Ёшки_Матрёшки• 11 апреля 2024

Коблево і поруч хто небуть відпочивав минулого року.

Вже так на море хочеться, шо капець, підкажіть минулого року хтось відпочивав десь на морі по Україні. Дякую.
Радість моя• 11 апреля 2024
Це жарт?
Масяня Я• 11 апреля 2024
Там орки поряд. На косі. Який відпочинок
Жерица ночи• 11 апреля 2024
🙈
в Затоку едьте...
ФрекенБок• 11 апреля 2024
Нік автора 😂
Бритоножка• 11 апреля 2024
Тупий жарт
TAM-rico• 11 апреля 2024
Ответ дляБритоножка
Тупий жарт
Або матрьошка
Сама купляю квіти• 11 апреля 2024
Ответ дляФрекенБок
Нік автора 😂
Порадниця знає все)))
Сама купляю квіти• 11 апреля 2024
Ответ дляTAM-rico
Або матрьошка
Йошка-матрьошка))
Глаза_в_3_карата• 11 апреля 2024
Ответ дляФрекенБок
Нік автора 😂
Та да. Це справді український кідстаф, із такими ніками?
барабанщица• 11 апреля 2024
Автор, в прошлом году в Одессе были открыты пляжи,сетки поставили от мин. Если вас не пугает баллистика,которая летит 1 минуту-приезжайте к нам)
Попельшка• 11 апреля 2024
яке нафіг Коблево?
Відірву та викину• 11 апреля 2024
Після того, як побачила два тіла, розірваних блукаючою міною (до речі, десь біля Коблево чи в ньому), навіть не сподіваюсь на морський відпочинок в Україні. Як альтернатива, можливо на озера Шацькі чи бази відпочинку на узбережжі річки якоїсь.
Сама купляю квіти• 11 апреля 2024
Ответ дляПопельшка
яке нафіг Коблево?
Ну чого... моя бабуся розказувала, як вони колись малими під час війни показували румунам сраки через р.Південний Буг))) може автор теж хоче ’привіт’ на косу передати)))
Глаза_в_3_карата• 11 апреля 2024
Ще б запитали про Очаків, Кінгбурську косу. Коса- неймовірне місце, двічі там відпочивали. Але там ті гидкі мразі .....
Глаза_в_3_карата• 11 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Звідки Ви?
Моя бабуся також біля ПБ жила при окупації румунами
Ло Шарик• 11 апреля 2024
Ответ длябарабанщица
При этом было кучу людей на пляжах)
Мы были в Одессе по делам
Приму в дар• 11 апреля 2024
У нас база отдыха своя в Сычавке, свекр говорил мины часто приплывали в прошлом году и там постоянно сбивают ракеты, дроны. Одна мина сдетонировала и окна выбило на базе. Люди приезжают из Николаева просто пожарить шашлыки, скупнулись по пояс и обратно к домику идут
Сама купляю квіти• 11 апреля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Звідки Ви?
Бабуся в Скибинцях жила, недалеко від Тростянця
Я Головна• 11 апреля 2024
Ще не було відпочивальників, які б порекомендували поїздку на море після зустрічі з морською міною
Сундучок с каникулами• 11 апреля 2024
В Одессе купаются (не официально). А официально даже пляжи в Киеве не открылись прошлым летом, не Днепре, т.к. нет рядом укрытия.

Я подумываю поехать на Днестр или в Закарпаття.
Плету корзинки• 11 апреля 2024
В Одессе и в том году и в этом уже море шикарное. Пляжи чистые .в том году в июле после дамбы через недели 2-3 , людей было много. Пляжи полные
барабанщица• 11 апреля 2024
Ответ дляЛо Шарик
При этом было кучу людей на пляжах)
Мы были в Одессе по делам
Так я ж и пишу ’если не пугает баллистика’. Тех кто пляжится-их не пугает)
Ну шо не так?• 11 апреля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Скучаю, ви так гарно написали🌝
Хочеться подивитися просто без відпочинку
Удачная• 11 апреля 2024
А навіщо вам минулий рік?
Орки відпочивають на наших морях
Вам до них потрібно?
Залетна Я тут• 11 апреля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами

Дністер одна з найбільш забруднених річок в Україні. В Закарпатті теж тільки в басейнах купатися
Без комплексів• 11 апреля 2024
Ви серйозно? На Кінбурській косі кацапи, щодня обстрілюють Очаків і прибережні села, на Коблевську громаду неодноразово запускали фпв дрони, шахіди з Криму часто залітають через Очаков, Коблеве, відповідно їх там намагаються збивати, який відпочинок?
Жена сантехника• 11 апреля 2024
Были на лимане( дачи в Одесской обл). Папа ловил кефаль
Глаза_в_3_карата• 11 апреля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Зрозуміло. Ми з Миколаївської області
Сундучок с каникулами• 11 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну... отож такий відпочинок зараз:(
Один раз їздили в Шешори (Карпати), там можна купатися. Але вода прогрівається десь в обід, і купатися - це намочитися. Трошки поплавати я змогла за Шешорами, є більш глибоке місце. Вода була дуже чиста.
Melon• 11 апреля 2024
Ми минулого року в липні відпочивали в Коблеве. Купалися в лимані та басейні. Загалом працювала невелика кількість баз, але на кожній було вдосталь відпочиваючих.

PS хто хоче висловити своє ’фє, бє’ проходьте будь ласка повз