Ви відпустили б дитину в табір зараз?

Сину 9 років, раніше в таборі ніколи не був. Є можливість відправити в Карпати на 20 днів в табір з гарними умовами. Одна з вожатих його вчителька. Може будуть знайомі йому діти, а, може, і ні. Він хоче їхати.

Але я вагаюсь, бо:
1) він раніше сам ніде не був
2) далеко від дому, в разі чого забрати буде складно
3) а якщо буде сумувати і плакати? Він комунікабельний, але трохи мамин.
4) я буду хвилюватися у кожну тривогу за нього. Вдома то хоч всі разом.

Ви б відпустили на таких умовах? Чи, можливо, відпускали? Як все пройшло?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 474
291 (61.39%) Відпустила б
183 (38.61%) Не відпустила б
2 2 7
Бараболька 11 апреля в 10:36
Ответ дляLove_Love_Love_
5 тис чого? В якій країні?
євро, Франція
Love_Love_Love_ 11 апреля в 10:37
Ответ дляБараболька
євро, Франція
Ясно)))) правда в житті в це не повірю
Бараболька 11 апреля в 10:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно)))) правда в житті в це не повірю
Ваша справа
Ондатрова шуба 11 апреля в 10:47
Да. Мы только от туда , там нет войны ....
1 3
bespe4na_mavpa 11 апреля в 11:01
Ответ дляЗамороженная селедка
Навіть не шукала чим і де
Бо самодостатня і знаю собі ціну
Удалено администрацией...
InnaMalina 11 апреля в 11:16
моя дочь впервые ездила в 9 лет в Карпаты. В кемпинг. она была в шоке первые 3 дня, не могла привыкнуть к туалету)) но вожатые помогли ей адаптироваться и она была несказанно счастлива. это очень большой рывок для ребенка и не меньший для мамы. Маме тяжелее дается взросление ребенка))) я преживала очень, но сейчас снова ищу лагерь.
И в карпатах безопасней, чем в Киеве или другом городе.
Отпускайте, ребенку нужно учиться справляться самому
4 4
В шоколаде 11 апреля в 11:26
Никаких лагерей. Не дай Бог заболеют, кто будет с ними носиться. Сын всегда болеет с 39 и выше. Своих бы не отпустила.
2 2
неДоПриличий 11 апреля в 11:47
Ответ дляШотуткоїться?
Давайте вернёмся в март 2022 и вспомним как «просто» было добраться в западную часть страны. Война не окончена еще и никто не гарантирует ничего. Дети должны быть при родителях, так как в случае чего они нахрен не нужны никаким учителям.
Вы знаете что случилось, например, с жильцами частных домов престарелых под Киевом? Там тоже был персонал, но своя рубаха ближе к телу, как говорится….
Ну ви перебільшуєте! Дітей ніхто не кине! І вже не 2022 рік, є алгоритми дій, відповідальність персоналу. Всі тривожні моменти можна обговорити з керівником групи, мати контакти керівництва табору, міської адміністрації
неДоПриличий 11 апреля в 11:48
Ответ дляАлександраА
Я знаю. Бо ми живемо під Києвом і поруч такий будинок. Персонал був на місцях, мій чоловік, на другий день, прийшов в той будинок і запропонував додаткову допомогу. Возив продукти, лагодив, що треба. Волонтери також, майже одразу, підключилися.
Не всім людям пофіг на інших.
Так, і дитячі будинки евакуювали, як могли! Ніхто не залишав дітей напризволяще
Замороженная селедка 11 апреля в 12:46
Ответ дляbespe4na_mavpa
Удалено администрацией...
Щас ухожу 11 апреля в 12:59
Дочка, вчера 1 день в лагере
Мы из донецкой области, поехала на 21 день
Даже и мыслей не было не отпускать
Еще и бесплатно
2 1
муха в кедах 11 апреля в 13:25
А де саме в Карпатах? Надіюсь, не Львівська обл.? Тут тепер на Стрий купа ракет летить. ППО вже слабеньке. Тому краще десь глибше в карпати, я щоб поруч не було ніякої важливої інфраструктури.
3 1
муха в кедах 11 апреля в 13:27
Мене в таборах лякає дві речі -- пожежі, особливо, це актуально в карпатах, бо там оці деревʼяні будиночки. Ну і чомусь в голові вихователі-педофіли. дуже такого боюсь
1 1
Синди Кроуфорд 11 апреля в 13:29
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Моей 13 лет и она тоже просится в лагерь куда-то, раньше никогда не ездила в лагерь. Но я во время войны боюсь отпускать.
А їй ще колись буде 13?
Так переживаємо, але діти хотять жити тут і зараз.
За себе - сина відпускала з 11, дочку з 7. Все залежить від дитини та багато від того з ким їдуть.
Тюрюнь_Тюнь 11 апреля в 13:41
Ответ дляСинди Кроуфорд
А їй ще колись буде 13?
Так переживаємо, але діти хотять жити тут і зараз.
За себе - сина відпускала з 11, дочку з 7. Все залежить від дитини та багато від того з ким їдуть.
Я боюсь прилетов в те места, где находятся лагеря. Если бы не война, то отпустила бы
Можу брикнути 11 апреля в 13:58
Ні.
Враховуючи безвідповідальність тренерів, вожатих - це як лоторея, що з твоєю дитиною нічого не станеться. Пам’ятаю випадок зі зникненням хлопчика у поїзді, ні з тренерів, ні з деяких батьків, які супроводжували ніхто нічого не чув звісно і не бачив. А дитина впала на колії вночи і загинула( А не чули, бо майже всі тренера та батьки випивають в поїзді, обхід зроблять і гуляють. В подруги дитина захворіла в Болгарії в таборі, температура, рвота, подруга майже весь день на телефоні, їй розказували, що все добре, все під контролем, з донькою теж розмовляла, але дитина не може оцінити свій стан, а була дуже зневоднена вже. Але хто там дивився, це ж треба сидіти з дитиною, випоювати як мама, слідкувати, щоб маленька дрібно пила. А вони дали їй сорбекс, пляшку води і пішли хто куди. Чому тягнули дві доби, бачивши, що їй все гірше і гірше не відомо. Може чекали що саме пройде, або боялися карантину. Забрали дитину в лікарню. Добре, що тоді вилетіти терміново можна було, 2-3 год. і там. Така ж сама історія з отруєнням була з гімнасткою, відомої школи, але нажаль дівчинка померла. Мама приїхала, але в дитині вже відмовили нирки.
В мене донька теж їздила зі своїм танцювальним колективом на збори в 15-16 років, вже доросла, а були і 6 річки. Починаючи з поїзда дітей ніхто не контролював, могли на старших повісити глядіти , але що ті підлітки? Дуже їм це надо. Раз поїхали в Болгарію, не в лагер, а у величезний готель. Головна тренерка літаком, інші за бажанням могли приєднатися, моя та декілька дівчат яких дуже ухитує в автобусі теж обрали літак, інші тобто основна маса - автобусом. Вилітали на добу пізніше, так само і повертались. Головна тренерка від самого початку не жила з дітьми, а далі в більш крутому готелі. Не барське це діло ( до речі відомий хореограф,) З дітьми жили два інших супроводжуючих тренера . Коли вони виїхали, донька та дівчата, що поверталися літаком лишилися самі в готелі. Що так буде я не знала) бо в кінці в кінців з ними ще один тренер лишився, так думала я. А дівчат троє, найменшій 9 років. Тренер рано вранці навідалася на годинку, відвела їх на пляж і з 11 ранку до наступного дня вони її не бачили. Раз подзвонила ввечері дізнатися чи все нормально, на тому й все. Це не табір, там немає вожатих, це не закрита територія, це курорт, в сусідньому номері жили три лівих чоловіки, балкон загальний, який розділяє пластикова перегородка. З трьома дівчатками могло статися що завгодно. Добре , що моя 15 річка і її подружка поставилися до ситуацііі відповідально, не пішли десь гуляти залишивши малу і самі не шукали розваг на свою пʼяту точку, а цілий день пробули на території разом, дивилися за меншою. Хоча тренер мала на ніч переселитися до дівчат, тим більше, що номер двохкімнатний. Ну так би зробила я. На батьківських зборах, звісно розказують інше. Що ваш скарб будуть глядіти в чотири ока….
