Всміхайлик• 17 апреля 2024
Сім‘я зазомбована рос.пропагандою
Мені дуже важко, підтримайте мене, будь ласка. Я звела спілкування до необхідного мінімуму, питаю, як вони, чи здорові, чи неушкоджені (особливо, якщо десь в їхній області прилітає). Про війну не говорю, бо їм одразу зносить башню, вибачте. Стають агресивними. Причому мені про війну говорити не можна, а їм можна. У нас ледь не щодень прилітає - їм пофіг. Кажуть, то ваше «пєвєо». І все про НАТО, Україна продалась, таке інше… я дуже втомилась. Хочу нормального спілкування, вони постійно на мене в образі, постійно агресивні…між нами лінія фронту вже багато років. Багато років не бачились. Я сумую, але з таким відношенням, з такою їх агресивною проросійською поведінкою відверто не хочу їх бачити, бо навіть мінімальне спілкування по телефону дається дуже важко. Що робити? Чоловік мій тут, воює, а вони його ненавидять… та й схоже, що і мене ненавидять. Вибачте, крик душі…
АдеКВАтная• 17 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Он говорил о УССр...
Не правда, навіщо ви перевираєте слова блядіміра блядімірича
Дай подивлюся• 17 апреля 2024
Ответ дляПрилипало
Вас цепью приковали к батарее? На ’радную рассеюшку’ можно без проблем выехать через Сербию, например
В Сербії є шанси тільки пизди отримати,
хай краще через лінію фронта валять)там надійно її завалять
Прилипало• 17 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Та невже))))) бачили ми ті реалії,ви що думаете,як в нас рідні живуть у параші,то ми їх тільки на фото бачили?)))) Бачили ми ,як живуть міста,як живе деревня. Всі чоловіки алкаши з малечі, курять,через одного зеки , рота відкрили - звідти один мат ( в українській мові, наприклад, обсценної лексики взагалі немає, тільки лайки про дупу та чорта). Це проклята приречена нація. Про це вся ваша ’визнана у світі’ литература. Почитайте , подумайте, хоча не треба))) просто йдіть до логічного кінця. А ми з попкорном.
А та ’визнана в світі’ література вчить ’хорошому’? Наприклад бабку сокирою, бо вона здачі не дасть, беззахисну собачку втопити...
Домашня Зюзя• 17 апреля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Удалено администрацией...
Я_и_моя_собака• 17 апреля 2024
Ответ дляПрилипало
Наращивайте броню, кацапки существа наглые, как туалетные двери
Не могу, как подумаю что из за этой гнили кацапской у меня квартира в Донецке осталась, на которую мы пахали с мужем, родители мужа без жилья остались, и мы все вынуждены жить в съемной двушке, дочь вышла замуж, а через полгода война и почти сразу зятя забрали. Ой, нет, это мне показалось, это все пропаганда
Мафиозная• 17 апреля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Удалено администрацией...
Дай подивлюся• 17 апреля 2024
Ответ дляПрилипало
Ви що, то ж глибока таємнича узька душа!
АдеКВАтная• 17 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
При чому тут УСсс у вас з ним шо фантомний біль? 30 років його нема, нашо його всюди пхати
Kidstaff Bot• 17 апреля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff