Сашулькін• 12 апреля 2024

Узд вагітність

Дівчатка, була на узд вчора так як затримка місячних 2 дні. Лікар про вагітність нічого не сказала, тест не робила. Хто розуміється,може підскажете чи є тут вагітність чи ні?
_Homyak_• 12 апреля 2024
Тобто лікар не сказав, а тут скажуть?

Манкоголік• 12 апреля 2024
Ви були на УЗД і самі не спитали про вагітність? А питаєте в нас? З вами все гаразд?🫣
ХвилювАллочка• 12 апреля 2024
розкинемо таро
автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
Тобто лікар не сказав, а тут скажуть?
Лікар сказав чекати ще тиждень…а далі буде видно.
Уси Пуси• 12 апреля 2024
2 дні затримки ще нічого не видно на узі. Робіть тест
Манкоголік• 12 апреля 2024
Ответ дляСашулькін
Так що ви тоді від порадниць хочете?😂 Чи ви не знаєте, де тест купити?
_Homyak_• 12 апреля 2024
Ответ дляСашулькін
Ну а ми тут що скажемо?
_Homyak_• 12 апреля 2024
Ответ дляМанкоголік
Та таке щось...
Не зацілована• 12 апреля 2024
Вам 16?))

автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ дляМанкоголік
Можливо, є тут ті, хто розбирається в узд і підскаже, що тут на знімку.
So_so• 12 апреля 2024
А скільки років Вам?
Люблю_смаколики• 12 апреля 2024
Так врач бы увидел наличие плодного яйца, эмбриона, если не сказал значит не увидел?
Возможно рано еще
Или какой то некомпетентный врач, что вы не доверяете?
Моль Моллівна• 12 апреля 2024
Задайте хгч
Тоска в носках• 12 апреля 2024
Тут лише гінекологи...Ага
Манкоголік• 12 апреля 2024
Та не чіпайте ви ті три клітини без потреби! А потім звідки стільки хворих дітей! Сорок раз подумайте перед тим, як зробити узі чи прийняти медикаменти!
Куда ж без меня• 12 апреля 2024
Ответ дляСашулькін
Розбирається краще лікаря?
Хгч здавали?
автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Возможно рано еще
Некомпетентний лікар скоріше всього, зробили узд за 5 хв, дали результат і нічого не прокоментували((
автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Розбирається краще лікаря?
Хгч здавали?
Завтра буду здавати. Тест робила до затримки, то негативний
Накладні мюслі• 12 апреля 2024
Мда.
Я зробила спочатку тест , показав +
Зробила аналіз хгч, крові і сечі, щоб знати , що все добре зі здоров´ям, так як не планували вагітність.
Кожен тиждень здавала хгч і прогестерон.
О 8 тижнів зробила 1 узд.
В 10 тиж стала на облік.

Для чого бігти в перші дні затримки до лікаря та узд ?
Щоб нічого не побачити і потім 2-3 тижні нервувати ?

Куда ж без меня• 12 апреля 2024
Ответ дляСашулькін
А для чого пішли на узд, якщо тест негативний?
автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Тому що, до затримки тест не завжди покаже правильний результат. Здам хгч завтра і зроблю контроль узд в динаміці через тиждень. А написала сюди, бо думала можливо хтось зможе прокоментувати мені узд., так як вагітність є бажаною і такою очікуваною. Усім дякую!
ТаняСашаМирошка• 12 апреля 2024
Автор, для того щоб на узд щось побачили потрібно щоб хгч був більше ніж 1000, у вас ще маленький термін для таких показників, тому перше це робите тест, здаєте хгч, якщо все показує на бажану вагітність, то через день здаєте хгч ще раз для прослідковування динаміки росту (в нормі збільшення в 1,5-2 рази). При затримці в 6-7 тижнів можна вже буде йти на узд, в цей час можна буде послухати серцебиття. Бажаю, щоб ваша мрія здійснилася❤️
Куда ж без меня• 12 апреля 2024
Ответ дляСашулькін
Зробіть тест - якщо негативний, то поки нема сенсу в хгч і узд.
автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ дляТаняСашаМирошка
Дякую вам. Так і зроблю🥰
автор Сашулькін • 12 апреля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую.