Ви відпустили б дитину в табір зараз?

Сину 9 років, раніше в таборі ніколи не був. Є можливість відправити в Карпати на 20 днів в табір з гарними умовами. Одна з вожатих його вчителька. Може будуть знайомі йому діти, а, може, і ні. Він хоче їхати.

Але я вагаюсь, бо:
1) він раніше сам ніде не був
2) далеко від дому, в разі чого забрати буде складно
3) а якщо буде сумувати і плакати? Він комунікабельний, але трохи мамин.
4) я буду хвилюватися у кожну тривогу за нього. Вдома то хоч всі разом.

Ви б відпустили на таких умовах? Чи, можливо, відпускали? Як все пройшло?
Зробіть вибір:
вже голосів: 474
Відпустила б
Не відпустила б
7 2 2
Герцогиня 11 апреля в 08:58
Так. Чому ні.
22 10 3
Замороженная селедка 11 апреля в 08:59
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
20 11 1
Герцогиня 11 апреля в 08:59
Минулого року моя їздила, правда їй 14 р було. Ще й місто де є важлива для країни енерг структура.
Жінка з перцем 11 апреля в 08:59
при таких даних то ні, не відпустила б
17 11
ЕлькиПальки 11 апреля в 09:00
Хороші умови для першого разу.
24 2
Love_Love_Love_ 11 апреля в 09:00
Відпустила б
16 2
Мяо мой мяо 11 апреля в 09:02
Відпустила б звичайно. Моєму 11, але їздить в табори з 8. І того року був, і цього поїде.
12 3 1
Оновлена версія 11 апреля в 09:03
Так. В Карпати так, в Одесу ні. Селяві
24 3
Новопоштинская 11 апреля в 09:04
Ответ дляЗамороженная селедка
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
Сравнивать поездки детей по лагерям до 2014 и сейчас, немножко разные вещи.
56 6
Тюрюнь_Тюнь 11 апреля в 09:05
Моей 13 лет и она тоже просится в лагерь куда-то, раньше никогда не ездила в лагерь. Но я во время войны боюсь отпускать.
14 4 2
Смячиком 11 апреля в 09:08
Первый раз лучше в своем городе или в часе езды
Пацаааааааан 11 апреля в 09:08
Свого відпускаю на збори з тренерами, але він був уже без мене й за кордоном не раз
Бараболька 11 апреля в 09:08
Ні, дитина занадто мала, та і впринципі в Україні не відпустила б, за дітьми ніхто нормально не дивиться
20 15
неДоПриличий 11 апреля в 09:09
В Карпатах тривоги не страшні, можете не хвилюватися. Вожата вчителька у хороших стосунках з вашою дитиною? Якщо так, то поговоріть з нею, будьте на зв´язку. Нехай їде дитина, оздоровлюється. Зараз це коли, не зрозуміла? У травні?
13 6
Володарка мрій 11 апреля в 09:09
Первый раз ребенка отпускаю если я могу в течениии часа- полтора вдруг чего приехать и решить, разрулить, помочь, забрать…..
8 лет и взрослый и еще Дите.
Рожева юбка 11 апреля в 09:11
В Карпатах ракетних небезпек майже немає. Я минулого літа там була - жодної за тиждень. Племінник чоловіка вже двічі був у таборі в Карпатах - минулого літа та на цих зимових канікулах. Гарно там діткам, подобається. Якщо дитина хоче, то відпускайте
14 2
автор Распутница 11 апреля в 09:10
Ответ длянеДоПриличий
В Карпатах тривоги не страшні, можете не хвилюватися. Вожата вчителька у хороших стосунках з вашою дитиною? Якщо так, то поговоріть з нею, будьте на зв´язку. Нехай їде дитина, оздоровлюється. Зараз це коли, не зрозуміла? У травні?
Так, у травні.
Перекус беру завжди 11 апреля в 09:10
моя щороку їздить .все ок.
7 3
неДоПриличий 11 апреля в 09:12
Хлопчику потрібно ставати трошки самостійним, 9 років нормальный вік. Він у вас не буйний, ніде не влізе? Ви ж на зв´язку, плюс ваша вчителька там. А яка альтернатива у дитини, якщо не поїде в Карпати? Є інші пропозиції чи можливості, крім сидіти дома?
Безпринципова 11 апреля в 09:12
11. Отправляю, но не хочет
Бавовнятко 11 апреля в 09:13
Ні
So_so 11 апреля в 09:13
В Карпаты в нормальные условия да
7 3
Замороженная селедка 11 апреля в 09:13
Ответ дляНовопоштинская
Сравнивать поездки детей по лагерям до 2014 и сейчас, немножко разные вещи.
В Карпати і Яремчу
Ви серйозно ?
9 4
Прокачую сідниці 11 апреля в 09:13
Так. Відпустила б. В минулому році відпускала, але довелося забрати через 2,5 тижня
olyagol 11 апреля в 09:14
Отпустила бы, весной дети ездили в Карпаты, прошлым летом ездили в лагерь под Днепром.
Борець за гаманець 11 апреля в 09:14
А на Рівненщину пустили б?
неДоПриличий 11 апреля в 09:15
Я пишу ’за’, бо мій син був у минулому році в спорт таборі в Карпатах, сподобалось. Але серед хлопчиків, як у будь-якому колективі, є притирання, то це може піти не гладко. Ну, реальні умови життя, колись все одно доведеться взаємодіяти. Проте все було без бійок, слідкували за порядком там
Эта_Шикарна) 11 апреля в 09:15
Только если я отдыхала бы рядом, на случай быстро забрать. Мой отравился в лагере в таком возрасте) хорошо, что рядом за городом был. Мне лично очень неспокойно, если я не могу в короткие сроки добраться.
4 2
АлександраА 11 апреля в 09:15
Менший їздив влітку і восени минулого року в Карпати зі своєю спорт.групою і тренерами. Влітку йому було ще 9 років.
Все добре було. Ходили в гори, на водоспади, тренування, звісно, було. Малий був задоволений і восени знов поїхав.
За повітряні я хвилювалася, навіть, менше, ніж вдома, бо в гори в невеличке селище, навряд щось прилетить. Принаймні, вирогідність менша, ніж по Києву.
Цього року влітку вже планую, з тією ж групою, відправити малого на море в Болгарію.
Але тут з таборами є момент: тренер возить дітей в такі табори роками і в неї по 5-6 таборів на рік (кожні канікули, а на літніх: 1-2 табори закордонні і 1-2 Карпати). Старші діти друзів виросли на цих таборах. Тому я точно знаю з ким їде моя дитина і маю тільки позитивні відгуки про ці поїздки.
7 2
Isa Dora 11 апреля в 09:17
Дочитала до ребёнок хочет.
Ответ тогда однозначно да.