Молодша донька ходить на боротьбу. Теж є збори, виїзди. Сама не їздить, або зі мною, або ніяк. З тренерами таж ситуація, збираються, вживають алкоголь вечорами з веселими батьками, а такі батьки і їздять заради цього, щоб поєднати приємне з корисним. Тому моя думка НІ. В разі чого винного не знайдеш.
1 3
Не зацілована 11 апреля в 14:07
Ответ дляЗамороженная селедка
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
це з серії :згадала баба,як дівкою була чи що?))Коли той Крим був,війни у нас не було
3 1
Nastia Platonova 11 апреля в 14:31
Через пунт 2 і 4 він і є ’трохи мамин’.
Але це скоріш проблема в Вас, бо Ви залежні від нього. Відпустіть дитину, дайте йому можливість бути самостійним.
Зроблено у 80-х 11 апреля в 14:32
Ответ дляРаспутница
Так, у травні.
Автор, моїй 7 то цього року поки поїду з нею, жити разом, а цілий день окремо. Але я була минулого року в Буковелі, Яремче, Ворохті. Там скрізь табори, діти такі щасливі, по горам, по потічкам. Той Артек взагалі на кожному кроці марширує🤗Дітки різного віку. Якщо він у вас хлопчик самостійний, та ще і вчителька буде, то думаю йому має дуже сподобатись.
90x60x90 11 апреля в 15:15
Однозначно ні. Я памʼятаю себе в цьому віці. Памʼятаю свої поїздки в табір. За дітьми не дивляться, що не кажіть, а діти представлені самі собі.Я памʼятаю, як отруїлась в їдальні і три дні лежала в кімнаті, до мене нікому не було діла, не могла навіть до туалету дійти. Памʼятаю булінг, вожатим казали, а вони нічого не робили. А згадайте пожежу у таборі, коли вожаті не допомогли дітям покинути свої кімнати.
У девʼять точно б не відпустила
Kupiryukzak 11 апреля в 15:53
Отправляла дочь три раза в лагерь в 22-23 годах. Мне за нее было спокойнее, когда она была в лагере в маленьком селе в горах, чем в Киеве.
Мочалкин блюз 11 апреля в 15:56
В Карпаты?
О чем волноваться?
Конечно, отпустила бы, моему 8, он такой мамин, к сожалению, не поедет
Парова машина 11 апреля в 16:13
Ответ дляМожу брикнути
Ні.
Враховуючи безвідповідальність тренерів, вожатих - це як лоторея, що з твоєю дитиною нічого не станеться. Пам’ятаю випадок зі зникненням хлопчика у поїзді, ні з тренерів, ні з деяких батьків, які супроводжували ніхто нічого не чув звісно і не бачив. А дитина впала на колії вночи і загинула( А не чули, бо майже всі тренера та батьки випивають в поїзді, обхід зроблять і гуляють. В подруги дитина захворіла в Болгарії в таборі, температура, рвота, подруга майже весь день на телефоні, їй розказували, що все добре, все під контролем, з донькою теж розмовляла, але дитина не може оцінити свій стан, а була дуже зневоднена вже. Але хто там дивився, це ж треба сидіти з дитиною, випоювати як мама, слідкувати, щоб маленька дрібно пила. А вони дали їй сорбекс, пляшку води і пішли хто куди. Чому тягнули дві доби, бачивши, що їй все гірше і гірше не відомо. Може чекали що саме пройде, або боялися карантину. Забрали дитину в лікарню. Добре, що тоді вилетіти терміново можна було, 2-3 год. і там. Така ж сама історія з отруєнням була з гімнасткою, відомої школи, але нажаль дівчинка померла. Мама приїхала, але в дитині вже відмовили нирки.
В мене донька теж їздила зі своїм танцювальним колективом на збори в 15-16 років, вже доросла, а були і 6 річки. Починаючи з поїзда дітей ніхто не контролював, могли на старших повісити глядіти , але що ті підлітки? Дуже їм це надо. Раз поїхали в Болгарію, не в лагер, а у величезний готель. Головна тренерка літаком, інші за бажанням могли приєднатися, моя та декілька дівчат яких дуже ухитує в автобусі теж обрали літак, інші тобто основна маса - автобусом. Вилітали на добу пізніше, так само і повертались. Головна тренерка від самого початку не жила з дітьми, а далі в більш крутому готелі. Не барське це діло ( до речі відомий хореограф,) З дітьми жили два інших супроводжуючих тренера . Коли вони виїхали, донька та дівчата, що поверталися літаком лишилися самі в готелі. Що так буде я не знала) бо в кінці в кінців з ними ще один тренер лишився, так думала я. А дівчат троє, найменшій 9 років. Тренер рано вранці навідалася на годинку, відвела їх на пляж і з 11 ранку до наступного дня вони її не бачили. Раз подзвонила ввечері дізнатися чи все нормально, на тому й все. Це не табір, там немає вожатих, це не закрита територія, це курорт, в сусідньому номері жили три лівих чоловіки, балкон загальний, який розділяє пластикова перегородка. З трьома дівчатками могло статися що завгодно. Добре , що моя 15 річка і її подружка поставилися до ситуацііі відповідально, не пішли десь гуляти залишивши малу і самі не шукали розваг на свою пʼяту точку, а цілий день пробули на території разом, дивилися за меншою. Хоча тренер мала на ніч переселитися до дівчат, тим більше, що номер двохкімнатний. Ну так би зробила я. На батьківських зборах, звісно розказують інше. Що ваш скарб будуть глядіти в чотири ока….
Молодша донька ходить на боротьбу. Теж є збори, виїзди. Сама не їздить, або зі мною, або ніяк. З тренерами таж ситуація, збираються, вживають алкоголь вечорами з веселими батьками, а такі батьки і їздять заради цього, щоб поєднати приємне з корисним. Тому моя думка НІ. В разі чого винного не знайдеш.
Слушайте, но эти случаи все из серии ’можно и в тарелке с супом утонуть.’ Исключения, а не правила. Вы же не можете 24/7 контролировать детей. Они ходят в школу, в сад, в магазин, выходят на улицу - везде может случится непоправимое. Самое глупое, что могут делать родители - это бесконечно стелить соломку детям.
Морковку дай 11 апреля в 17:38
В умовах, що ви описали - ні.
Бо ви не готові його відпустити.
Та й 20 днів для першого табору багатенько…
Знайдіть де зміни по 10-12 днів.
А у нас макарошки 11 апреля в 18:44
Автор, он слишком маленький. Возможно насилие или от вожатых или от старших детей. Зачем это ему сейчас?
Всех анонимов аноним 11 апреля в 19:32
Автор, в Карпати відпустила б, але перед тим налаштувала дитину, поговорила, і разом прийняли б рішення. Тим більше по ваших словах там буде вчитель.
Всех анонимов аноним 11 апреля в 19:34
Ответ дляЗамороженная селедка
Так
Мої їздили з вчителями всі роки школи
Вересень і травень вже в санаторіях або таборах були
Благо це були безкоштовні путівки
Ще Крим застали
З першого класу до девʼятого

Також були поїздки по Європі на осінні та весняні канікули , тут ми вже гроші платили
Згадала бабка як дівкою була. Це 100% про вас прислів´я.
Всех анонимов аноним 11 апреля в 19:37
Ответ дляНе зацілована
це з серії :згадала баба,як дівкою була чи що?))Коли той Крим був,війни у нас не було
О, я не одна згадала це прислів´я по відношенню до автора того поста, не дарма.)
1 1
Кредитная 11 апреля в 19:41
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Моей 13 лет и она тоже просится в лагерь куда-то, раньше никогда не ездила в лагерь. Но я во время войны боюсь отпускать.
Я также (( и возраст такой же
90x60x90 11 апреля в 21:21
Ответ дляМожу брикнути
Ні.
