Ви відпустили б дитину в табір зараз?

Сину 9 років, раніше в таборі ніколи не був. Є можливість відправити в Карпати на 20 днів в табір з гарними умовами. Одна з вожатих його вчителька. Може будуть знайомі йому діти, а, може, і ні. Він хоче їхати.

Але я вагаюсь, бо:
1) він раніше сам ніде не був
2) далеко від дому, в разі чого забрати буде складно
3) а якщо буде сумувати і плакати? Він комунікабельний, але трохи мамин.
4) я буду хвилюватися у кожну тривогу за нього. Вдома то хоч всі разом.

Ви б відпустили на таких умовах? Чи, можливо, відпускали? Як все пройшло?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 474
291 (61.39%) Відпустила б
183 (38.61%) Не відпустила б
2 2 7
Забризкана водою 11 апреля в 09:17
Ответ дляЗамороженная селедка
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
Мої теж
Їздили багато
А син з 11 років працює на дитячій залізниці їздить з передмістя в Київ сам
Вже 5 років як
5 1
неДоПриличий 11 апреля в 09:18
А чому ви думаєте, авторе, що не зможете до нього приїхати, якщо що? Є ж транспортне сполучення
Банан-барабан 11 апреля в 09:18
Сину 11, раніше в табір не їздив. Цього літа проситься поїхати, але це табір за нашим містом. Ще вагаюсь. Напевно відпущу, поїде його кращий друг, у них є машина і ми з його мамою будемо їздити. Далеко перший раз не відпустила б. У мене дуже неорганізований хлопець і вітер в голові.
2 1
Забризкана водою 11 апреля в 09:18
Ответ дляНовопоштинская
Сравнивать поездки детей по лагерям до 2014 и сейчас, немножко разные вещи.
Їх що в Бахмут везуть ?
Ви хоч географію вивчіть
6 3
Love_Love_Love_ 11 апреля в 09:19
Ответ дляБараболька
Ні, дитина занадто мала, та і впринципі в Україні не відпустила б, за дітьми ніхто нормально не дивиться
А де за дітьми нормально дивляться?
1 2
ЯНаПэПэ 11 апреля в 09:20
Да мои ездит на спортивные сборы тоже самое , что лагерь в этом году уже 3 раза по 2 недели ездил . Это лучше чем во дворе сидеть или дома . Я только за если ребенок хочет
Борець за гаманець 11 апреля в 09:20
Ответ дляLove_Love_Love_
А де за дітьми нормально дивляться?
Ніде, тут сама дивишся, і всяка трапляється за секунду.
ПесиКот 11 апреля в 09:22
У нас сейчас проходят поездки в Карпаты из Киева. Едут ночью автобусом.
Я боюсь, туда летает каждую ночь, опасно!
2 5
Бараболька 11 апреля в 09:22
Ответ дляLove_Love_Love_
А де за дітьми нормально дивляться?
Дитина їздила за кордоном, ідеально дивляться
dulenok 11 апреля в 09:23
Мы в Харькове, ребенку 13. Хочу отправить в Карпаты. Но боюсь. Причина странная наверное: если отрубят Харьков не дай бог...я точно быстро до ребенка не доберусь. И ребенок тоже из за этого боится. Хотя раньше ездила с 7 лет спокойно
3 2 2
ПесиКот 11 апреля в 09:23
Ответ дляЗамороженная селедка
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
До 22 и моя ездила по лагерям, но сейчас совершенно иное время!
3 1
Аноним_1858 11 апреля в 09:24
Ответ дляСмячиком
Первый раз лучше в своем городе или в часе езды
Це дивлячись, в якому ти місті
ПесиКот 11 апреля в 09:26
Ответ длянеДоПриличий
В Карпатах тривоги не страшні, можете не хвилюватися. Вожата вчителька у хороших стосунках з вашою дитиною? Якщо так, то поговоріть з нею, будьте на зв´язку. Нехай їде дитина, оздоровлюється. Зараз це коли, не зрозуміла? У травні?
На прошлой неделе в буковель прилетало… А как в Польше мужчину ракетой убило, в прошлом году! Неа, совсем не страшно и безопасно🤦‍♀️
1 1 3
Харчовий тріль 11 апреля в 09:26
Вік якраз чудовий для табору. Відпускайте і не хвилюйтесь, по таборах в Карпатах не прилітає
1 2
неДоПриличий 11 апреля в 09:26
Ответ дляdulenok
Мы в Харькове, ребенку 13. Хочу отправить в Карпаты. Но боюсь. Причина странная наверное: если отрубят Харьков не дай бог...я точно быстро до ребенка не доберусь. И ребенок тоже из за этого боится. Хотя раньше ездила с 7 лет спокойно
Не боитесь, отдохнёт ребёнок от взрывов. Вы не представляете, как в Карпатах тихо и спокойно, психика восстанавливается. Если ребёнок хочет, едет с друзьями или знакомыми, то держите связь и все будет хорошо
1 3
Love_Love_Love_ 11 апреля в 09:27
Ответ дляБараболька
Дитина їздила за кордоном, ідеально дивляться
Угу тіко перетинаєш кордон, попадаєш за кордон і відразу всі дивляться ідеально 😂
Наприклад в США поять дітей водою з крану хоч ти привіз 3-4 палети нормальної води, там же можуть влаштувати стрілянину. У Франції можуть влаштувати бійню арабські підлітки і тд, а так да, дивляться ідеально всюди, тільки, не в Україні.
Оооох коли ви вже тої меншовартості позбудетеся
Большой секретик 11 апреля в 09:28
Автор, орієнтуйтесь по дитині. У нас у дворі є такі, які з малку самі гуляють і ще й дорослому наваляють якщо що) а моя квіточка сама за себе постояти не вміє
Покорительная 11 апреля в 09:29
Ответ дляЗамороженная селедка
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
Они у вас приёмные?
2 1 3
неДоПриличий 11 апреля в 09:29
Ответ дляПесиКот
На прошлой неделе в буковель прилетало… А как в Польше мужчину ракетой убило, в прошлом году! Неа, совсем не страшно и безопасно🤦‍♀️
Ездим на протяжении этих двух лет - тишина и покой. Считаю, что безопаснее, чем в центральных городах. К тому же лето, после школы детям нужен отдых. Родители работают, что в это время ребёнок будет делать один дома в городе? Если есть возможность, отправляйте за границу, туда не прилетает
5 1
Аноним_1858 11 апреля в 09:29
Ответ дляdulenok
Мы в Харькове, ребенку 13. Хочу отправить в Карпаты. Но боюсь. Причина странная наверное: если отрубят Харьков не дай бог...я точно быстро до ребенка не доберусь. И ребенок тоже из за этого боится. Хотя раньше ездила с 7 лет спокойно
Это не странная причина. У меня друзья у своё время в такой ситуации оказались, они в оккупации, ребёнок - нет (учился в лицее с проживанием в Херсоне, родители в области), смогли воссоединениться только когда Херсон оккупировали и сразу выехали через Крым. У меня в Харькове перед началом войны это самый главный страх был - что что-то начнётся (тогда же ещё не знал, что именно), а мы не вместе.
Бараболька 11 апреля в 09:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Угу тіко перетинаєш кордон, попадаєш за кордон і відразу всі дивляться ідеально 😂
Наприклад в США поять дітей водою з крану хоч ти привіз 3-4 палети нормальної води, там же можуть влаштувати стрілянину. У Франції можуть влаштувати бійню арабські підлітки і тд, а так да, дивляться ідеально всюди, тільки, не в Україні.
Оооох коли ви вже тої меншовартості позбудетеся
Дивитися потрібно куди дитину віддаєте , читати відгуки про заклад, організацію , яка їх везе.
Шкідлива молекула 11 апреля в 09:31
Моя донька після 9 чи 10 класу їздила в Артек Буковель, там діти фактично жодної хвилини не залишаються без нагляду, ні маленькі, ні великі, всюди строєм і з вожатими. Телефони на день відбирали, але будь-якої миті батькам можна було зв´язатися з вожатими. Деколи до абсурду доходило - у неї довге волосся, то не випустили з роздягалки аквапарку, доки повністю не висушила, хоча надворі було +30, вся група також змушена була чекати. Мабуть, туди я би і 9-річку відпустила.
В кого тако було 11 апреля в 09:31
В Карпати так, там завжди все спокійно
Love_Love_Love_ 11 апреля в 09:31
Ответ дляБараболька
Дивитися потрібно куди дитину віддаєте , читати відгуки про заклад, організацію , яка їх везе.
А ашо, якщо ви кажете що за кордоном ідельно, а в Україні не дивляться?
ПесиКот 11 апреля в 09:31
Ответ длянеДоПриличий
Ездим на протяжении этих двух лет - тишина и покой. Считаю, что безопаснее, чем в центральных городах. К тому же лето, после школы детям нужен отдых. Родители работают, что в это время ребёнок будет делать один дома в городе? Если есть возможность, отправляйте за границу, туда не прилетает
Летит везде и это факт! И прилететь может куда угодно, это страна гной и им все равно, дети, не дети!
Мы и ездили за границу, горящая путёвка вышла как Артек буковель на 9 ночей уже в отеле, поэтому спокойно мама может повезти или бабушка.
Но так всем агульно тут писать, как в Карпатах прям безопасно, но это немного во время войны того…
1 2
неДоПриличий 11 апреля в 09:32
Ответ дляБараболька
Дивитися потрібно куди дитину віддаєте , читати відгуки про заклад, організацію , яка їх везе.
Так, довіряти і знати людей, що беруть дитину у поїздку, знати батьків, друзів
dulenok 11 апреля в 09:32
Ответ дляАноним_1858
Это не странная причина. У меня друзья у своё время в такой ситуации оказались, они в оккупации, ребёнок - нет (учился в лицее с проживанием в Херсоне, родители в области), смогли воссоединениться только когда Херсон оккупировали и сразу выехали через Крым. У меня в Харькове перед началом войны это самый главный страх был - что что-то начнётся (тогда же ещё не знал, что именно), а мы не вместе.
Поэтому будем ’ отдыхать’ по местному... насколько это возможно.
1 1
Кнопкотиць 11 апреля в 09:32
Да , с 7 лет ездит
Бараболька 11 апреля в 09:33
Ответ дляLove_Love_Love_
А ашо, якщо ви кажете що за кордоном ідельно, а в Україні не дивляться?
Ні , не дивляться , бо переважно набирають молодих практикантів,які впринципі не знають про відповідальність
1 1
Меряю от 0 11 апреля в 09:34
Категорически нет. Если бы не владела определенной информацией, как раньше, то отпустила бы. Старший ездил сам с 7 лет в лагеря по всему миру и по Украине. Сейчас иная ситуация