Теща дочки• 15 апреля 2024

Сварка з батьками

Ви перші телефонуєте батькам після сварки?Відбулась гучна сварка з батьками. Не праві обидві сторони. Не телефонуємо один одному третій день. Так важко
Херсон це Україна• 15 апреля 2024
Наберіть. Гординя ні до чого

Миловидна леді• 15 апреля 2024
смотря кто больше виноват- тот и звонит..кто начал??
Кіма кепка• 15 апреля 2024
Я думаю стоит позвонить первой, я прекрасно вас понимаю, тоже ссорились и было на душе очень тяжело, как камень какой то, попросите прощения, вам станет в легче.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Якщо винні обоє - телефонують молодші.
А взагалі я завжди кажу - на примирення йдуть не ті що винні, а ті що більше люблять, або розумніші.
Так точно!• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо винні обоє - телефонують молодші.
А чому молодші? Що це за правило?
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
А чому молодші? Що це за правило?
І по Біблії так правильно, бо Бог завжди на стороні батьків. І так по життю - батькам менше жити залишилось.
Пригаю-цибаю• 15 апреля 2024
Не ті часи, щоб тижнями не розмовляти, ніхто не знає що буде через 10 хвилин, я би телефонувала і мирилася, цінуйте час, який можете провести з найріднішити.
Пошаманю• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
це не факт
Миловидна леді• 15 апреля 2024
автор,был у меня момент,когда мама была не права,мы не звонили др другу,но через время я набрала ее- тем самым давая понять,что я не держу зла- она в разговоре извинилась.

Пошаманю• 15 апреля 2024
автор, расскажите. так сложно понять.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
це не факт
Що не факт?
Первоклашка Я• 15 апреля 2024
Ответ дляТак точно!
А чому молодші? Що це за правило?
Елементарне правило. Повага до батьків, до старших. Всі живі люди помиляються, батьки не виняток. Чому першим не зламати це непорозуміння? Тим більш що автор написала і про свою провину.
Шумелка Мышь• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Що не факт?
Что жить тем меньше)
Шумелка Мышь• 15 апреля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Так родители ведь мудрее, нет?
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Что жить тем меньше)
Ну звісно не факт. Але якщо молода людина думає, що вона помре раніше батьків - то їй потрібно звернутись до психіатра.
Попихтю та й годі• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
А в Біблії не написано типу ’Неисповедимы пути господни’ чи шось таке.
Ніхто не знає скільки кому залишилось.
Шумелка Мышь• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
При чем тут психиатр, если это наша такая реальность теперь? На нее психиатр никак не повлияет
Попихтю та й годі• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Очевидно, що це вам треба звернутись, там вже зачекались.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ніхто не знає скільки кому залишилось.
Так в Біблії написано - що вік людина 70 років. І все ж у людини 30 років бвльше шансів прожити довше, чим у 70 літньої.

Попихтю та й годі• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
А ракетам все одно кого вбивати, ракети Біблій не читають.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
зате молоді значно швидше перїжджають в безпечні країни.
Я шалунья• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Почему ? В стране война вообще-то . Ракета прилетела - и все , дети умерли раньше родителей . Кого в этой ситуации прикажете к психиатру отправлять ? Да банально машина сбила . Кому тут к психиатру ?
Пошаманю• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Що не факт?
що дитина переживе батьків
Пошаманю• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
с якщо не думає? війна на дворі. хвороби.
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Якщо в людина думає що її зб´є машина, ракета прилетить і вона обов´язково помре раніше батьків - то вона явно має проблеми.
Шумелка Мышь• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Скорее всего, все главные герои данной темы- в Украине)
Так что формула сломалась
Svitlo_• 15 апреля 2024
Ответ дляПошаманю
Мова не про те що насправді станеться, а про думки.
Шумелка Мышь• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
Ну да, эти проблемы- война) психиатр убедит человека, что ракета в него не прилетит?
Первоклашка Я• 15 апреля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Так родители ведь мудрее, нет?
Да по всякому бывает. А в пожилом возрасте они как дети малые, обидчивые могут быть.
Пошаманю• 15 апреля 2024
Ответ дляSvitlo_
ВОНА НЕ ДУМАє. але під час війни вірогідності інщі. щось вас заклініло з вашим психіатром. чи то особисте?