Ви відпустили б дитину в табір зараз?

Сину 9 років, раніше в таборі ніколи не був. Є можливість відправити в Карпати на 20 днів в табір з гарними умовами. Одна з вожатих його вчителька. Може будуть знайомі йому діти, а, може, і ні. Він хоче їхати.

Але я вагаюсь, бо:
1) він раніше сам ніде не був
2) далеко від дому, в разі чого забрати буде складно
3) а якщо буде сумувати і плакати? Він комунікабельний, але трохи мамин.
4) я буду хвилюватися у кожну тривогу за нього. Вдома то хоч всі разом.

Ви б відпустили на таких умовах? Чи, можливо, відпускали? Як все пройшло?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 474
291 (61.39%) Відпустила б
183 (38.61%) Не відпустила б
2 2 7
неДоПриличий 11 апреля в 09:49
Я би щодо безпеки менше переживала, аніж щодо дитини, чи зможе стільки часу бути без батьків, чи не захворіє. Тож автор сама мусить краще знати свого сина, як йому буде
Бавовнятко 11 апреля в 09:49
Ответ длянеДоПриличий
І, доречі, я думаю у дитячих таборах у Карпатах за цей час мають бути облаштовані укриття, мають бути інструкції для персоналу, що робити під час тривоги. Як і в усіх закладах, де є діти. Тому безпечно відносно, я вважаю. Якщо навіть порівнювати з Києвом, де мама пішла на роботу, а в будинок трохи прилетіло, і дитина дзвонила у поліцію, боялася, що одна дома
В якщо діти підіймаються на гору чи на прогулянці в час коли тривога? То куди вони підуть в укриття.
неДоПриличий 11 апреля в 09:51
Ответ дляБавовнятко
В якщо діти підіймаються на гору чи на прогулянці в час коли тривога? То куди вони підуть в укриття.
Таке може статися в будь-якому місці України. Все літо провести за 3 метри від укриття?
Элька-Карамелька 11 апреля в 09:52
Июнь, июль отпустила бы
Август НЕТ
Бавовнятко 11 апреля в 09:53
Ответ длянеДоПриличий
Таке може статися в будь-якому місці України. Все літо провести за 3 метри від укриття?
Отож, а ви пишите про укриття. В нас під час тривоги ніхто в укриття не біжить. Дітей відпускають додому з школи, а інші додаткові заняття продовжуються.
Сусідка зверху 11 апреля в 09:53
А он хочет?
Старший нормально бы поехал.
Младший ни за что (тоже 9).
неДоПриличий 11 апреля в 09:54
Ответ дляБавовнятко
Отож, а ви пишите про укриття. В нас під час тривоги ніхто в укриття не біжить. Дітей відпускають додому з школи, а інші додаткові заняття продовжуються.
В принципі, я пишу, що за цей час у Карпати не прилітало, ні в санаторії, ні в дитячі табори
Бавовнятко 11 апреля в 09:55
Ответ длянеДоПриличий
В принципі, я пишу, що за цей час у Карпати не прилітало, ні в санаторії, ні в дитячі табори
Ну от. Тут навіть коли тривога не всі знають
Бавовнятко 11 апреля в 10:00
Подвійні стандарти - як люди виїжджали з ЗУ за кордон, тут всі хаяли, що там війни немає чого вони їдуть.
Як їхати відпочивати в Карпати - прилетіти може бути куди, війна всюди, нєбєщпєчно
Море_море_я_скучаю 11 апреля в 10:01
А том году , когда сыну было 9 лет , ездил в Карпаты в оагеоь с сопровождающими и в турцию в лагерь ) все отлично . Все люди были ему не знакомы , а боягуз он еще тот )
Бараболька 11 апреля в 10:04
Ответ длянеДоПриличий
Куди, у дитячий табір?
А як ви можете передбачити куди прилетить наступного разу?
Бавовнятко 11 апреля в 10:08
Ответ дляБараболька
А як ви можете передбачити куди прилетить наступного разу?
А для чого? Не прилетить сюди, і говорити нічого
4 1
Парова машина 11 апреля в 10:09
Ответ дляБавовнятко
В якщо діти підіймаються на гору чи на прогулянці в час коли тривога? То куди вони підуть в укриття.
А что можешь случиться на горе? Целей там нет и ПВО тоже нет
1 1
Бавовнятко 11 апреля в 10:11
Ответ дляПарова машина
А что можешь случиться на горе? Целей там нет и ПВО тоже нет
Так і я про те. Що ніхто дітей з гори в укриття не буде вести
Love_Love_Love_ 11 апреля в 10:11
Ответ дляБараболька
Людей ,які спеціально для цього вчилися і робота добре оплачується
Слухайте, кому ви це розповідаєте?)) Нянями в садок і помічниками вчителя беруть всіх, без освіти, з/п одна з найнижчих, так само у вчителів і вихователів з/п не високі
Шотуткоїться? 11 апреля в 10:12
Ответ длянеДоПриличий
А чому ви думаєте, авторе, що не зможете до нього приїхати, якщо що? Є ж транспортне сполучення
