Паратруперсупер• 16 апреля 2024

кому дуже важко з дітьми?

виховую сама. дитина психологічно просто жахлива.
абсолютно не слухає. часом прошу не кричати, бути чемною - ні.
щоб кудись піти, то без планшету не збереться.
ліки випити без планшету ні.
вкладу спати - і спеціально починає після того бурну діяльність. зранку крик.
б´є мене і може при людях.
найгірше, що я її також. от сьогодні просила не кричати, бо ми винаймаємо квартиру і тут не прийнято таке.
щоразу як забираю планшет (чи то 30 хв, чи 3-4 години) - крик.
Вона розумна, хитра, але спеціально так зі мною.
Хоча бачить, що я на двох роботах і просто ледь вже тягну.
плачу ночами. не сплю толком, бо робота на ніч є.
Це вже все? нормальних відносин вже не буде?
це вже зіпсоване життя?
дитині 8 років до речі
Харчовий тріль• 16 апреля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Взагалі не потрібен . Для навчання можна купити ноут в середній школі , з батьківським контролем і чіткими правилами користування
Мой в 11 лет обходит любой родительский контроль, а сидеть контролировать у меня нет времени.

Небоброїдка• 16 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Якщо нема часу на власних дітей, то і говорити нема про що
Гага Газу• 16 апреля 2024
Мне. Поэтому со второго класса воспитанием моего ребенка занимается другой человек
Харчовий тріль• 16 апреля 2024
Ответ дляНебоброїдка
То есть людям на работу не ходить? Домашними делами тоже не заниматься? Сидеть с детьми круглые сутки? Ну может яжемамки как вы так и делают, только в подростковом возрасте он вам скажет мама, оставь меня уже в покое наконец. Если что, я с ребенком проводила всё своё свободное время лет до 10. Потом ему это уже просто не нужно, у него свои интересы, друзья, игры и т.п.
Харчовий тріль• 16 апреля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Какого возраста у вас дети?
Вредняжка• 16 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Кроме планшета у ребенка есть телефон и комп. Всё вырубать? У нас такая же проблема и как решить ее я не знаю. Сыну 11, часть обучения онлайн, потом или телефон, или опять комп. Нет сейчас у них других занятий дома (, хотя мой ещё может книжку почитать. Поколение сейчас такое, никак это не изменить.
Ну не скажіть, не всі... моїй 11, але в неї 4 рази на тиждень художня школа, 6 разів на тиждень танці, купа домашніх завдань, та ще й з подружками хочеться погуляти. Нічого не встигає і нічого кидати не збирається. І у неї в класі 75% таких. Всі хлопці на футболах, карате і т.д.
І при цьому, я ще й батьківським контролем ’залочила’ ютуби та тіктокі (після парочки шлакових відосиків, які мені потрапили на очі).

Автор, а щодо вашої проблеми - підтримаю, це не нормально, якщо дитина в 8 років може вас вдарити. Вона злиться на вас і хоче зробити вам боляче. Правильно вище писали, їй планшет замінює і друзів, і маму. Невже при школі немає жодних гуртків або десь близько, куди б дитина могла дійти самостійно? Їй не вдалося подружитися з дітками в класі, у дворі? Вам потрібно ’включитися’ в її виховання. Пошукайте інше житло, може, щоб не потрібно було працювати на 2-х роботах? Ви самі все розумієте. Немає чарівного рецепту, який на ранок зробить вам чемну і слухняну дитину.
So_so• 16 апреля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
в Україні дуже чекає колишній, який перетворить життя на ...
тому я б по максимуму відтягнула це
И хорошо. Он разве плохой отец? На каникулах пусть живет у него.

annetta888• 17 апреля 2024
Ответ дляМона_Лиса
Книгу дайте! Раскраску, бумагу и карандаши, найдите аудио сказки, АУДИО.. чтобы у ребенка работал МОЗГ (внимание, воображение) готовые решения (мобилка, планшет ...) спровоцируют ТОЛЬКО агрессию..
Тисячу +++++ за АУДІО книжки.
У моєї дитини проблеми з зором. Тому ні телефону, ні планшету, ні телевізору. Але любить читати, тому аудіо - реальний вихід.
annetta888• 17 апреля 2024
Якщо нормальний зір, то зараз дуже багато різних занять для дітей онлайн.
Малювання, англійська.
Навіть безкоштовно.
+Онлайн психолога підключіть.

Але основне - повертайте себе у ресурсний стан.
Донька - Ваш вчитель. Намагається до Вас достукатися своєю поведінкою.
автор Паратруперсупер • 17 апреля 2024
Ответ дляSo_so
я бачила те, що він використовував дочку в маніпулюванні зі мною при/після розлучення.
він був проти її гуртків чи прогулянок, бо на вихідні вона мала їхати до нього і сидіти в нього в квартирі (в будні в мене не було змоги водити на гуртки і гуляти).
він їздив відпочивати коли ми ще були не розлучені сам, а відмовлявся, щоб поїхати з дитиною на море, бо ’його батьки на море повезли в 15 років і їй не треба’.
не давав дозвіл, щоб я поїхала з дочкою на море, коли ми розлучились.
постійно як жили разом говорив, що є сенс лише в синах, а дочки ’без сенсу’.
при поділі майна хотів забрати все по максимумі собі, навіть спільно куплене. а після розлучення накупив багато майна, але все оформив на родичів.
просила допомоги з влаштуванням в школу, бо мав знайомих. відповідь: ’їй не треба спеціальну школу, хай йде по прописці’ (їй не треба, бо ’вона дівчина, їй не треба напрягатись особо по житті’).
заробляє дуже багато, а дитині допомогає дуже мало. і це стосується не лише аліментів. вона могла попросити кросівки, а він каже: ’через 2 місяці’ - і так у всьому.
пише мені і погрожує, щоб я терміново повернула дочку в Україну і він не дозволяє, щоб вона виїжджала за кордон. цитую: ’в Києві повністю безпечно, взагалі не відчувається війна. при тривогах ніхто ніколи нікуди не ходить’.
Взагалі в нього якась моральна травма по відношенню до жінок загалом і я не впевнена, що він зможе нормально займатись дочкою.
Небоброїдка• 17 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Какого возраста у вас дети?
8 і 15
Небоброїдка• 17 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ніколи не проводила з дітьми весь вільний час , в нас є чіткі правила і ніхто нікому не заважає. Так само як і правила користування гаджетами , батьківський контроль це в першу чергу безпека
Україна наше все• 18 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
а какие симптомы? мне кажется у моего тоже сдвг 🫠🔫
Психи, сидеть не может дольше 3 минут, все время в движении, концентрация не работает, учёба капец, поведение на 3 года отстаёт от нормы.
Хорошо, что уже 10 лет. В 7 выглядел на 10, а поведение на 4. Вот это был треш
Скользкая• 18 апреля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
такая же ситуация, только ребенку 4 года. психи с рождения 🤦🏼‍♀️
а гиперфокус хоть на чем-то бывает у вашего ребенка? типа на чем-то может долго залипнуть
Україна наше все• 18 апреля 2024
Ответ дляСплюшка
Как лечили?
Психиатр назначил много чего, все по рецепту
Україна наше все• 18 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
Да, зависает в фантазиях.
Пока это норма (защитная реакция вроде). Но мне не нравится это
Сплюшка• 18 апреля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
И как результат?
Україна наше все• 18 апреля 2024
Ответ дляСплюшка
И как результат?
Вы с какой целью интересуетесь?
Сплюшка• 18 апреля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Вы с какой целью интересуетесь?
У моего сдвг.
Хочу сравнить лечение