РДУГ у сына 10 лет

Сыну 10 лет. С 1-го класа проблемы с учебой. С большим трудом вместе всему учились, очень невнимательный, неусидчивый, неорганизованный, плюс проблемы с поведением в школе и дома. Постоянные жалобы у учителей. Были у школьного психолога, она посоветовала обратиться к психиатру. Вчера впервые были у психиатра. Доктор сказала, что у сына РДУГ. Назначила лекарства, работать с психологом. Только я не поняла, этот диагноз ставится официально или нет. О нем нужно сообщать в школе или нет. У кого детки с таким диагнозом, подскажите как должно быть, пожалуйста.
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:25
Сообщать о диагноз или нет это по вашему желанию.Но я если сказать учителям будет немного проще .Хоть будут знать как с ним себя вести
8 1
nahaka 18 апреля в 08:33
Ответ дляКайдашева дочка
Сообщать о диагноз или нет это по вашему желанию.Но я если сказать учителям будет немного проще .Хоть будут знать как с ним себя вести
Якщо учителя адекватні. А не такі, які потім усюди будуть кричати, що дитина має псих захворювання
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:41
Ответ дляnahaka
Якщо учителя адекватні. А не такі, які потім усюди будуть кричати, що дитина має псих захворювання
Ну це не психзахворювання ,а неврологія.А за те що так будуть кричати можна і до суду докричатися чи зі школи вилетіти .
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:42
Спробуйте тютера що б вам дали В цьому році вже запізно,а в наступному він вам був би внагоді
Тектологиня 80lv 18 апреля в 08:45
Ви маєте право не повідомляти школу, але я особисто вважаю, що це в інтересах дитини. Я говорила так: Маріванна, дякую за терпіння, я розумію, що з Іванком непросто. Але ми як батьки не закриваємо очі на проблему, ми звернулися до лікарів та інших спеціалістів, зараз працюємо. Сподіваюся, ви розумієте, що ця інфомація виключно для вас.

Психіатр якщо призначив ліки, завів на дитину картку, але це не означає ’бути на обліку’.
автор Чавонадо 18 апреля в 08:47
Ответ дляКайдашева дочка
Спробуйте тютера що б вам дали В цьому році вже запізно,а в наступному він вам був би внагоді
Ось цікавить це питання про тьютера. Щоб дали тьютера треба довідку для школи? Бо лікар поки що нічого нам не дала.
Ulyanushka 18 апреля в 08:47
У моєго сина СДУГ. Це майже те саме, поставив невролог десь у 6 років. В школі інколи вчителям казала, коли були проблеми з уважністю. Але поведінка була завжди гарна. У ньго саме дефіцит уваги. Так ось цікава реакція вчителів - ніяка, одна сказала, що майже через одного хлопчика таких у неї в класі. Зараз в 9 класі і вже все ок. Так він не відмінник, але того, що було в початковій школі, на щастя, вже нема.
Тектологиня 80lv 18 апреля в 08:47
Хотіла спитати стосовно рекомендацій психіатра щодо психолога. Психолог є в тому самому центрі, де психіатр чи як його шукати сказав?
автор Чавонадо 18 апреля в 08:48
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви маєте право не повідомляти школу, але я особисто вважаю, що це в інтересах дитини. Я говорила так: Маріванна, дякую за терпіння, я розумію, що з Іванком непросто. Але ми як батьки не закриваємо очі на проблему, ми звернулися до лікарів та інших спеціалістів, зараз працюємо. Сподіваюся, ви розумієте, що ця інфомація виключно для вас.

Психіатр якщо призначив ліки, завів на дитину картку, але це не означає ’бути на обліку’.
Сказала лікар, що поки що на облік не буде ставити.
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:48
Ответ дляЧавонадо
Ось цікавить це питання про тьютера. Щоб дали тьютера треба довідку для школи? Бо лікар поки що нічого нам не дала.