Давайте вернёмся в март 2022 и вспомним как «просто» было добраться в западную часть страны. Война не окончена еще и никто не гарантирует ничего. Дети должны быть при родителях, так как в случае чего они нахрен не нужны никаким учителям.
Вы знаете что случилось, например, с жильцами частных домов престарелых под Киевом? Там тоже был персонал, но своя рубаха ближе к телу, как говорится….
Бараболька 11 апреля в 10:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Слухайте, кому ви це розповідаєте?)) Нянями в садок і помічниками вчителя беруть всіх, без освіти, з/п одна з найнижчих, так само у вчителів і вихователів з/п не високі
Аніматор має спеціальну освіту і ті, хто працює в таборах заробляють дуже добре. В мене дитина вчиться на цю спеціальність, їх дуже добре готують.
Love_Love_Love_ 11 апреля в 10:16
Ответ дляБараболька
Аніматор має спеціальну освіту і ті, хто працює в таборах заробляють дуже добре. В мене дитина вчиться на цю спеціальність, їх дуже добре готують.
Шикарно заробляють працюючи 4,5 місяці в рік. Ок
Тільки не про гроші 11 апреля в 10:18
Щойно приїхав малий. Був в Косово.
Бараболька 11 апреля в 10:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Шикарно заробляють працюючи 4,5 місяці в рік. Ок
Ні, працюють цілий рік в центрах дозвілля і табори є на кожних канікулах
Замороженная селедка 11 апреля в 10:21
Ответ дляbespe4na_mavpa
Нашли где хвастаться и чем
Навіть не шукала чим і де
Бо самодостатня і знаю собі ціну
1 5 2
Love_Love_Love_ 11 апреля в 10:22
Ответ дляБараболька
Ні, працюють цілий рік в центрах дозвілля і табори є на кожних канікулах
Скільки заробляють 10€ в годину?
Кожні канікули це і 4 місяці в році від сили
Бавовнятко 11 апреля в 10:22
Ответ дляТільки не про гроші
Щойно приїхав малий. Був в Косово.
Косово - це країна на Балканах
Замороженная селедка 11 апреля в 10:23
Ответ дляШотуткоїться?
Давайте вернёмся в март 2022 и вспомним как «просто» было добраться в западную часть страны. Война не окончена еще и никто не гарантирует ничего. Дети должны быть при родителях, так как в случае чего они нахрен не нужны никаким учителям.
Вы знаете что случилось, например, с жильцами частных домов престарелых под Киевом? Там тоже был персонал, но своя рубаха ближе к телу, как говорится….
Це буде ще 20 років
То 20 років яйця на поворотах заносити ?
Ну абсурд те шо ви пишете
1 1
Я-ваш шанс 11 апреля в 10:24
Отпускаю дочку в лагеря по Украине. В 23 году в начале года была во Львовской области, летом - под Киевом в Броварском районе. В нашем случае плюсы от смены обстановки, новые впечатления, друзья и активности - перевешивали другие минусы.
Бараболька 11 апреля в 10:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Скільки заробляють 10€ в годину?
Кожні канікули це і 4 місяці в році від сили
Центри дозвілля працюють кожного дня , зранку і після школи , по середах цілий день і всі канікули кожних 6 тижнів . Крім того, вони мають право працювати з старшими людьми, організовують дозвілля для 65+.
АлександраА 11 апреля в 10:29
Ответ дляШотуткоїться?
Давайте вернёмся в март 2022 и вспомним как «просто» было добраться в западную часть страны. Война не окончена еще и никто не гарантирует ничего. Дети должны быть при родителях, так как в случае чего они нахрен не нужны никаким учителям.
Вы знаете что случилось, например, с жильцами частных домов престарелых под Киевом? Там тоже был персонал, но своя рубаха ближе к телу, как говорится….
Я знаю. Бо ми живемо під Києвом і поруч такий будинок. Персонал був на місцях, мій чоловік, на другий день, прийшов в той будинок і запропонував додаткову допомогу. Возив продукти, лагодив, що треба. Волонтери також, майже одразу, підключилися.
Не всім людям пофіг на інших.
Love_Love_Love_ 11 апреля в 10:30
Ответ дляБараболька
Центри дозвілля працюють кожного дня , зранку і після школи , по середах цілий день і всі канікули кожних 6 тижнів . Крім того, вони мають право працювати з старшими людьми, організовують дозвілля для 65+.
Я запитую яка в них зарплата?
Бараболька 11 апреля в 10:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Я запитую яка в них зарплата?
Дуже різна , залежно від стажу і де працювати. В сестри під час канікул може виходити до 5 тис./міс.
Love_Love_Love_ 11 апреля в 10:34
Ответ дляБараболька
Дуже різна , залежно від стажу і де працювати. В сестри під час канікул може виходити до 5 тис./міс.
5 тис чого? В якій країні?