10 апреля в 00:30

Хочется скрыть от посторонних глаз беременность

Пошел третий триместр. Всю осень и зиму живот было не видно из-за обьемной одежды. А сейчас в лёгкой одежде уже очень заметно. А мне так неуютно, кажется, что все глазеют. Особенно соседи. Постоянно пытаюсь прикрыть живот и как будто скрыть беременность. Что это за заморочки такие? В предыдущие беременности такого не было. Я в браке, есть уже двое детей.
3 7
Княгиня пітьми 10 апреля в 00:32
Возможно не хотите мыслей окружающих, что рожает третьего понятно для чего
Скляна миша 10 апреля в 00:32
Є бажання сховати - ховайте. Ви нікому нічого не зобов´язані казати. Он зірки часто таємно народжують, хоча їх весь час пасуть папараці. Галь Надот, для прикладу
YaЯна 10 апреля в 00:33
Дивне бажання. А що робити , як дитину народите? Вже не ховати? Абсурдне діло
1 5
ФрекенБок 10 апреля в 00:33
Вам стыдно за что то? 😮
Почемучка 10 апреля в 00:34
Сидите дома
ЯниЯ 10 апреля в 00:35
Ну це нормальна реакція людей, бо живіт помітний і вони глянуть. Але потім їм байдуже і вони про вас не думають. Кожен зайнятий собою.
Щепотка_совести 10 апреля в 00:38
Кринолин.
Колгоспниця 10 апреля в 00:38
Понимаю... Но ничего не поделаешь
ЯниЯ 10 апреля в 00:39
І до речі, це добре, що люди звертають увагу на вагітність. От недавно, відома резонансна справа, в Німеччині вбили українку, вкрали її немовля. А сусіди повідомили, що злодійка вагітною не була!
4 2
Люблю ВалЄру 10 апреля в 00:39
Ответ дляСкляна миша
Є бажання сховати - ховайте. Ви нікому нічого не зобов´язані казати. Он зірки часто таємно народжують, хоча їх весь час пасуть папараці. Галь Надот, для прикладу
Гадот
как тебе такое илон маск 10 апреля в 01:03
У мен магазин одежды для беременных и кормящих.
И как-то приходила девушка, хотела такое платье, что бы в 36-37 недель не было видно, что она беременная :))
А то юбилей у папы в ресторане, а никто из родственников не знает, что она беременная.

Я ее честно «послала». Таких платьев (и других одежд) просто не существует.
Бывают исключения, когда живот реально не видно. Но раз 5 за 12 лет работы встречала.
(А клиентка пришла уже с животом, который было прекрасно видно)
2 3 1
как тебе такое илон маск 10 апреля в 01:05
Точнее не так выразилась.
Было такое, что приходили люди с животами, их было видно. Но допустим на 20-25 недель, а оказывалось, что у них например 35.
Такое было.

Но что бы в 35+ недель кто-то прям вообще без живота был - такое не бывает
Сундучок с каникулами 10 апреля в 03:57
Автор, я Вас розумію, навіщо комусь знати про вагітність, то особисте, робіть так, як відчуваєте. В мене мама брата мого народила в 43 роки. Всю вагітність приховувала, бо раптом що б сталося, потім ці питання, а треба виправдовуватись буде, краще уникнути всіх розмов та пліток, менше знають, міцніше сплять. Братик народився здоровим хлопчиком, вже тоді всі і дізналися.
Вже брату 19 років) Мама носила оверсайз блузи та плаття.
Люблю_смаколики 10 апреля в 09:14
Вы можете сами себе объяснить зачем? Вы скоро родите и так все узнают. Посмотреть на живот когда он виден это обычная реакция. Вам зла не желают
Банка з медом 10 апреля в 09:17
оо, у мене таке саме в контексті сусідів, десь по місту ходити, по магазинах - нормально, а от поряд з домом якось інстинктивно хочеться прикривати живіт, хоча вже 30 тижнів, плюс тепло, скоро вже нічим і не прикриєш, не сховаєш. але у мене й сусіди такі, то з усякими питаннями-порадами лізуть, то за очі кістки перемивають
автор Нервогенератор 10 апреля в 11:19
Ответ дляБанка з медом
оо, у мене таке саме в контексті сусідів, десь по місту ходити, по магазинах - нормально, а от поряд з домом якось інстинктивно хочеться прикривати живіт, хоча вже 30 тижнів, плюс тепло, скоро вже нічим і не прикриєш, не сховаєш. але у мене й сусіди такі, то з усякими питаннями-порадами лізуть, то за очі кістки перемивають
У мене теж так. По місту - без проблем. А лише до під´їзду підходжу - хочеться сховатися, бо сусіди чіпляються