Колгоспниця• 16 апреля 2024
Кривой Рог
Хотим с мужем переехать в Кривой Рог ,в каком районе лучше смотреть квартиру ?
Стильна штучка• 16 апреля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Пацаны там классные )))
Думаете, что мужу автора пригодится эта информация?
Рятівник Малібу• 16 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Ви не зрозуміли коментар
Стильна штучка• 16 апреля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Ви не зрозуміли коментар
Наверное не я одна. Просветите нас, пожалуйста.
Бадабум• 16 апреля 2024
Звичайно, місто велике і треба розуміти де буде робота. Але для мене найзручніше на 95 кварталі. Транспортна розв´язка шикарна
Рятівник Малібу• 16 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Зелень наша з якого міста?
НеВРотик• 16 апреля 2024
Мені краще в центральних районах, все, що далі, чим 5-7 км від 95 кварталу (центр міста), мені не зручно. Але я в працюю в центрі, 10 хвилин до роботи.
Пацака-задирака• 16 апреля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Зелень наша з якого міста?
Аїмкакаяразніца...
Бадабум• 16 апреля 2024
А мені завжди цікаво, от як можна свідомо обрати для життя Кривий Ріг? Я тут з дитинства, я звикла, але ж блін, це не місто для людей, це люди для обслуговування міста, люди для роботи на заводах і вся інфраструктура для обслуговування людей, які працюють на заводах. Нічого нового не будується, все старе, занедбане(зважаючи на бюджет міста та рівень ВВП). КР жахливий.
успокойте_Меня• 16 апреля 2024
Ответ дляСтильна штучка
А муж при чем ?
успокойте_Меня• 16 апреля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Зелень наша з якого міста?
Я не имела ввиду Владимира. Но , кстати, он классный мужик .
Вы видели пацанов в 3ОШБ? Так вот большинство из них именно из Кривого. Уххх !!! Сама бы туда переехала
Белочкой зови• 16 апреля 2024
Ответ дляБадабум
Обирають ті хто тікав з Нової Каховки або з Береслава. Це люди які в мене зараз живуть, вже майже два роки. З нової Каховки їдуть далі, бо нема роботи. Вода в місті брудна, пити і готувати можна тільки з покупної. На чоловіків цілодобові облави ТЦК. Але при всьому в місті зараз більше людей чим до війни, переселенців дуже багато. По великому рахунку місто діра
Рятівник Малібу• 16 апреля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Колгоспниця
• 16 апреля 2024
Ответ дляБелочкой зови
Мы с Бахмута , потому для нас любой город Украины хороший , Кривой Рог рассматриваем потому что работу мужу предлагают
Alisa.Alisa• 16 апреля 2024
Народилась у КР, приїздила недавно до мами, але так місто стало занедбане, раніше було гарніше.
Бадабум• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Так, мабуть це вибір без вибору(((
Белочкой зови• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Знайдіть цей чат в телеграм, на заводах прям по цехам вже ходять
Белочкой зови• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
А де зараз живете?
Белочкой зови• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Центральная Украина
Якщо працювати на заводі, то я би не ризикувала з переїздом, повістку отримає 100%
У приватних теж махлюють, то працюють, то вдома сидять
Колгоспниця
• 16 апреля 2024
Ответ дляБелочкой зови
Работа по переводу ,муж забронирован
Белочкой зови• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Работа по переводу ,муж забронирован
Місто сумне, але якщо жити в центрі, то ще більш меньш, є парк красивий, магазини, спорт зали. Школи всі онлайн
Може ще третю?• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Скажіть де робота, ми підкажем район. Бо з Даманського на Макулан 50 км в один бік.
Колгоспниця
• 16 апреля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Владимира Великого
Червона калина• 16 апреля 2024
Ответ дляКолгоспниця
Владимира Великого
Тогда володимира великого, космонавтов, вечерний .
Мы на космонавтов живём, в пешей доступности пару атб, сильпо, ашан (ну щас его закрыли) , метро, эпицентр . Остановки с общественным транспортом рядом , скоростной .