Комісію вам треба пройти.ПМПК раніше називалося.Ось потім з іх рекомендацією йдете до директора і пишете заяву что б дали вам тьютера.Ну не вам ,а дитині звісно
Тектологиня 80lv 18 апреля в 08:49
Ответ дляЧавонадо
Ось цікавить це питання про тьютера. Щоб дали тьютера треба довідку для школи? Бо лікар поки що нічого нам не дала.
Тьютора призначає ІРЦ, якщо необхідно. Це незалежна структура при міносвіті, туди можна звернутися і без мед.довідок, але з довідкою все швидше пройде. Але не факт, що дитині тьютора дадуть, я, наприклад, дуже сумніваюся.
Svitlo_ 18 апреля в 08:50
Ответ дляЧавонадо
Ось цікавить це питання про тьютера. Щоб дали тьютера треба довідку для школи? Бо лікар поки що нічого нам не дала.
Треба проходити комісію в ІРЦ
автор Чавонадо 18 апреля в 08:50
Ответ дляТектологиня 80lv
Хотіла спитати стосовно рекомендацій психіатра щодо психолога. Психолог є в тому самому центрі, де психіатр чи як його шукати сказав?
У дитячій поліклініці є психолог, але до неї сказала записатися на серпень, щоб пройти реабілітацію перед навчальним роком. Я б ще хотіла дізнатися чи можемо ми ходити до шкільного психолога.
Тектологиня 80lv 18 апреля в 08:50
Ответ дляUlyanushka
У моєго сина СДУГ. Це майже те саме, поставив невролог десь у 6 років. В школі інколи вчителям казала, коли були проблеми з уважністю. Але поведінка була завжди гарна. У ньго саме дефіцит уваги. Так ось цікава реакція вчителів - ніяка, одна сказала, що майже через одного хлопчика таких у неї в класі. Зараз в 9 класі і вже все ок. Так він не відмінник, але того, що було в початковій школі, на щастя, вже нема.
Це не майже те саме, це стара назва діагноза РДУГ, тобто те саме.
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:51
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви маєте право не повідомляти школу, але я особисто вважаю, що це в інтересах дитини. Я говорила так: Маріванна, дякую за терпіння, я розумію, що з Іванком непросто. Але ми як батьки не закриваємо очі на проблему, ми звернулися до лікарів та інших спеціалістів, зараз працюємо. Сподіваюся, ви розумієте, що ця інфомація виключно для вас.

Психіатр якщо призначив ліки, завів на дитину картку, але це не означає ’бути на обліку’.
Так .Треба бути на ’хвилі’одній з учителями.Що б вони бачили що ви не спускаєте все на тормозах .
Svitlo_ 18 апреля в 08:51
Ответ дляКайдашева дочка
Комісію вам треба пройти.ПМПК раніше називалося.Ось потім з іх рекомендацією йдете до директора і пишете заяву что б дали вам тьютера.Ну не вам ,а дитині звісно
Тьютер - якщо буде такий висновок, зазвичай дають не тьютера, а помічника вчителю.
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:53
Ответ дляТектологиня 80lv
Тьютора призначає ІРЦ, якщо необхідно. Це незалежна структура при міносвіті, туди можна звернутися і без мед.довідок, але з довідкою все швидше пройде. Але не факт, що дитині тьютора дадуть, я, наприклад, дуже сумніваюся.
Дитині моїй подрузі дали .2 клас.Дитина не має ні одного діагноза.Є проблеми з читанням та письмом.Сама в шоці за шо??А моему з аутизмом відмовили
Тектологиня 80lv 18 апреля в 08:53
Ответ дляЧавонадо
У дитячій поліклініці є психолог, але до неї сказала записатися на серпень, щоб пройти реабілітацію перед навчальним роком. Я б ще хотіла дізнатися чи можемо ми ходити до шкільного психолога.
Дякую за відповідь. Я просто сумніваюся, що шкілтний психолог і навіть в поліклініці має достатньо кваліфікаці для корекції РДУГ :( вирішити конфоікти в класі, з батьками - так. Аое не більше. Думала, вам клінічного прописали.
Svitlo_ 18 апреля в 08:53
Ответ дляКайдашева дочка
Дитині моїй подрузі дали .2 клас.Дитина не має ні одного діагноза.Є проблеми з читанням та письмом.Сама в шоці за шо??А моему з аутизмом відмовили
Ви ходите в одну школу?
