Пошаманю• 12 апреля 2024

Відпустка - Одинока мати. На підприємствах відмінили?

Всім доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, по такому питанню. Завжди брала додаткову відпустку 10 днів, як одинока мати. У відділ кадрів для цього раніше надавала рішення суду про розлучення і цього було досить. Вчора на підприємстві мені сказали, що цього в цьому році не достатньо і відпустка мені така тепер не надається. Проконсультувалась у наших юристів, кажуть, що відпустка повинна надаватись мені. Може якісь зміни? Що ще можна надати не говорять у відділі кадрів.
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
дуже дякую, начальниця відділу кадрів просто верещить, що не положено, а пояснити по нормальному не може. Тепер зрозуміла, що така довідка зі школи існує, сьогодні візьму і подам їм рекомендованим листом.
Ця довідка не про що
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
ну, не зовсім брешуть) одинока мати і розлучена жінка - різні поняття. і довідка зі школи, садочка - то таке, не всюди приймається. як школа чи садочок може прописати в довідці, що батько не бере участі у вихованні дитини, звідки мають такі повноваження?
це демагогія. Школа і садок таке надає. 20 років на держслужбі ,причому не де-небудь,а у вищих інстанціях. Завжди все приймали.Якщо батько не з*явився жодного разу в про це і надають довідку. Навчанням не цікавиться,на збори не ходить.
БоХатая• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
якщо у когось така довідка на роботі проходить - то це добре, але це не за замовчуванням у всіх так
автор Пошаманю • 12 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
я запропонувала отримати лист з виконавчої служби, що колишній ні разу не платив аліменти. Відділ кадрів сказав, що це не потрібно їм
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
звичайно,існує.і беріть за всі роки,як не брали з 1 по...клас і в дужках роки( 2001-2009,наприклад). за цією довідкою вам надати всі відпустки,як вине брали. а як брали,то беріть лиш за потрібний рік
автор Пошаманю • 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
в мене мала тільки 1 клас закінчує. Інші роки я брала без питань цю відпустку.
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ця довідка не про що
вона багато чого вирішує,не балакайте.
БоХатая• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
навчанням не цікавиться, на збори не ходить - це не дорівнює не займається вихованням
Сиамская сороконожка• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Взагалі зараз і мати і батько мають право на цю відпустку. Вам потрібно брати довідку з підприємства чоловіка, проте що він цю відпустку не відгуляв. Принести в кадри і тоді Вам повинні надати. Але я таку відпустку не беру.
Так автор одинока мати, к батько візьме цю відпустку?
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
держслужба вищих інстанцій,де перевірки щопівроку НАДЗ))))
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
вона багато чого вирішує,не балакайте.
Що саме вона вирішила?
Сиамская сороконожка• 12 апреля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Ваші юристи не можуть дійти згоди з вашим відділом кадрів?
Може дитина вже старша 14?
Там до 18
автор Пошаманю • 12 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
наш ’батько’ не працював ні хвилини в цьому житті
Кили и Манджаро• 12 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Вона не одинока, вона розлучена.🤦‍♀️ І батько напевно ще і аліменти платить
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
трендіть,трендіть)) але довідки надають, на роботі беруть і не десь в забігалівці,а на роботі вищих рангів)) відпустки відгулюють люди. а тут можуть’заздрити’ і доводити що завгодно.
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Що саме вона вирішила?
щороку відпустки додаткові 10 днів))) вже 12 років поспіль.
Сиамская сороконожка• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
В неї немає цього статусу, вона просто розлучилася
Вона самостійно виховує дитину. Є різні поняття одинокої матері. Для соц відпустки одинока - це й та, яка розлучена, але батько не приймає участь у вихованні.
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
значить за 1 рік . якщо в 2023 р брали,то пишуть з 2023 по 2024 навчальний рік
Мальовнича даль• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
вона одинока мати, який чоловік
Его Святейшество Байрактар• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ви взагалі юрист? Я юрист тому раджу почати постанову Верховного Суду 520/2226/19, в який прописано щодо матерів, які утримують дитину без участі батька
Попались зубасті юристи
Не смішіть
Такі ж зубасті юристи можуть попастися зі сторони позивачки, як одинокої матері
Тому ця постанова до одного місця
Там все вірно написано: вичерпного переліку документів не існує
Крутити можна в будь-яку сторону
Але є коментарі до законодавства, де як раз довідки зі школи, акти і т д- цього достатньо

Такий собі ви юрист, якщо цього не розумієте
автор Пошаманю • 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
які аліменти? я запропонувала надати лист з виконавчої, людина ні разу не платила нічого
БоХатая• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
з вашої писанини - забігаловка у вас ще та, чи у вас робота вищих рангів?)))
Мальовнича даль• 12 апреля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
я хожу как мать двоих детей до 15 лет, спокойно дают
у вас інша підстава, ніж у автора, у неї одна дитина
Сиамская сороконожка• 12 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Вони не так прописують. Пишуть, що батька за всі ці роки не бачили, що запитів про успіхи у навчанні дитини не було, що на збори він не приходив, контактів для зв’язку своїх не надавав і т.п.
Мальовнича даль• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
Нехай покаже вам вимоги до пакету документів, затверджені на підприємстві для надання такої відпустки. Вам треба підтвердити саме статус одинокої матері. А про що Постанова суду? Про позбавлення батька батьківських прав?
Moon shine• 12 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
і зі школи існує,і з садочка.
Moon shine• 12 апреля 2024
Ответ дляМальовнича даль
постанова суду про розлучення,скоріш за все. автору треба принести довідку зі школи і проблем більш не буде)))
Мальовнича даль• 12 апреля 2024
Ответ дляПампушОК
Ну слухайте, і в повних сім´ях добрій половині таку довідку можуть видати, це не підтверджує статуса одинокої матері. Якщо автор не в бюджеті, то підприємтсво саме може затвердити списки документів, а для бюджетників спускають всі вимоги звище, може в цьому і проблема, що нові вимоги спустили. Я не знаю, що там у бюджеті за вимоги на сьогодні.
ПампушОК• 12 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
формулювання можуть відрізнятися. але суть одна. і
Сиамская сороконожка• 12 апреля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Для відпусток вона одинока. Є різні поняття одинокої матері 🤦🏻‍♀️