11 апреля в 08:57

Ви відпустили б дитину в табір зараз?

Сину 9 років, раніше в таборі ніколи не був. Є можливість відправити в Карпати на 20 днів в табір з гарними умовами. Одна з вожатих його вчителька. Може будуть знайомі йому діти, а, може, і ні. Він хоче їхати.

Але я вагаюсь, бо:
1) він раніше сам ніде не був
2) далеко від дому, в разі чого забрати буде складно
3) а якщо буде сумувати і плакати? Він комунікабельний, але трохи мамин.
4) я буду хвилюватися у кожну тривогу за нього. Вдома то хоч всі разом.

Ви б відпустили на таких умовах? Чи, можливо, відпускали? Як все пройшло?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 474
291 (61.39%) Відпустила б
183 (38.61%) Не відпустила б
2 2 7
неДоПриличий 11 апреля в 09:34
Ответ дляПесиКот
Летит везде и это факт! И прилететь может куда угодно, это страна гной и им все равно, дети, не дети!
Мы и ездили за границу, горящая путёвка вышла как Артек буковель на 9 ночей уже в отеле, поэтому спокойно мама может повезти или бабушка.
Но так всем агульно тут писать, как в Карпатах прям безопасно, но это немного во время войны того…
Та я про свій досвід пишу! Людина сама вирішуватиме, довіряти чи ні. Ви ж якось зараз живете в своему місті, безпечно? У порівнянні в Карпатах нема обстрілів і сирен.
Покорительная 11 апреля в 09:34
Ответ дляМеряю от 0
Категорически нет. Если бы не владела определенной информацией, как раньше, то отпустила бы. Старший ездил сам с 7 лет в лагеря по всему миру и по Украине. Сейчас иная ситуация
А какой вы владеете информацией?
Шкідлива молекула 11 апреля в 09:34
Ответ дляdulenok
Мы в Харькове, ребенку 13. Хочу отправить в Карпаты. Но боюсь. Причина странная наверное: если отрубят Харьков не дай бог...я точно быстро до ребенка не доберусь. И ребенок тоже из за этого боится. Хотя раньше ездила с 7 лет спокойно
Не вийде підгадати одночасно з відпусткою? Можна би було десь поруч поселитися, заодно би і самі відпочили.
Бавовнятко 11 апреля в 09:34
Ответ дляПесиКот
На прошлой неделе в буковель прилетало… А как в Польше мужчину ракетой убило, в прошлом году! Неа, совсем не страшно и безопасно🤦‍♀️
Прямо в Буковель)) Ви б географію повчили
1 3
ПесиКот 11 апреля в 09:35
Ответ дляБараболька
Ні , не дивляться , бо переважно набирають молодих практикантів,які впринципі не знають про відповідальність
Я по этой причине до войны в Карпаты не отпустила, то совок корпуса, то милые деревянные домики, где детей студенты на ночь закрывают. Присмотр такой себе. Тогда отправила в скадовск, куча видео и отзывов, все совпали, но он оккупирован… эх..
2 1
Замороженная селедка 11 апреля в 09:35
Ответ дляПесиКот
До 22 и моя ездила по лагерям, но сейчас совершенно иное время!
Моя зараз гуляє по Барселоні
В неї чудовий час був що в школі екскурсії весь рік що зараз
Бараболька 11 апреля в 09:35
Ответ длянеДоПриличий
Та я про свій досвід пишу! Людина сама вирішуватиме, довіряти чи ні. Ви ж якось зараз живете в своему місті, безпечно? У порівнянні в Карпатах нема обстрілів і сирен.
Там сирен нема , бо їх впринципі нема , а прилітало і в Карпатах , це передбачити неможливо.
Love_Love_Love_ 11 апреля в 09:35
Ответ дляБараболька
Ні , не дивляться , бо переважно набирають молодих практикантів,які впринципі не знають про відповідальність
Ясно
А за кордоом пенсіонерів і пофігістів.
неДоПриличий 11 апреля в 09:36
Ответ дляБараболька
Там сирен нема , бо їх впринципі нема , а прилітало і в Карпатах , це передбачити неможливо.
Куди, у дитячий табір?
1 4
Бавовнятко 11 апреля в 09:36
Ответ дляПесиКот
Летит везде и это факт! И прилететь может куда угодно, это страна гной и им все равно, дети, не дети!
Мы и ездили за границу, горящая путёвка вышла как Артек буковель на 9 ночей уже в отеле, поэтому спокойно мама может повезти или бабушка.
Но так всем агульно тут писать, как в Карпатах прям безопасно, но это немного во время войны того…
Ясно що безпечно. Я тут тривог не чую
Замороженная селедка 11 апреля в 09:36
Ответ дляПесиКот
Летит везде и это факт! И прилететь может куда угодно, это страна гной и им все равно, дети, не дети!
Мы и ездили за границу, горящая путёвка вышла как Артек буковель на 9 ночей уже в отеле, поэтому спокойно мама может повезти или бабушка.
Но так всем агульно тут писать, как в Карпатах прям безопасно, но это немного во время войны того…
Не везде это факт
1 4
Забобонний фрукт 11 апреля в 09:36
В 9 нет, ещё в голове пустота. С 11 хотя бы
Коренная киевлянка 11 апреля в 09:36
Якщо мамин і буде плакати,то не відправляйте.
Його тривог. Які тривоги в Карпатах? Там мир і злагода. Відправляйте
ПесиКот 11 апреля в 09:37
Ответ длянеДоПриличий
Та я про свій досвід пишу! Людина сама вирішуватиме, довіряти чи ні. Ви ж якось зараз живете в своему місті, безпечно? У порівнянні в Карпатах нема обстрілів і сирен.
Я ж тоже свой. Это ребёнок автора и ее ответственность…
dulenok 11 апреля в 09:37
Ответ дляШкідлива молекула
Не вийде підгадати одночасно з відпусткою? Можна би було десь поруч поселитися, заодно би і самі відпочили.
мне тогда выгоднее по Европе покататься, или в Турцию опять с ней поехать. А хотелось, чтоб она отдельно поехала и второй раз со мной в отпуск.
неДоПриличий 11 апреля в 09:38
Ответ дляПесиКот
Я ж тоже свой. Это ребёнок автора и ее ответственность…
У будь якому випадку, так
ПесиКот 11 апреля в 09:38
Ответ дляБавовнятко
Ясно що безпечно. Я тут тривог не чую
Ну я тоже удалю приложения и тоже перестану слышать тревоги. И?🤦‍♀️
2 2
Бавовнятко 11 апреля в 09:38
Ответ дляПесиКот
Ну я тоже удалю приложения и тоже перестану слышать тревоги. И?🤦‍♀️
Я його не встановлювала, для чого мені?
ПесиКот 11 апреля в 09:38
Ответ дляБавовнятко
Прямо в Буковель)) Ви б географію повчили
Удалено администрацией...
ХвостПистолетом 11 апреля в 09:39
Ні, просто не готова морально так далеко без рідних
Бавовнятко 11 апреля в 09:39
Ответ дляПесиКот
Удалено администрацией...
ПесиКот 11 апреля в 09:40
Ответ дляБавовнятко
Я його не встановлювала, для чого мені?
А, ну тогда и войны нет, это масонский заговор🤦‍♀️ Хорошего дня!
ПесиКот 11 апреля в 09:40
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
А, тогда ясно)) бизнес, ничего личного🤦‍♀️
Бавовнятко 11 апреля в 09:40
Ответ дляПесиКот
А, ну тогда и войны нет, это масонский заговор🤦‍♀️ Хорошего дня!
В мене всі дні хороші. Бережіть себе і не їздіть в Карпати
1 2
Бараболька 11 апреля в 09:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно
А за кордоом пенсіонерів і пофігістів.
Людей ,які спеціально для цього вчилися і робота добре оплачується
bespe4na_mavpa 11 апреля в 09:44
Мой первый раз поехал в 10лет, в прошлом году, тоже в Карпаты. Был его друг там. И первые дни он очень тосковал, хотел домой, один раз плакал от тоски. У нас был уговор, что если ему будет очень плохо, я за ним приеду. Но он взял себя в руки и дотерпел. Они были 14 дней. И я поняла, что этого даже многовато для 1го раза, лучше ехать дней хотя бы на 10. В этом году он в лагерь не просится)
ПесиКот 11 апреля в 09:45
Ответ дляЗамороженная селедка
Моя зараз гуляє по Барселоні
В неї чудовий час був що в школі екскурсії весь рік що зараз
О, супер❤️
bespe4na_mavpa 11 апреля в 09:46
Ответ дляЗамороженная селедка
Моя зараз гуляє по Барселоні
В неї чудовий час був що в школі екскурсії весь рік що зараз
Нашли где хвастаться и чем
3 5
неДоПриличий 11 апреля в 09:46
І, доречі, я думаю у дитячих таборах у Карпатах за цей час мають бути облаштовані укриття, мають бути інструкції для персоналу, що робити під час тривоги. Як і в усіх закладах, де є діти. Тому безпечно відносно, я вважаю. Якщо навіть порівнювати з Києвом, де мама пішла на роботу, а в будинок трохи прилетіло, і дитина дзвонила у поліцію, боялася, що одна дома
Леди_Мэри 11 апреля в 09:48
По-перше - Карпати. То як раз в тривогу можете радіти, що дитина в безпечному місці.
По-друге - знайома вчителька, тому ще +
По-трете - це наші мамські забобони. Як говорив мені старший син і бачу по молодшій. Сумно і хочеться до мами максимум три дні. Це максимум. Зазвичай на другу добу, вже приймають правила гри, і всім ніколи навідь поспілкуватисяі з мамою))) З мого досвіду - за 20 днів достатньо 3 рази поспілкуватися. В перший день: ’Де я? Що я тут роблю?’ в середині: ’Ну шо ти від мене хочеш? Ніколи’ В кінці: ’Я так скучив)))’

Саме зараз і є самий вдалий момент. Бо війна, а дітям потрібні емоції позитивні.
1 4