Ви відпустили б дитину в табір зараз?

Сину 9 років, раніше в таборі ніколи не був. Є можливість відправити в Карпати на 20 днів в табір з гарними умовами. Одна з вожатих його вчителька. Може будуть знайомі йому діти, а, може, і ні. Він хоче їхати.

Але я вагаюсь, бо:
1) він раніше сам ніде не був
2) далеко від дому, в разі чого забрати буде складно
3) а якщо буде сумувати і плакати? Він комунікабельний, але трохи мамин.
4) я буду хвилюватися у кожну тривогу за нього. Вдома то хоч всі разом.

Ви б відпустили на таких умовах? Чи, можливо, відпускали? Як все пройшло?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 474
291 (61.39%) Відпустила б
183 (38.61%) Не відпустила б
2 2 7
Ряженка 11 апреля в 21:52
Сын первый раз поехал в лагерь в лет в 10 (спортивный). Тренер сразу предупредил, что будет адаптация, хотя ребенок очень комуникабельный и хотел ехать. Первые 3 дня обрывал нам телефон каждый час. Не вылержали - поехали его забирать. Но он пообщался с нами и попустило )))) потом уже мы ему звонили
В общем, я бы первый раз отправила куда-то поближе к дому
Лично я чуть не утонула в лагере, нас отпускали самих на море
Королева краси 11 апреля в 21:58
Не ясно, очень нужно смотреть по ребёнку
На 20 дней и далеко нет
Подумываю на 5 дней и близко близко
Элисо 11 апреля в 23:21
Первый раз ездила с детьми в одно время, снимала койку в соседнем корпусе, это было отлично - дети заняты, у них интересная программа, мама отдыхает без детей (кайф!), но в то же время, они не скучают, потому что я рядом и в любой момент подойдут , поговорят и подержат за ручку:). Заодно смотрю, что они делают и как настроение. В конце смены собирала по всем углам и соседним комнатам все вещи, особенно младшей, один тапок не могли найти до последнего, пока не отодвинули все кровати и диван:). Короче, вариант хороший. Жаль, что война все испортила:( и дети никогда больше так не отдохнут.... (сижу плачу).
Не зацілована 11 апреля в 23:26
Ответ длямуха в кедах
Мене в таборах лякає дві речі -- пожежі, особливо, це актуально в карпатах, бо там оці деревʼяні будиночки. Ну і чомусь в голові вихователі-педофіли. дуже такого боюсь
я також,оце другого моменту...особливо як тут начитаюсь всилякого
Не заздріть тьоті 11 апреля в 23:55
Друзі є?
Замороженная селедка 12 апреля в 16:30
Ответ дляВсех анонимов аноним
Згадала бабка як дівкою була. Це 100% про вас прислів´я.
У нас і зараз є безкоштовні путівки
Гостомельська отг

А баба то ви ще й один негатив
От що ви хорошого доброго можете дати своїм дітям і подібні вам ,які тут плюються в темі по моніторам своїм ?
Та нічого
Ніщету одну
Замороженная селедка 12 апреля в 16:31
Ответ дляНе зацілована
це з серії :згадала баба,як дівкою була чи що?))Коли той Крим був,війни у нас не було
У нас і зараз є безкоштовні путівки
Гостомельська отг

От що ви можете дати своїм дітям , крім негативу і негативних установок ?
Один страх сієте
Замороженная селедка 12 апреля в 16:32
Ответ дляПесиКот
До 22 и моя ездила по лагерям, но сейчас совершенно иное время!
Часи завжди однакові казала моя бабуся

А безкоштовні путівки і зараз є для дітей
Замороженная селедка 12 апреля в 16:32
Ответ дляВсех анонимов аноним
О, я не одна згадала це прислів´я по відношенню до автора того поста, не дарма.)
Безкоштовні путівки і зараз є
Досить негатив розповсюджувати
Нитічки 😄😄
1 1
Всех анонимов аноним 12 апреля в 17:24
Ответ дляЗамороженная селедка
Безкоштовні путівки і зараз є
Досить негатив розповсюджувати
Нитічки 😄😄
Нитічки? У вас якісь проблеми з розумінням написаного.
Замороженная селедка 12 апреля в 18:18
Ответ дляВсех анонимов аноним
Нитічки? У вас якісь проблеми з розумінням написаного.
Ніяких проблем не маю
і живу прекрасно ))
Всех анонимов аноним 12 апреля в 23:07
Ответ дляЗамороженная селедка
Ніяких проблем не маю
і живу прекрасно ))
Ну судячи з ваших відповідей, ви такі маєте, з розумінням написаного. ))
Замороженная селедка 13 апреля в 10:51
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну судячи з ваших відповідей, ви такі маєте, з розумінням написаного. ))
Ой ви такі всі тут судді
Всіх судите
А краще б своє життя покращували ) і своїх дітей )
Всех анонимов аноним 13 апреля в 10:54
Ответ дляЗамороженная селедка
Ой ви такі всі тут судді
Всіх судите
А краще б своє життя покращували ) і своїх дітей )
А ви хто? Бабка-ясновидиця що знаєте яке в мене життя, і що з ним потрібно робити? Знов таки, ваші відповіді говорять самі за себе. Так що своє і покращуйте, і своїх дітей. Нехай щастить.
Замороженная селедка 13 апреля в 10:56
Ответ дляВсех анонимов аноним
А ви хто? Бабка-ясновидиця що знаєте яке в мене життя, і що з ним потрібно робити? Знов таки, ваші відповіді говорять самі за себе. Так що своє і покращуйте, і своїх дітей. Нехай щастить.
Удалено администрацией...
Всех анонимов аноним 13 апреля в 10:57
Ответ дляЗамороженная селедка
Удалено администрацией...
На все добре. Ви небезпечна для здорового суспільства.
Замороженная селедка 13 апреля в 10:59
Ответ дляВсех анонимов аноним
На все добре. Ви небезпечна для здорового суспільства.
Удалено администрацией...
Всех анонимов аноним 13 апреля в 17:52
Ответ дляЗамороженная селедка
Удалено администрацией...
О, не стримуйтесь, давайте ще, маска злетіла махом, як викрили хто ви є насправді.
Замороженная селедка 13 апреля в 18:58
Ответ дляВсех анонимов аноним
О, не стримуйтесь, давайте ще, маска злетіла махом, як викрили хто ви є насправді.
Удалено администрацией...
Замороженная селедка 13 апреля в 18:58
Ответ дляВсех анонимов аноним
О, не стримуйтесь, давайте ще, маска злетіла махом, як викрили хто ви є насправді.
Удалено администрацией...
Замороженная селедка 13 апреля в 19:00
Ответ дляВсех анонимов аноним
Згадала бабка як дівкою була. Це 100% про вас прислів´я.
Ну хіба не хворе суспільство
Хворе звичайно 🤦‍♀️