lilu1990• Изменено 14 апреля 2024

Які прогнози з приводу світла? Дуже погані?

Бо я випала з теми взагалі і з нормального життя. Не розумію, до чого готуватись батькам.
Павела• 15 апреля 2024
Ответ дляFilomena
В нашій ситуації потрібно бути готовими хоча б мінімально.
У нас буде генерація з ЄС, але ж розподільчі підстанції теж можна зруйнувати. А це значить, що можна опинитися без світла, води та тепла.
Мені не зрозуміло навіщо кацапйо било зараз.
Але взимку все могло бути значно сумніше.
Як подивитись. Уявіть собі літо без можливості зберігати продукти, каналізації і води. У місті, мегаполісі, село переживе.
Falcon82• 15 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Это все фигня, а вот как больницы будут справляться в случае глобальных проблем с электричеством?
Нет больных - нет проблем
Дождливая• 15 апреля 2024
Ответ длязорi
Вчера читала -свет будет.При любых раскладах.Там какая то схема из соседних стран к нам пойдет и аэс станции потянут.так что все ок.может в некоторых областях веерные отключения но не критично прям
Где вы все это читаете? То про ф16 в феврале, то ’нам 50 сильнейших стран помогают’ , то у нас ’ техники и военных завались’.
’Там какая-то схема...’ эту рыготину уже даже не смешно читать.
diana32• 15 апреля 2024
Ответ дляМария-dce7
Прогнози невтішні. Не думаю що наша прекрасна влада щось придумає до зими щоб у домівках хоча б опалення було. Переживаю за Харків - там взагалі ситуація критична вже зараз
Авжеж придумає, он дружина Артема Шило, колишного сбушника і радника презе, хату в Іспанії чи Португалії приглядує, шоб блекаут пережити, а можете особисто до Артема звернутися по генератор, він по них спеціаліст, аж 95 мільйонів на закупівлі намив, його якраз під заставу 30 млн випустили, так що влада в нас розумна щось порішає
летта• 15 апреля 2024
Ответ дляДождливая
так закончится все ж до выборов в сша, манька зуб дала
Дева Мария• 15 апреля 2024
Послушайте хотя бы специалистов по энергетике , зима будет без света , тепла и возможно газа , если продолжат лупить . Как оказалось защиты на тец никакой , опять млрд сперли
Манула• 15 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Ще коли піарили виділення коштів на захист, виникало питання, який може бути захист від балістичних та надзвукових ракет окрім наявних сучасних систем ПВО, яких у нас кіт наплакав? Питання риторичне ...
Дева Мария• 15 апреля 2024
Ответ дляМанула
А де кошти тоді ?₽
Britishop• 15 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Я живу в Киеве и с начала войны никуда не выезжала. И ко всем прогнозам отношусь уже никак! В 23-м году на 24 Февраля нагнетали что будут ярые обстрелы к годовщине- пол Киева сдрыснуло на западную, месяц там просидели, деньги потратили, обстрелы были но трохи позже, у нас и на зиму 2023-2024-говорили -будет блэкаут, ничё ж такого не было, по сравнению с тем жахом что был, когда света не было сутками, а ты на 18-м этаже и всё на генераторах или без и не работало...Власть- девочки, можно вечно костерить и клеймить за сколько спиZдили...и справедливо! Но войну начал путлер и это наши ’братушки’ рушат нашу страну и наши жизни, это их имперские амбиции забрать территории Украины-как своё истАрическое, чем меньше украинцев останется на тех выжженных землях-тем лучше. Не Зеля виноват и не Порох, Путя войну всё равно бы начал, виноваты оте ’родственники’ будь они прокляты на века...
Павела• 15 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
По сховищам луплять нормально так. Не знаю, чий газ там закачаний, але факт залишається, знищують всю промисловість, інфраструктуру під 0 певно.
df364tye3• 15 апреля 2024
Ответ длязорi
не умрете.возьмите дом себе в городе-селе-дачу.куча вариантов простых и дешевых как и свет сделать и тепло.вы ж не маленький ребенок.если такая паника у вас-подготовьтесь.все давным давно это сделали.
про дешевое тепло, свет в частном секторе ,,,
поподробнее ,,,
Дева Мария• 15 апреля 2024
Ответ дляBritishop
Проклятия не помогут . Пока не научимся защищаться , а пока у нас коррупция вселенского масштаба , нам и помощи до сраки .
Павела• 15 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Ще додам, що маштаби руйнувань такі, що фіг ми щось там відбудуємо самі, навіть, якщо помріяти, що бойові дії закінчаться. Якщо буде добра воля партнерів, та і не відбудують вони всю країну, а виділені кошти з нашою корупцією невідомо куди підуть. Це відкат на десятиріччя при найкращих розкладах.
Дева Мария• 15 апреля 2024
Ответ дляПавела
Я много не буду говорить , а то опять матрешкой назовут , была куча партнеров по восстановлению и помощи . Наши без откатов ничего не захотели делать .
Павела• 15 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Для маньок матрешки всі, хто бачать, що реально відбувається.
Юлия.net• 16 апреля 2024
Ответ дляOllka
Мої батьки живуть в квартирі,але поруч є село.
Останній рік більше живуть в селі.
Брат працює в МНС, їздить на всі ’попадання’ - ситуація так собі.
Брат купив генератор, підготував паливо, почистив грубу, якою не користувались бо газове опалення.
Батьки теж заготовили дров на 2 зими, запаслись ліхтарями.

Сиджу думаю, що собі зробити на високому поверсі де все на електриці.
Горілка газова є, балончики теж, ліхтарики теж. Павербанки.
Екофлоу ще не купила, але збираюсь.
Переїжджати в село не варіант - у чоловіка робота, у дитини школа. Я працюю віддалено, в нашому селі інтернета майже немає.
а немає варіанта з мобільним інтернетом. Я як була в селі, то з інтернетом теж біда. тільки мобільний і теж не стабільно. Школа онлайн, але через раз теж через інтрнет, але якщо вже зовсім печаль, то звісно якось вже треба буде пристосовуватися(
Юлия.net• 16 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Так нормальный купите, а не тыщу раз заправленный.
Воно то так, але за сусідів за всіх не купиш(
Ollka• 16 апреля 2024
Ответ дляЮлия.net
Не ловить нормально жоден оператор з трьох
Пише Е, навіть не Н