КучМала• Изменено 12 апреля 2024
Ноут для 3D моделювання?!
Потрібен ноут для 3D графіки. Питання до тих, хто працює в цій сфері і може дати слушну пораду: які головні критерії вибору?
Бюджет обмеженний до 60 тис.
Донька обрала цей. Чи потягне він 3Д? Допоможіть, будь ласка, ’чайникам’
Бюджет обмеженний до 60 тис.
КучМала
• 12 апреля 2024
Ответ дляTammy21
В яких прогах буде моделювати? Алгоритм такий -- відкрити умови для встановлення та роботи програми, порівняти з даними компа, почитати реальні відгуки.
ПС. Одразу купуйте хороший диск чи оплачуйте хмару. Тридешки багато важать.
Blender, 3D Max