Потішаюся• 16 апреля 2024

Простота гірше крадіжки... Свекри знрву чудять

Вже декілька років планували купити квартиру. Весь час не встигаємо за цими цінами. Тепер вирішили трохи позичити і все ж взяти.
Тепер мої свекри дуже хвилюються, на кому ж буде ця квартира. Бо щоб я не оплачувала податок за розкіш то можна оформити її на свекруху ( тут мав би бути смайлик, який дуже голосно регоче). Мій свекор навіть був у податковій і він вже все порахував, що це мені в рік близько 2тис грн вийде....
Ту справа не в податку, не в купівлі, а в загалі в наглості))) Як таке можна чудити?)
ЛісАпетная• 16 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
бо характер такий і невпевнена в собі. свекр-диктатор
А про яку суму йде мова?

Куда_бежать• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
ПешитеБесАшипок• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ну тобто як гроші в них позичати, то вони хороші. А в усьому іншому шахраї
Позичили і у батьків автора, і у свекрів, і у автора з чоловіком гроші свої були. Наприклад нічого поганого, щоб цю позичку зафіксувати, нема але оформлення квартири на свекрів вже перебір.
автор Потішаюся • 16 апреля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Доречі! Автор, у мого сина є зайва площа. Але я досі чекаю письма з податкової. Якось подзвонила у налогову, кажу не хочу проблем, а мені відповідають, буде письмо,заплатите. Ось так і чекаю вже 2 роки!
Мене та сума не напружує зовсім. Тут в іншому суть)
Гага Газу• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Трохи в них, трохи у моїх батьків.
Классика. Люди вложили 2 копейки и уже считают что имеют там права…
Я бы таки им деньги вернула с такими разговорами, или вложили не на 2 копейки?
ХаДиДиШь• 16 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Автор, а зачем вам сейчас так резко понадобилось покупать квартиру, если у вас их уже как минимум несколько?
Автор не знала , что вы будете против .
автор Потішаюся • 16 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Будете прописувати в договорі?
Обов´язково. Вже обговорили це.
ПешитеБесАшипок• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Обов´язково. Вже обговорили це.
Тоді всі інші розмови пропускайте повз вуха.
Смажена полуничка• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Ні, моя частина 80%.
не розумію, нафіга вам той чоловік ?

Шумелка Мышь• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Це не перший такий прикол. Тому я впевнена, що це шахраї)
але не побрезгували у ’шахраїв’ гроші зичити? І точно не під проценти позичили. То хто тоді шахрай?
Благоуханочка• 16 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
А про яку суму йде мова?
11 тис убітих єнотів, в еквіваленті, по курсу 8 грн за долар
автор Потішаюся • 16 апреля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Тож маю від кого вчитися))
Шумелка Мышь• 16 апреля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
не розумію, нафіга вам той чоловік ?
на безриб’ї і пуголовок щука видать))))
Муркамурковна• 16 апреля 2024
Не ну в мене була подруга колись, там вона продумана)) свекри подарували їм участок, допомогли вистроїти будинок, купили авто, допомагали з грошима, подрузі надоїло жити за містом, вони продали будинок купили однокімнатну в місті і посварились з свекрами, бо була впевнена, що свекри обязані були помінятись квартирами, переїзати в однушку, а їм з 2 дітьми віддати трьошку) але свекри сказали.. Ага, да щас)) вони шось там пожили пожили і поїхали в Канаду))
Угадайс• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ну тобто, за 10 відсотків оформити на них квартиру? Нормально так, я теж хочу.
Морожена_курка• 16 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
А сказала им зачем? Вот глупая, знала же какое они
Не обижаюсь• 16 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Знакомо)) мы строили дом, жили на съёме. Последние годы перед переездом очень сложно было. Переехали с ребенком в голые стены без штукатурки ,и бетонные полы. Свекры могли помочь, Но не стали. Зато когда все более менее доделали заявила свекруха- мы оборудуем себе второй этаж у вас и будем там жить.
О Боги, и как Вы от них отделались? Какие сейчас отношения?
Весела моль• 16 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
А кто сказал, что свекры на голубом глазу это несут? )Они скорей всего всё продкмали и возможнго даже с мужем автора согласовали))) А теперь прикидываются дурачками и надеются развести автора на квартиру
Пффф 100%• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ну, позичити (тобто взяти в борг з віддачею) частину (тобто далеко не всі) грошей на квартиру - це трохи не равнозначно ’подарити квартиру’, правда?

Шалена красуня• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
Так субсидія, якщо порахувати за рік, значно більша, ніж 2 тисячі! Ні, мамо, економніше все ж таки субсидію отримувати 😂😂😂
Хоча, я б також відмовилась від субсидії заради ще однієї квартири ))))
Морожена_курка• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
А расскажите? Люблю такие рассказы про хитрых родственников
Кундалина• 16 апреля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
А давайте я вам позичу 10 вартості квартири і ви на мене її оформите. Ви ж не шахрай!
Весела моль• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
А вот это бы меня уже напрягало , что и муж в теме и даже согласен с мнением свёкров. Значит на него рассчитывать нельзя.
Блакитне небо• 16 апреля 2024
Мы не расписаны, 70% моих до мужчины, остальное пару лет по 75-80% моей зп. Угадайте, на ком квартира🤔🫡
Но родне его не говорили, посмотрим, что скажут, когда все таки узнают)))
Ваши наглые, шо пипец! Это ж надо такое удумать)))
Весела моль• 16 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
И что вы им ответили?)
ГендиреХтор• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Хоч мене зараз і заклюють, але може люди дійсно з найкращих міркувань. Якби Вам Ваші батьки таке запропонували, то все окей було б? А якщо свекри - то вони шахраї?
Ну чогось же з найкращих міркувань вони не запропонували свою квартиру переписати молодим, а на їхнє позарились.
Відкушу все що стирчить• 16 апреля 2024
Мой Вам совет при покупке если конечно не получиться у мужа подписать документ, что куплено за Ваши деньги и только ваша будет выделяйте сразу доли и чтоб в договоре было сразу и прописано 500000 дали Вы , что составляет 50,%, а 500000 Ваш хитрожопый темщик муженёк. И в реестр вносите сразу . Потом легче будет
Блакитне небо• 16 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
На ’голубом глазу’, как бы... Я надеюсь, не Вы автор перла ’рыба-оплёт’?
Не, рыба аблёт, вапщета))))
автор Потішаюся • 16 апреля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дякую)
Ми так і обговорювали, що вказано буде цей момент.
Весела моль• 16 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
моя подруга давно, у лото забава виграла певну суму. Свекри за ці гроші купили собі Ланос, бо невістка з причепом, ще й старша на 4 роки від Ромчика. вона не гідна такої корзиночки... катаються.....
И подруга согласилась ?