Погода в Карпатах кінець травня-початок червня

Збираємось в Яремче. Але чула, цо початок літа завжди дощі. Підкажіть, будь ласка, як воно зазвичай з погодою. Хочемо їхати або 19 травня, або на початку червня. Хочеться, щоб хоч трошки погода була
Б´ю байдики 15 апреля в 13:27
В прошлом году было холодно
Гарнюнька 15 апреля в 13:27
Так, до половини червня залізно прохолодно, а там - як пощастить.
Опля Картопля 15 апреля в 13:28
Погода непередбачувана. Ми їздимо в серпні, тоді вже гарно, тепло. А сидіти в будинку і дивитись на дощ - то не відпочинок.
2 1
МаксХмара 15 апреля в 13:29
Там всегда дождь, ориентируйтесь на это
4 1
Зайканалужайке 15 апреля в 13:29
Зверніться в гідрометеоцентр
Швабристка 15 апреля в 13:39
Травень червень найбільше опадів в Карпатах. Але рік на рік не схожий. Серпень вересень час для гір
Квітка Миру 15 апреля в 13:52
Дожди там всегда, обязательно берите плащи, теплые вещи и непромокаемую обувь
Невгамовна шахиня 15 апреля в 13:56
В минулому році були на початку червня у Таторові, дощі були майже кожен день, але вони короткотривалі, хвилин 10 і сонечко. Нам не завадила погода зовсім, подивились і водоспади і зоопарки і в басейні купались навіть під дощем, він був з підігрівом.
Г@Л@В@ломка 15 апреля в 14:02
травень-наймокріший місяць
Швабристка 15 апреля в 14:09
Ответ дляКвітка Миру
Дожди там всегда, обязательно берите плащи, теплые вещи и непромокаемую обувь
Не завжди, звичайно.
автор Тётя Хрюша 15 апреля в 14:09
Ответ дляГарнюнька
Так, до половини червня залізно прохолодно, а там - як пощастить.
та прохолодно то і не погано, ми того разу в серпні були то душно і спекотно дуже
Единорог помог 15 апреля в 18:17
Тут не вгадаєш) Були в Карпатах давно, аж в 2015 році. Приїхали 30 травня, назад 6 червня поїхали. Як раз Поляниця та Яремче. Нам також казали, що буде дощ і невдалий час вибрали для подорожі. Але весь час була гарна сонячна погода. Лише 1 раз невеликй дощик моросив. Залишилися дуже задоволені поїздкою 😊, ще й на гору Хом´як піднялися!