій геть, тим більше Ви з Сум. Але черги в держ.органи страшні. Отримати Леокард для проїзду дитині - на 2 міс вперед запис.
andronata 09 апреля в 11:14
Вище писали про Луцьк, подумайте над цим варіантом. Я Франківськ не рекомендую, жила 5 років. Плюс там військовий аеропорт є, постійно літають
Дякую_аж_підскакую 09 апреля в 11:17
Только не Львов. Там неуютно, неоправданно дорого и люди злые, не любят переселенцев. А ещё лучше в Ужгород
5 5
автор Гравіцапа 09 апреля в 11:17
Ответ дляandronata
Вище писали про Луцьк, подумайте над цим варіантом. Я Франківськ не рекомендую, жила 5 років. Плюс там військовий аеропорт є, постійно літають
А що саме не подобалось?
andronata 09 апреля в 11:18
Франківчани не дуже дружелюбно до чужих ставилися ще до війни, не люблять чужаків. Хоча я родом теж із заходу України, але постійно прилітали запитання чому там живу, а не дома. За декілька років зблизитися і здружитися близько ні з ким не вдалося.
ЕлькиПальки 09 апреля в 11:20
Якщо Львів - багато грошей треба.
Львів подобається, всюди новобудови,гарно, але дорого….
Регионщица 09 апреля в 11:22
Ответ дляКоленная ложечка
Львів наразі надто переповнений і сюди часто летить. При однакових цінах на продукти, у Івано-Франківську все ж оренда суттєво дешевше. Класи шкільні теж тут забиті, садочки не знаю, але підозрюю що теж. В кожному будинку сусідньому знаю по декілька сімей впо, тож думаю черги великі. Я би точно обирала Франик, спокійніше й дешевше.
Я розумію, що після Сум Вам всюди буде легше. Але ж коли летить на захід, то це або Старкон, або Львів.
Летить якраз в сторону Івано-Франківська частіше
1 2
Регионщица 09 апреля в 11:22
Ответ дляКоленная ложечка
У Вас головний пункт - безпека, вірно? Франківськ ці два роки, слава Богу, не бомлять. На Львів минулий раз летіло 2 десятки ракет, тут на Стрий ще летітиме і не тільки. Є об´єкти ще повно, а у Івано-Франківську - нема.
Ставлення різне. У мене в будинку є кримчани та донецькі, є з Миколаєва. Я з ними дружу. Деякі - обходять. Тут є й російськомовні, тож це не критерій геть, тим більше Ви з Сум. Але черги в держ.органи страшні. Отримати Леокард для проїзду дитині - на 2 міс вперед запис.
В Франківськ теж летить, минулого разу.
andronata 09 апреля в 11:23
Ответ дляГравіцапа
А що саме не подобалось?
У Франківську затишних пару центральних вулиць, парк. А так затори постійні, стихійна торгівля, брудно (коли я жила постійно було купа піску білЯ узбіч і пилу). Переваги, якщо є авто, то велика кількість ТЦ, медустанов на будь-який смак. Садки, школи були ще тоді переповнені, але багато приватних закладів є.
Регионщица 09 апреля в 11:23
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Только не Львов. Там неуютно, неоправданно дорого и люди злые, не любят переселенцев. А ещё лучше в Ужгород
Підтримую, люді злиє
Аннуитет 09 апреля в 11:23
я бы оба варианта не рассматривала. действительно, присмотритесь к Луцку или Ужгороду. мне Тернополь ещё нравится.
Регионщица 09 апреля в 11:25
Автор, якщо Ви з Сум, чому не розглядаєте Вінниччину, Житомирщину, Черкаси
Коленная ложечка 09 апреля в 11:26
Ответ дляРегионщица
Летить якраз в сторону Івано-Франківська частіше
Тож над ним, а не по ньому. Різниця суттєва по прильотах і наслідках. Так то після прольоту Хмельниччини я розумію що то на Львів в 90%.
Регионщица 09 апреля в 11:28
Ответ дляКоленная ложечка
Тож над ним, а не по ньому. Різниця суттєва по прильотах і наслідках. Так то після прольоту Хмельниччини я розумію що то на Львів в 90%.
Слухайте, не пишіть єрунду. Якщо не знаєте.
Сіґеле-міґеле 09 апреля в 11:33
Я за Франік. Ну які корки у Франіку))) тут з одного кінця міста до іншого десь 6-8 км. Я всюди хожу пішки.
Люди більш дружелюбні. Ціни помірні. Про садочки не знаю, але про переповнені класи - то не всюди. У класі мого сина 26 учнів. То хіба переповнений?
ХаДиДиШь 09 апреля в 11:36
Ответ дляГравіцапа
А як ставляться до ВПО? Багато історій нехороших чула
Та привикли вони вже до ВПО. Вас ціни на житло повинні турбувати і можливість знайти нормальне, а не якихось пару неадекватів боятись.
По курортних не шукайте, аренда дуже взлетіла.
Коленная ложечка 09 апреля в 11:37
Ответ дляРегионщица
Слухайте, не пишіть єрунду. Якщо не знаєте.
Що я можу не знати, кожен тиждень слідкуючи що й куди летить? Ви стверджуєте, що Франківськ більше бомлять ці два роки, ніж Львів? Багато прильотів у вас, у будинки, у інші заклади? Ну не починайте, навіть якщо є відповідні об´єкти, які можуть бути цілями, у Львові і навкруги їх набагато більше.
1 2
Регионщица 09 апреля в 11:39
Ответ дляКоленная ложечка
Що я можу не знати, кожен тиждень слідкуючи що й куди летить? Ви стверджуєте, що Франківськ більше бомлять ці два роки, ніж Львів? Багато прильотів у вас, у будинки, у інші заклади? Ну не починайте, навіть якщо є відповідні об´єкти, які можуть бути цілями, у Львові і навкруги їх набагато більше.
Для чого ви слідкуйєте?
Що за дурне слово - бомблять?
1 2 1
НетЕщеНаверное 09 апреля в 11:39
В детский сад в областном центре очень трудно попасть. Едьте в Жидачев и т.д.
тяжкаялюдина 09 апреля в 11:41
Я бы выбрала Франковск.

Уже была ваша тема. Рада что вы уже почти определились. Переезжайте побыстрее. Желаю вам поскорее оказаться в безопасности.
Регионщица 09 апреля в 11:42
Ответ дляКоленная ложечка
Що я можу не знати, кожен тиждень слідкуючи що й куди летить? Ви стверджуєте, що Франківськ більше бомлять ці два роки, ніж Львів? Багато прильотів у вас, у будинки, у інші заклади? Ну не починайте, навіть якщо є відповідні об´єкти, які можуть бути цілями, у Львові і навкруги їх набагато більше.
Але дійсно, краще нехай в Франківськ. У Львові і так вже повернутися ніде.
Бринзолетта 09 апреля в 11:56
Франківськ більш затишний. Там багато новобудов
Ламборджини 09 апреля в 12:26
Тільки не Львів, жила там три місяці, брудно, пліснява, люди специфічні, з парковою проблеми, інфраструктура така собі. Взагалі це місто потусить пару днів, для життя воно не пригодне. Франківськ, ніби затишніштй, але люди теж специфічні, тут радять Ужгород, я б на ньому зупинилась, або Тернопіль.