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:54
Ответ дляSvitlo_
Тьютер - якщо буде такий висновок, зазвичай дають не тьютера, а помічника вчителю.
В нашому місті тільки тьютерів дають який сидить з дитиною за однією партою весь день Помічників вчителя немає
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:55
Ответ дляSvitlo_
Ви ходите в одну школу?
Ходили в одну.І в один клас.Але потім коли дали ім тьютера то вони в іншу школу перейшли
Пес Патрон 18 апреля в 08:55
Ответ дляЧавонадо
Ось цікавить це питання про тьютера. Щоб дали тьютера треба довідку для школи? Бо лікар поки що нічого нам не дала.
Треба звернутись до Інклюзивно-ресурсного центру, пройти там комісію
Svitlo_ 18 апреля в 08:57
Ответ дляКайдашева дочка
В нашому місті тільки тьютерів дають який сидить з дитиною за однією партою весь день Помічників вчителя немає
Не думаю, що дають помічника саме дитини.
Просто в нас немає досвіду роботи з інклюзивними дітьми. І помічник вчителя просто сидить з дітьми. Я сама працювала на цій посаді. Хоч була помічником вихователя - опікувалась виключно дитиною.
Кайдашева дочка 18 апреля в 08:59
Ответ дляSvitlo_
Не думаю, що дають помічника саме дитини.
Просто в нас немає досвіду роботи з інклюзивними дітьми. І помічник вчителя просто сидить з дітьми. Я сама працювала на цій посаді. Хоч була помічником вихователя - опікувалась виключно дитиною.
Що значить просто сидить з дитиною?
МЧСница 18 апреля в 08:59
Ответ дляТектологиня 80lv
Це не майже те саме, це стара назва діагноза РДУГ, тобто те саме.
Девочки, вы о чем. РДУГ - це на українській мові, а СДВГ на русском. СДУГ это на суржике наверное
Тектологиня 80lv 18 апреля в 08:59
Ответ дляКайдашева дочка
Дитині моїй подрузі дали .2 клас.Дитина не має ні одного діагноза.Є проблеми з читанням та письмом.Сама в шоці за шо??А моему з аутизмом відмовили
Думаю, у дитини є діагноз, просто батьки не хочуть його ставити у лікарів. ІРЦ оцінює не здоров´я, а освітні потреби, це ж не завжди співпадає. Хоча я особисто вважаю, що у дитини з мед.діагнозом не може не бути особливих освітніх потреб і у таких дітей має бути помічних обов´язково. Але законодавство вважає інакше
Svitlo_ 18 апреля в 08:59
Ответ дляКайдашева дочка
Ходили в одну.І в один клас.Але потім коли дали ім тьютера то вони в іншу школу перейшли
Я не даремно про це запитала. Значить вони знайшли школу - де директор має гарні відносини з ІРЦ і ради вигоди для директора школи - дали потрібний висновок.
Кайдашева дочка 18 апреля в 09:01
Ответ дляSvitlo_
Я не даремно про це запитала. Значить вони знайшли школу - де директор має гарні відносини з ІРЦ і ради вигоди для директора школи - дали потрібний висновок.
Та ні.Просто в неї тітка в цьому ресурсному центрі.Та й таке
Svitlo_ 18 апреля в 09:01
Ответ дляКайдашева дочка
Що значить просто сидить з дитиною?
Вчитель має навчати інклюзивну дитину індивідуально. А в нас вчитель інклюзивною дитиною як правило не займається, а просто лиш помічник. Користь з такого навчання сумнівна.
Кайдашева дочка 18 апреля в 09:03
Ответ дляSvitlo_
Вчитель має навчати інклюзивну дитину індивідуально. А в нас вчитель інклюзивною дитиною як правило не займається, а просто лиш помічник. Користь з такого навчання сумнівна.
Ой індивідуальне навчання це жах.В мене дитина середня 9 років так ходила до школи.З вчителем сам на сам.Нічому не навчили:((.Тепер репититори по всім предметам:(