lilu1990• Изменено 14 апреля 2024

Які прогнози з приводу світла? Дуже погані?

Бо я випала з теми взагалі і з нормального життя. Не розумію, до чого готуватись батькам.
Полковой раввин Изя• 14 апреля 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Нее, вначале наши пусть ответят, где выделенные миллионы на водоснабжение ))
А сейчас вода есть?
автор lilu1990 • 15 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Купите ещё газовый обогреватель с конфоркой.
Блін недавно у кр у багатоквартирному будинку взрив був що 36 квартир постраждало. Писали через газ, чи то витік, чи то газові балони. Я їх боюсь як вогню
Ирина-bbd0• 15 апреля 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Так Вы призвали к ответственности ’наших’?)))))
Покажите пикеты там.сканы обращений.видосики из администрации местной))))
Тут только марафоновцы ж сидят .к кому Вы тут воззвание делаете?))))))
Life-game• 15 апреля 2024
Ответ дляFilomena
В нашій ситуації потрібно бути готовими хоча б мінімально.
У нас буде генерація з ЄС, але ж розподільчі підстанції теж можна зруйнувати. А це значить, що можна опинитися без світла, води та тепла.
Мені не зрозуміло навіщо кацапйо било зараз.
Але взимку все могло бути значно сумніше.
Читала, что били сейчас ’перед наступлением’ не знаю правда ли((((
Полковой раввин Изя• 15 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Так нормальный купите, а не тыщу раз заправленный.
Teonaa• 15 апреля 2024
Ответ дляелена123
Это где так было? Практически по всей Украине были веерные отключения. У нас не было за сутки по 12 часов.
Це в позаминулу
А в минулулу - нормальна зима була
Юлия.net• 15 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Да.и странно.что это истерик ни у кого не вызывало раньше и по сто тем в сутки не создавалось
Ну как бы на местном уровне все это обсуждалось, кроме советчицы есть же другие места обсуждения. Но проблема не только была в элэнергии и ее отсутствии, были и другие проблемы. Вода по расписанию, а последние этажи вообще без воды, на улицах отдельные краны, чтоб люди набирали воду. Ну не все ж сюда про свои проблемы пишут, тем более это можно пережить.
Юлия.net• 15 апреля 2024
Ответ дляМанула
А от підкажіть хто розуміється. Задумалась над купівлею сонячної панелі до зарядної станції. Але ж напевно взимку від неї користі нуль буде?
Не 0 може, але залежить выд погодних умов, плюс потрібно правильно установити. Почитайте більше як і що треба, в інеті є інформація.
Юлия.net• 15 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так у вас є пічне опалення, чого ви переживаєте. З ним у грітися, і готувати можна, акумуляторів купіть батькам, нехай телефон заряджають, щоб були на зв´язку. Який ще вихід. Потужний акумулятор або купити генератор. Газ досить небезпечно, але якщо в своєму будинку, то не проблема по нормам і безпечно встановити балон. Якщо ще кухня є окремо від основного будинку, то взагалі не питання. Якось так. Ніхто не знає що і як буде.
olkaig• 15 апреля 2024
Ответ дляcheryl
Дивно, що ще питання.
Дивіться правді в очі:
1. ЗАЕС - подарували оркам (чому стратегічний об´єкт без захисту був - питання риторичне)
2. Дніпро ГЕС розбили ( не, ну а нашо ППО електростанції?)
3. Трипільська - всьо. На її захист з3,14здили дофіга грошей - підсумок, про який зекоманда лише мріяла: нету тєла=нету дєла.
Ну і так скільки енергооб´єктів розбито...
Звідки візьметься ???
Хоча якесь чмо з зеліної команди сказало що трипільська і нах** непотрібна була.
Ну а винен звичайно путін. А зеля з цирком пухнасті і білєнькі.
Хто наступний???
Все розбомбили, то чого досі зі світлом більшість?
natali ja• 15 апреля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Сегодня на Фейсбуке наш военный сказал ,что они разобьют ДнепроГЭС ,ближе к осени
Какой военный?
Киев_Елена• 15 апреля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Они такие интересные, эти эксперты, знают что будут бить туда, но ничего не делают чтоб не допустить попадания ракеты
df364tye3• 15 апреля 2024
с электричеством к осени будет везде , жопа ,,,
по цене ,,, а оно вам надо

с отоплением , пизц ,,,
df364tye3• 15 апреля 2024
Ответ дляStar39
Трипольскую ТЭС разбомбили, но в Киеве все нормально со светом
это один налет ,,,
vikohka• 15 апреля 2024
Ответ дляСветлый День
Посмотрела наших бывших министров энергосистемы…. Да проблемы есть и будут попытки, но не все еще оценили и спецы есть. Нужны деньги- это вопрос! И главное действовать надо уже вчера, но у нас как всегда.
как, как всeгда? у нас в опору попали, чeрeз 2 дня ужe новая стояла.
vikohka• 15 апреля 2024
Ответ дляowl62
Розкажіть про тепло і добро жителям оренбургської і курганської областей
да пофик на ниx.
vikohka• 15 апреля 2024
Ответ дляcheryl
Я не виправдовую русняву агресію. Мене бісить клоун, з яким Україна набирає оберти в прірву. Чи хто має відповісти за Енергодар?
Де ППо на стратегічний Дніпро ГЕС? Чи з першого разу не зрозуміло?
Чому Миколаїв два роки без води, а бабло зекоманда все дерибанить і дерибанить?
І ще безліч питань.
Нам з усіх дір про повінь на болотах, але чомусь забувають нагадати як в літню спеку будемо вити без електрики і води.