Враховуючи безвідповідальність тренерів, вожатих - це як лоторея, що з твоєю дитиною нічого не станеться. Пам’ятаю випадок зі зникненням хлопчика у поїзді, ні з тренерів, ні з деяких батьків, які супроводжували ніхто нічого не чув звісно і не бачив. А дитина впала на колії вночи і загинула( А не чули, бо майже всі тренера та батьки випивають в поїзді, обхід зроблять і гуляють. В подруги дитина захворіла в Болгарії в таборі, температура, рвота, подруга майже весь день на телефоні, їй розказували, що все добре, все під контролем, з донькою теж розмовляла, але дитина не може оцінити свій стан, а була дуже зневоднена вже. Але хто там дивився, це ж треба сидіти з дитиною, випоювати як мама, слідкувати, щоб маленька дрібно пила. А вони дали їй сорбекс, пляшку води і пішли хто куди. Чому тягнули дві доби, бачивши, що їй все гірше і гірше не відомо. Може чекали що саме пройде, або боялися карантину. Забрали дитину в лікарню. Добре, що тоді вилетіти терміново можна було, 2-3 год. і там. Така ж сама історія з отруєнням була з гімнасткою, відомої школи, але нажаль дівчинка померла. Мама приїхала, але в дитині вже відмовили нирки.
В мене донька теж їздила зі своїм танцювальним колективом на збори в 15-16 років, вже доросла, а були і 6 річки. Починаючи з поїзда дітей ніхто не контролював, могли на старших повісити глядіти , але що ті підлітки? Дуже їм це надо. Раз поїхали в Болгарію, не в лагер, а у величезний готель. Головна тренерка літаком, інші за бажанням могли приєднатися, моя та декілька дівчат яких дуже ухитує в автобусі теж обрали літак, інші тобто основна маса - автобусом. Вилітали на добу пізніше, так само і повертались. Головна тренерка від самого початку не жила з дітьми, а далі в більш крутому готелі. Не барське це діло ( до речі відомий хореограф,) З дітьми жили два інших супроводжуючих тренера . Коли вони виїхали, донька та дівчата, що поверталися літаком лишилися самі в готелі. Що так буде я не знала) бо в кінці в кінців з ними ще один тренер лишився, так думала я. А дівчат троє, найменшій 9 років. Тренер рано вранці навідалася на годинку, відвела їх на пляж і з 11 ранку до наступного дня вони її не бачили. Раз подзвонила ввечері дізнатися чи все нормально, на тому й все. Це не табір, там немає вожатих, це не закрита територія, це курорт, в сусідньому номері жили три лівих чоловіки, балкон загальний, який розділяє пластикова перегородка. З трьома дівчатками могло статися що завгодно. Добре , що моя 15 річка і її подружка поставилися до ситуацііі відповідально, не пішли десь гуляти залишивши малу і самі не шукали розваг на свою пʼяту точку, а цілий день пробули на території разом, дивилися за меншою. Хоча тренер мала на ніч переселитися до дівчат, тим більше, що номер двохкімнатний. Ну так би зробила я. На батьківських зборах, звісно розказують інше. Що ваш скарб будуть глядіти в чотири ока….
Молодша донька ходить на боротьбу. Теж є збори, виїзди. Сама не їздить, або зі мною, або ніяк. З тренерами таж ситуація, збираються, вживають алкоголь вечорами з веселими батьками, а такі батьки і їздять заради цього, щоб поєднати приємне з корисним. Тому моя думка НІ. В разі чого винного не знайдеш.
Таких історій безліч (
Я памʼятаю, як мене, на той момент 20 річну студентку, та мого хлопця, якому також було 20, відправили потягом супроводжувати дітей до табору. Діти від 7 років до 16. Уявіть, повний вагон дітей і нас двоє 20-річних! Ще був батько однієї дівчинки, який їхав як фотограф, звісно, дивився він лише за своєю дитиною, але інші батьки чомусь були певні, що як іде дорослий чоловік - все буде ок. Діти творили, що хотіли, старші хлопці десь взяли пиво, бігали до дівчат. Ми ходили постійно їх рознімали, забрали пиво. До ночі дивились, щоб вони не бігали до дівчат. Це жах був.
Під Черкасами в санаторії якось померла дівчинка, не памʼятаю вже причини. І це санаторій, де є мед персонал!
Був випадок, як дітей з табору водили до громадського басейну і до одного з хлопчиків приставав дорослий чоловік в душевій.
Ще згадайте минулорічну історію, коли дитина віку автора втопилась в озері в таборі, поки вожаті ходили хто зна де.
Страшних історій купа.
Я памʼятаю, як ми їздили в табір у Криму і батьки деяких дітей відпочивали поруч в будинках. Ось це чудовий варіант. І дитина з ровесниками і у батьків під наглядом