Фиктивная• Изменено 12 апреля 2024
Як ви вважаєте це професійно?
Ситуація в одному з магазинів Сільпо. Я постійний клієнт і вже разів 5 натикаюсь на таку ситуацію. Пані, керівник відділу мабуть, регулярно кричить на працівників в залі і вказує на їхні проколи. Я не витримала і сказала, що як клієнт не хочу це вислуховувати, що норм керіаник не робить це при клієнтах і зателефоную на гарячу лінію.Вона вибачилась і пішла.
Сіточка• 12 апреля 2024
Не професійно, своє незадоволення роботою вона має висловлювати особисто співробітнику без стронніх очей, тимпаче клієнтів.
Фиктивная
• 12 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Вона з таким діловим виглядом ходить, мені здається її тільки призначили.
Сіточка• 12 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Можливо в неї корона но голові, але якщо це керівник то я вважаю що він має розуміти що його підлеглі це такі ж люди і ососбистості як він, а не його ососбисті раби.
KoZa-biRuZa• 12 апреля 2024
Я б спитала, чт можна запросити в торговий зал її керівника, бо я хочу 2-гу серію спектаклю!
Тобто, щоб тепер при клієнтах репетували на неї.
Фиктивная
• 12 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Я згідна , що ті молоді хлопці інколи туплять, але ж можна викликати в кабінет
пані Солоха• 12 апреля 2024
я так когда то стоматологу за асистента высказала... прихожу на прием и он ее час дрючит в хвост и гриву.. подай, ты что слепая, не тупи, быстрее... все в таком духе. у нее руки трясутся... а мне оно надо? пусть обучают когда меня нет или меняют..
Фиктивная
• 12 апреля 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
На гарячій лінії сказали, що розберуться з ситуацією і зателефонують мені. Вони реагують на звернення
Сіточка• 12 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Вона не керівник, а тупо амбіційна жіночка якій типу дали якусь владу, Керівник дійсно гарний так себе не буде поводити. Та і чомусь всі вважають щоб бути на такій посаді вчитись не треба, але це ж не так. Управління персоналом це ціла галузь і там дуже багато цікавого в розумінні людини та керівництва .
Сіточка• 12 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
В них гаряча лінія працює на 101 відсоток, повірте розберуться і відзвітують.
Пузата Хата• 12 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Так вы позвонили?
Увидела, что да
Фиктивная
• 12 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Я не знаю хто вона. Але одягнута ніби ограбила секонд років 10 назад, товста в кортких спідницях і жахливих туфлях. Ну я таких прикидів давно не бачила))) + непрофесійна
Пилосмок працює• 12 апреля 2024
Я так колись в Таллінні в макдональдс натрапила на керівника-довбоящера, хлопець(касир) пішов розміняв копійки в іншій касі, то потім ми усім закладом слухали крик хвилин 10, наступного разу, через кілька днів, він вже до іншого працівника чіплявся, дуже грубо і голосно, наче демонстративно ’вичитував’, залишила в гуглі відгук про це.
Не знаю чи звільнили, чи перевели того ’начальника’, але десь за місяць його там більше не бачила
Фиктивная
• 12 апреля 2024
Ответ дляСіточка
Я знаю. Я колись просто за салат поскаржилась, відреагували і запрсили в магазин.
Я_з_Франека• 12 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Я дзвонила так в магазині Рошен. Стояла бариня і гримала на стареньку, бо мовляв по 1 зефірині кожного виду захтіла, а їй оте все важити.
Подзвонила на гарячу лінію, а потім вже й не бачила її там. Може й звільнили )