Налитое яблочко• 12 апреля 2024
Мій ПП сніданок
Діліться, хто на ПП, що їсте.
Змійки ,велкам😉
Люблю_смаколики• 12 апреля 2024
це пп??))одні вуглеводи))) я его слепила из того что было,а потом натопталась.
Отчебучкина• 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
? а на пп разве нельзя угли утром ::?
пп..все сбалансировано
Налитое яблочко
• 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Почитайте старост, там вам велкам🤣
Вся в кредитах• 12 апреля 2024
На завтрак сырники в духовке без муки и сахара, с ягодами. На обед будет тушеная говядина с овощами, на ужин запеченный окунь и салат из огурцов и помидоров. На перекусы пару зеленых яблок и йогурт
Налитое яблочко
• 12 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
? а на пп разве нельзя угли утром ::?
пп..все сбалансировано
Я після тренування. Вуглеводи обов´язково.
Хто далекий від нутріціології, той їх вважає ворогом
Налитое яблочко
• 12 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А хліб, макарони, намазка це ПП?
Так, якщо хліб ЦЗ.
А шо сталося?• 12 апреля 2024
всегда завидовала людям, в которых утром влазит полноценный прием пищи.
Отчебучкина• 12 апреля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Так, якщо хліб ЦЗ.
+++ я з вами , вуглеводне вікно-святе.
Бавовнятий Пупс• 12 апреля 2024
Я їла тортилʼю маленьку, а в ній купа листя салату, огірок помідор цибулька та трішки консерви тунця, білку немає майже але смачно)
Налитое яблочко
• 12 апреля 2024
Ответ дляА шо сталося?
В мене чоловік так казав 18 років тому, коли познайомились. Зараз, снідпнок це головне. Звичка
Налитое яблочко
• 12 апреля 2024
Ответ дляanabelia
Ні, на порадниці можна тільки відварену грудку.
Так. Це точно. ПП це не про голод, а про баланс і нормальні порції
Санта Барбара• 12 апреля 2024
Автор, я не на ПП, але мені подобається. Пів тарілки овочів - це саме те, що завжди ендокринологи рекомендують. Смачного)))
Заліковий троль• 12 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А хліб, макарони, намазка це ПП?
Консервация еще
СКИБИДЫШь• 12 апреля 2024
класний сніданок, авторе, дійсно ПХ і збалансований, і білок, і жири і клітковина, і як то кажуть вуглеводи, все є
а ті хто пишуть своє фє, напевно патерн в голові що ПХ то лише грудка варена та листя трави)
Люблю_смаколики• 12 апреля 2024
Ответ дляОтчебучкина
? а на пп разве нельзя угли утром ::?
пп..все сбалансировано
макарони і горох???? серйозно?)))))це капець)))))або білки з салатом,або вуглеводи.а тут накидано,як недоїдки після свята.все що було,згребла і кинула в тарілку.
СКИБИДЫШь• 12 апреля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А хліб, макарони, намазка це ПП?
а що не так?
ОхиИВздохи• 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Морепродукти- це вуглевод?
Горох містить в собі велику кількість білку.
На тарілці ще є свіжі овочі- клітковина+ягоди
Сир творожний-жири
Макарони і хліб-вуглевод,не так їх там і багато. Прекрасна збалансована тарілка.
Я б хіба більше жирів додала,але може там олія є в очах свіжих,наприклад
Сир творожний-жири
Русланка з гілки• 12 апреля 2024
Ой в мене був пп, а потім кекса наїлась і горіхів
і так кожен раз (
Налитое яблочко
• 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви знаєте що таке нутріціологія?
Отчебучкина• 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
чего капец..чем плохи углеводы после спорта?. 177 64.
тарелка небольшая
Меряю от 0• 12 апреля 2024
Ответ дляА шо сталося?
А вы попробуйте есть последний раз в 4 часа дня. Следующим утром не то что влезет, а влетит!
СКИБИДЫШь• 12 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
ви знаєте що таке боули? ахахах ото вам здивування буде по наповненню таких тарілок, і це смачно та мега зручно)))
Люблю_смаколики• 12 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Морепродукти- це вуглевод?
Сир творожний-жири
білки з вуглеводами не поєднуються. це прекрасний набір ваги)))то у совдепії картоплю з котлетами їли))))