Стрекоза любви• 17 апреля 2024

Економічного бронювання не буде. Лише після мобілізації.

В нашій(не буду писати назву) міжнародній компанії, де працює багато жінок і чоловік з доходом вище середнього сподівалися на економічне бронювання. Прийшло розпорядження, що його не буде.
Ну і інвалідів з 24 лютого теж попередили про перегляд.
Говорила з декількома колегами, то сказали, що якщо вручать повістку, то не підуть в ТЦК, а одразу в Азов, 3-тю штурмову або інші відомі бригади.
GirlSuper• 17 апреля 2024
Аякжеж
Всіх прям туди беруть
nata.ant• 17 апреля 2024
Одобрити економічне бронювання,це підтвердити,що війна лише для бідних
Forever_young• 17 апреля 2024
Не буває бронювання після мобілізації
Ирина_Конор• 17 апреля 2024
Давно ввели правило - равноправие.
В компании должны воевать в равном количестве мужчины и женщины.
Если призывают мужчину - женщины обязаны тоже пойти на службу
автор Стрекоза любви • 17 апреля 2024
Ответ дляGirlSuper
Аякжеж
Всіх прям туди беруть
Мабуть люди розуміють, що потрібно якось якісно відрізнятися від інших, щоб тебе взяли.
автор Стрекоза любви • 17 апреля 2024
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
Ми діємо в рамках закону, а він не передбачає наразі того, що ви написали.
Байрактарочка• 17 апреля 2024
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
ви з окопу пишете?
nataangel• 17 апреля 2024
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
Хто ввів? Де почитати закон?
Вкусныйпончик• 17 апреля 2024
Це така реклама? в тебе кредит, дружина замучила скандалами, на роботі трешак - вривайся в 3тю штурмову
Teonaa• 17 апреля 2024
Шо таке економічне?
Як це - спершу моб., потім брон.? Нелогічно
автор Стрекоза любви • 17 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Шо таке економічне?
Спочатку хочуть призвати людей, подивитися, яка буде кількість. Якщо буде достатньо для цілей ЗСУ, то будуть в подальшому розглядати можливість створення такого бронювання.
judit• 17 апреля 2024
Їх ще повинні туди взяти, і всерівно через тцк
E-ducate• 17 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Так, само, як війна лише для бездітних, лише для тих у кого здорові батьки і дружина, хто не навчається, хто не працює в енергетиці тощо.
Будь-яке бронювання і відстрочення - це про непопулярні рішення.
завитушка• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Таке бронювання невигідне для рейтингів Найвеличнішого, а значить його не буде.
Julieta78• 17 апреля 2024
Нужны сильно ваши коллеги с доходом выше среднего в Азове или 3 штурмовой , ага.
Forever_young• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Автор ви невірно розумієте суть етапів мобілізації. Коли людина мобілізована вона вже не може бронюватись,мати відстрочку і тп. Вона вже підпадає під інший закон. Коли людей призову,вони вже не зможуть бути заброньовані.
автор Стрекоза любви • 17 апреля 2024
Ответ дляForever_young
Це стосується тих, хто залишиться після хвилі.
автор Стрекоза любви • 17 апреля 2024
Ответ дляJulieta78
Вам мабуть складно зрозуміти, але є чоловіки, які самі не «рипаються» на війну, але усвідомлюють, що це може статися. Тому 2 роки не всі просто лежали на дивані, а чомусь вчилися, щоб підвищити свої шанси на виживання.
Конфет04ка• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
учились бегать?
автор Стрекоза любви • 17 апреля 2024
Ответ дляКонфет04ка
учились бегать?
Снайпера
kabatosa• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Передбачає, для жінок військовозобов´язаних
Natal_ka91• 17 апреля 2024
Ответ дляИрина_Конор
Давно ввели правило - равноправие.
Будете в окопі, передавайте привіт порадницям
VitalinkaGL• 17 апреля 2024
Реклама,чесно,не очень.
Поработайте еще над.этим.
Bransoletka• 17 апреля 2024
Ответ дляE-ducate
Хто не в цирку працює
Natal_ka91• 17 апреля 2024
З однієї сторони, це вірно, але з іншої був хоч якийсь шанс для багатьох. Тим більше, військових треба утримувати за якісь кошти.
neortoju• 17 апреля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Teonaa• 17 апреля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Кому потрібно? Ви в цьому точно впевнені?