Какие ваши любимые еспадрильи

Покажите вашу практичную и красивую пару этой обуви
Задираю носа 09 апреля в 15:58
Paez были раньше в интертопе. Сейчас на yoox можно со скидкой поймать
Подмигашка 09 апреля в 16:07
Нет таких. На фото нравятся, но ходить я в них не могу. Только фоткаться.
Замрійлива 09 апреля в 16:12
Не ношу эспадрильи
Куда_бежать 09 апреля в 16:18
Не підходять вони мені через форму стопи - довгі тонкі пальці і великий палець ніби задран догори. А ще мізинець закінчується на тому рівні де починається великий палець + немає підйому. Взагалі важкувато підбирати взуття
Я не тону 09 апреля в 16:25
Ответ дляКуда_бежать
Не підходять вони мені через форму стопи - довгі тонкі пальці і великий палець ніби задран догори. А ще мізинець закінчується на тому рівні де починається великий палець + немає підйому. Взагалі важкувато підбирати взуття
Ви описали мою ногу! Теж ніколи не можу знайти босоніжки, нога на асфальті, ні туфлі.´, моє все це взуття на шнурках та сандалі в спортивному стилі з регулюванням повноти.
А в тканинних кросівках рветься тканина над великим пальцем
Куда_бежать 09 апреля в 16:27
Ответ дляЯ не тону
Ви описали мою ногу! Теж ніколи не можу знайти босоніжки, нога на асфальті, ні туфлі.´, моє все це взуття на шнурках та сандалі в спортивному стилі з регулюванням повноти.
А в тканинних кросівках рветься тканина над великим пальцем
Я якщо вчасно не зроблю педікюр і хоч трохи відростуть нігті на ногах, то шкарпетки за день протруться. Я навіть взимку кожні 3-4 тижні роблю педікюр у майстра
Я не тону 09 апреля в 16:30
Ответ дляКуда_бежать
Я якщо вчасно не зроблю педікюр і хоч трохи відростуть нігті на ногах, то шкарпетки за день протруться. Я навіть взимку кожні 3-4 тижні роблю педікюр у майстра
Мені і це не допомагає. Нігті завжди під ноль, сама спилюю в проміжках між педикюром, але якщо у взутті низький носок ( як буває у багатьох кросівках з сітки)то все.
А які ваші улюблені тм взуття, де частіше можна знайти на вузьку ногу.
Опля Картопля 09 апреля в 17:31
Испанская королева и ее дочери постоянно с эспадрильях, на танкетке. Наверное, они удобнык. Писали фирму на багине, поищите
Усатая полосатая 09 апреля в 18:55
У меня есть старые одни, удобные, очень качественные
Но в них жарко, потому что кожаные
Бестолковая вещь, надеваю крайне редко, так и стоят уже 4-й год
Усатая полосатая 09 апреля в 18:55
Фото забыла
У меня в бежевом цвете
Куда_бежать 09 апреля в 20:01
Ответ дляЯ не тону
Мені і це не допомагає. Нігті завжди під ноль, сама спилюю в проміжках між педикюром, але якщо у взутті низький носок ( як буває у багатьох кросівках з сітки)то все.
А які ваші улюблені тм взуття, де частіше можна знайти на вузьку ногу.
NB, Geox, Braska, Timberland. Але все з приміркою. Іноді буває Міратон підходить, але 35 розмір. Хоча зазвичай 36 ношу