Потішаюся• 16 апреля 2024
Простота гірше крадіжки... Свекри знрву чудять
Вже декілька років планували купити квартиру. Весь час не встигаємо за цими цінами. Тепер вирішили трохи позичити і все ж взяти.
Тепер мої свекри дуже хвилюються, на кому ж буде ця квартира. Бо щоб я не оплачувала податок за розкіш то можна оформити її на свекруху ( тут мав би бути смайлик, який дуже голосно регоче). Мій свекор навіть був у податковій і він вже все порахував, що це мені в рік близько 2тис грн вийде....
Ту справа не в податку, не в купівлі, а в загалі в наглості))) Як таке можна чудити?)
МиссКаприз• 16 апреля 2024
Ответ дляПасти Ла
За синочку бояться, що коварна вражина невістка, вигоне синулю на вулицю.
Так квартира куплена в браке. Кто его выгонит?
Виниловая пластинка• 16 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А ’на голодном глазу’?)
Ахахаха🫣
О боги, т9...
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
В таких ситуаціях у мене в голові звучить пісня «Мумий Троля»
«Завтра мы пойдём тратить все твои , все наши деньги»
Точно)))
Водійка хімарса• 16 апреля 2024
Говорите - несмотря на выгодно - невыгодно все нужно сделать по закону. Вы в этом убеждены. Так будет проще для всех, не будем ничего выдумывать. В жизни все может случится , времена тяжелые. Обозначьте позицию и все.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
Усе заради вас прямо😁
Морожена_курка• 16 апреля 2024
У меня мама предлагала схематоз - чтоб мы продали свою квартиру, она свою, купили одну общую и часть денег сестре отдали, т.е. реально проще было сразу нашу двушку отдать сестре, а нам переехать к маме в трешку, потому что после всех продаж, покупок, оплаты налогов, переездов и ремонтов вышла бы та же трешка. Были с сестрой расстроены, что мы отказались от такого заманчивого предложения
Паспортний стіл• 16 апреля 2024
Так оформляйте на себя- ведь типа уклонистам будут блокировать все, и цикла квартиру изымут или орки прибьют на войне
Раз уж такая пьянка )
КараПузовна• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Бачу, що договориться і я так і зроблю)
Скажите им что уже договорились со своими на эту схему. Только телефон рядом держите, а то возможно скорую придётся вызывать.
МиссКаприз• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
Так а почему эту квартиру не оформить на мужа? В чем разница?
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляПасти Ла
Це ж сидять з ранку до ночі, схеми придумають. Вважають, невістка така дурна, а ми такі розумні))) А що ваш чоловік каже, на такі дитячі казочки їхні?)
Робить вигляд, що не знає.
Сарафанное радио• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
А у мужа?
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Часом не у свекрів гроші позичили ?
Трохи в них, трохи у моїх батьків.
Там-тарарам• 16 апреля 2024
Хоч мене зараз і заклюють, але може люди дійсно з найкращих міркувань. Якби Вам Ваші батьки таке запропонували, то все окей було б? А якщо свекри - то вони шахраї?
ПешитеБесАшипок• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Я, правда, давно купила, але мені трй полаток так і не прийшов. Моїм батькам також.
Благоуханочка• 16 апреля 2024
моя подруга давно, у лото забава виграла певну суму. Свекри за ці гроші купили собі Ланос, бо невістка з причепом, ще й старша на 4 роки від Ромчика. вона не гідна такої корзиночки... катаються.....
Сарафанное радио• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Трохи в них, трохи у моїх батьків.
Автор, а зачем вам сейчас так резко понадобилось покупать квартиру, если у вас их уже как минимум несколько?
ЯблокоРаздора• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Доречі! Автор, у мого сина є зайва площа. Але я досі чекаю письма з податкової. Якось подзвонила у налогову, кажу не хочу проблем, а мені відповідають, буде письмо,заплатите. Ось так і чекаю вже 2 роки!
Пасти Ла• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Як мило))) Правда?
Моя свекруха, близнючка вашої. Але я їй не дала жодного шансу здійснити свої плани по нерухомості, купленої не за її гроші))) Бо в нас ще краще: мої батьки повністю нам купували, з дарчою потім на мене. Свекруха заявила, так не чесно, бо що ж її син ні з чим залишається, якщо розведемося. Ми обікрали їх, як вона кричала: вори ))))) Папа так сміявся.
Та і чоловік мій її заспокоював. Бо гроші в нього були і не мало, але на них робили ремонт, техніку купували , автівку нову.
Каже чоловік:’ мама, чого ти розходилася, навіть, якби моє було, я б все без слів залишив дітям і дружині’. Моїй мамі довелося местися на кухню за водою і корвалолом для свекрухи, бо повітря жінці не хватало))))
КараПузовна• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
У многих ещё братья-сёстры есть, потом не разгребёшь после таких наилучших побуждений.
ПешитеБесАшипок• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Може, але мікроскопічний відсоток.
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ну все зависит от того за чей счёт покупка. Если вы оба одинаково вкладываетесь, то это наглость, а если деньги мужа, то нормально.
Ні, моя частина 80%.
ЛісАпетная• 16 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Так а їй що руки виламувати? Чого віддала?
Пасти Ла• 16 апреля 2024
Ответ дляМиссКаприз
Та свекруха ж хотіла повністю на себе.
Трактор Віка• 16 апреля 2024
А вы скажите: ’ Я знаю об этих налогах и поэтому квартиру оформляем на мою маму’
Там-тарарам• 16 апреля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Може, але мікроскопічний відсоток.
Ну тобто як гроші в них позичати, то вони хороші. А в усьому іншому шахраї
ПешитеБесАшипок• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Ні, моя частина 80%.
Будете прописувати в договорі?
Благоуханочка• 16 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
бо характер такий і невпевнена в собі. свекр-диктатор
Пасти Ла• 16 апреля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Часом не у свекрів гроші позичили ?
Ну позичити, це ж віддати. Так що не подарунок, ну ніяк.
Сарафанное радио• 16 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Ні, моя частина 80%.
А сколько же мужа, если на те 20 ещё и в долг брали?
Ну тогда наглость, безусловно
Потішаюся
• 16 апреля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Це не перший такий прикол. Тому я впевнена, що це шахраї)