Бо я випала з теми взагалі і з нормального життя. Не розумію, до чого готуватись батькам.
Mariya Prokhorova• 14 апреля 2024
В травні атомні станції йдуть на плановий ремонт , можливо з травня віялові відключення будуть
ksusha1155• 14 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Якісь обривки читаю, батьки кіпіш здійняли щось рішати
Все як завжди. Наступна зима буде як і ця зі світлом.
Allka- skakalka• 14 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Между нашей страной и той территорией тупоголовых баранов-разница колоссальная
Это всё лирика ,я за реальность .
Те бараны живые и в тепле ,добре ,а у нас в подвалах сидят .
Mariya Prokhorova• 14 апреля 2024
Ответ дляелена123
Это где так было? Практически по всей Украине были веерные отключения. У нас не было за сутки по 12 часов.
То минулої зими було а цю зиму пережили без відключень
Mariya Prokhorova• 14 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Направду майже не виключали світло, може на дві години раз в два тижні. Але я не в курсі, що зараз, це чогось батько здійняв паніку
Тому що попереджають , що не встигнуть відремонтувати , готуйтесь до відключень
Mariya Prokhorova• 14 апреля 2024
Ответ дляелена123
Так я и пишу за прошлогоднюю зиму.
А автор за цю 23-24 р
Mariya Prokhorova• 14 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Може й цей раз обійдеться?
Може , але краще бути готовими
Mariya Prokhorova• 14 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, за зиму 2022-2023
Може ваш будинок на одній лінії підключен з лікарнею , бо відключали всіх за графіком (
В нашій ситуації потрібно бути готовими хоча б мінімально.
У нас буде генерація з ЄС, але ж розподільчі підстанції теж можна зруйнувати. А це значить, що можна опинитися без світла, води та тепла.
Мені не зрозуміло навіщо кацапйо било зараз.
Але взимку все могло бути значно сумніше.
Ответ дляFilomena
Думаю, вони розраховують до зими вправитися((
Ответ дляlilu1990
Ми такого не відчули. Криворіжжя
Так в основному не відключали, проблеми були звісно. Не знаю як ця зима, що буде, як будуть викручуватися і щоб місто працювало, і люди зі світлом були, незрозуміло. Але обмеження є і зараз в нас, просто не всі про них говорять. Люди в основному не відчувають.