ТихоЯ• 13 апреля 2024
Що це за вірус зараз?
Температура перший тиждень 38-38.0. Зараз вже 3й тиждень пішов і температура 37-37.4. Кашель сильний, нежить. Та і взагалі слабкість сильна. Ніяк не можу вилікуватися((
ТихоЯ
• 13 апреля 2024
Ответ дляБагиня
Може в вас запалення легенів
Зробила знімок та чекаю поки опишуть. Лікар слухала, але нічого такого не казала
Горня капучіно• 13 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Так по снимку сразу же видно
ТихоЯ
• 13 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Так по снимку сразу же видно
Ні, він на диску. Зараз це рідкість ноути з дісководом. Тож залишилось тільки чекати
Горня капучіно• 13 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Делали рентген пару дней назад. Рентгенолог сразу сказала,что пневмония, на мониторе вывела снимок, я сфотографировала его и показала уже своему врачу .
ТихоЯ
• 13 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Та я не в Україні. Тут ніхто нічого виводити не буде. Чекайте смсу та й все
Горня капучіно• 13 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Ясно, тогда искренне желаю, чтобы снимок был чистый
ТихоЯ
• 13 апреля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Дякую 🙏
Без Баяна• 13 апреля 2024
В мене така ж ситуація. Хворію місяць. Тільки начебто все проходить, через деякий час знову повертається. Що воно таке, не знаю
Федорино Горе• 13 апреля 2024
Да,у всей семьи такое. Только вот на антибиотиках начали вычухиваться
Якось так і живу• 13 апреля 2024
Ответ дляБез Баяна
Да, не могу высказаться с начала марта ((((
ТихоЯ
• 13 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
А знімок робили? Кашель теж є?
Федорино Горе• 13 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
А знімок робили? Кашель теж є?
Снимок все норм. У нас с мужем не такой сильный кашель,а у детей до рвоты