***Дивно, що ще є ті, хто виправдовує бездіяльність і саботаж влади.
что за истeрика? какиe дeньги?нe надоeло одно и то жe написывать?
vikohka• 15 апреля 2024
Ответ дляcheryl
Ви мабуть не в курсі що воду качають насоси, які працюють від електрики . Шах і мат.
наш город для этого гeнeраторы закупил.
vikohka• 15 апреля 2024
Ответ дляcheryl
А самій не вистачає зрозуміти?
У вашій країні рожевих поні і телемарафону все ок. А в реальності захисту енергетики не було і немає. Допомоги теж.
ППО вистачає лише на урядовий квартал.

Може хоч висновки самі зробите?
мда...(((
зорi• 15 апреля 2024
Вчера читала -свет будет.При любых раскладах.Там какая то схема из соседних стран к нам пойдет и аэс станции потянут.так что все ок.может в некоторых областях веерные отключения но не критично прям
vikohka• 15 апреля 2024
Ответ дляnatali ja
Какой военный?
вам ж написали- ’наш’)))
зорi• 15 апреля 2024
Ответ дляdf364tye3
по цене ,,, а оно вам надо

с отоплением , пизц ,,,
не умрете.возьмите дом себе в городе-селе-дачу.куча вариантов простых и дешевых как и свет сделать и тепло.вы ж не маленький ребенок.если такая паника у вас-подготовьтесь.все давным давно это сделали.
Ollka• 15 апреля 2024
Ответ дляЮлия.net
Батьки в квартирі або свій будинок? Це важливо, що у них буде з опаленням. Зараз і по газорозподільчій інфраструктурі б´ють, теж треба враховувати. Напевно вже треба думати про будинок з пічним опаленням . Для мене це капець, я звикла до комфорту((
Мої батьки живуть в квартирі,але поруч є село.
Останній рік більше живуть в селі.
Брат працює в МНС, їздить на всі ’попадання’ - ситуація так собі.
Брат купив генератор, підготував паливо, почистив грубу, якою не користувались бо газове опалення.
Батьки теж заготовили дров на 2 зими, запаслись ліхтарями.

Сиджу думаю, що собі зробити на високому поверсі де все на електриці.
Горілка газова є, балончики теж, ліхтарики теж. Павербанки.
Екофлоу ще не купила, але збираюсь.
Переїжджати в село не варіант - у чоловіка робота, у дитини школа. Я працюю віддалено, в нашому селі інтернета майже немає.
Павела• 15 апреля 2024
Ответ дляlilu1990
У нас будинок з пічним опаленням і газовим
У вашому випадку взагалі не бачу причин для паніки. Купіть генератор. У власному будинку у 100 р легше пережити відключення світла і тепла, ніж у квартирі. Якщо хочете переїхати через обстріли, то певно на захід перебиратись. Але під час блекаутів світла і у цих регіонах не було по 12-18 годин, тому варіант будинку з генератором і пісним опаленням найкращий.
liss• 15 апреля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Тоже отключат системы защиты как в трипольской ?
liss• 15 апреля 2024
Ответ дляМария-dce7
Прогнози невтішні. Не думаю що наша прекрасна влада щось придумає до зими щоб у домівках хоча б опалення було. Переживаю за Харків - там взагалі ситуація критична вже зараз
Для себя придумает .. а вы должны сами для себя
liss• 15 апреля 2024
Ответ дляСветлый День
Так действуют дядяахметов сказал в Польше чет строить будет )) а вы у него оттуда покупать )
liss• 15 апреля 2024
Ответ длязорi
Слышала тариф от 10 грн и выше )
Seehund• 15 апреля 2024
Ответ дляСоната любви
да, если не будет электрики, насосы не будут работать.
в многоэтажки не будет подаваться холодная вода.
про горячую воду вообще придется забыть.

ну и канализация, если люди будут выбрасывать в унитазы все подряд, как обычно делают.
то и канализация забьется.
Это все фигня, а вот как больницы будут справляться в случае глобальных проблем с электричеством?
Jhenya_Sh• 15 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
А сейчас вода есть?
Есть техническая, которая портит всю технику. Хорошо, конечно, что хоть такая. Но уже столько было выделено на восстановление,и воз и ныне там