irissska007• 13 апреля 2024

Будинок хата до 5000 $

Доброго вечора, суть питання така, чи є населені пункти де за такі гроші можна купити придатну до життя хату? Потрібна допомога знайомим, вони проживають на самому кордоні Сумщини , потрібно виїзжати, бюджет дуже дуже обмежений, це всі заощадження. Вимоги мінімальні- безпечне місце, західна Україна в ідеалі, тернопільська, Іванова франківська області, Закарпаття розумію що зараз точно вище бюджет. Звернулися у відчаї за порадою, хочуть виїзжати назавжди, обидва пенсійного віку. В населеному пункті також має бути магазин та медичний пункт, бо обидва пенсійного віку і з проблемами з здоровʼям . Розумію, що запит на грані фантастики, але буду вдячна за поради.
Дева Мария• 13 апреля 2024
Черкаська обл, золотоношський р-н .є такі ціни , вінницька область біля Молдови Те що знаю купляли знайомі
Leshkatr• 13 апреля 2024
В дідуся селі продавали будинки за таку ціну. Погребищенський р-н, Вінницька обл. 120 км від Києва
alex-3f3c• 13 апреля 2024
Ответ дляirissska007
Дякую хто надав назви населених пунктів, цікавить саме знайомі знайомих або ви там живете , тощо. Олх нажаль, то розсадник махінаторів , або без документів, ато взагалі тих домів не існує а дайте передоплату(
На ОЛХ епанутих покупців набагато більше ніж махинаторів, порівняно з ними махінатори вимираючий вид, велика рідкість
Millie• 13 апреля 2024
Ответ дляNadine23
Моя бабуся живе у Жашківському районі Черкаської області, там по селах є такі ціни. Подивіться через ОЛХ. Оберіть Жашків і радіус 30 км.
І в якому селі там лікарі?
Millie• 13 апреля 2024
Проблема знайти з амбулаторією. А за такі гроші реально в нормальному селі. Можливо в групах на ФБ питати. Знаю, що під Полтавою пропонували у районах і не дуже далеко. У Вінницькій області у великому селі ми за 2 тис у.е. продали гарний будинок. Але медпункт буде в селищі від 10 тис населення
July38• 13 апреля 2024
Знайомі шукали тиждень тому будинок у нас в селі. Є багато будинків біля 3тис Дол, лікарня є, 2 школи, 2 садочки. Вінницька область
автор irissska007 • 13 апреля 2024
Ответ дляJuly38
Підкажіть назву ?
July38• 13 апреля 2024
Ответ дляirissska007
Підкажіть назву ?
Написала в особисті
poliska• 13 апреля 2024
Ответ дляВаш психолог
Подивіться Житомирську обл,там точно є.Село Бровки і поруч,наприклад.
Підтверждую! В селах Житомирської обл. (Коростенський і Овруцький р-ни) навіть дешевше можна знайти - за 3-5 тис. доларів.
Nadine23• 13 апреля 2024
Ответ дляMillie
І в якому селі там лікарі?
Лікарів немає, але є медсестра та і у Жашкові працює лікарня.
My_happy_world• 13 апреля 2024
Ще потрібно розуміти,що переоформлення також дороге.

Знайомі купили будинок в Чернівецькій області за 6000 дол.,а переоформлення вийшло 1000 дол.(і дуже багато біганини)
Millie• 14 апреля 2024
Ответ дляNadine23
Медсестра,а не медичний пункт. І ліків у неї обмаль. Жашків- райцентр.
Еленнн• 14 апреля 2024
Ответ дляirissska007
Золотоноша-район. по селах можна знайти за таку ціну..