18 апреля в 15:03

Ваша улюблена сумка на літо) або яку придбали на літо

Я ось цю замовила на цей сезон)
Ліплю вареники 18 апреля в 15:05
Зара? Чи щось понтовіше?
Eva030330 18 апреля в 15:06
Очень красивая.
А я не покупала сумку на лето.
Всегда хожу с сумкой манго и то, которую подарили)
автор Научительница 18 апреля в 15:07
Ответ дляEva030330
Очень красивая.
А я не покупала сумку на лето.
Всегда хожу с сумкой манго и то, которую подарили)
Оо, а я манго цього сезону не дивилась. Шукаю літній шопер. Треба буде придивитись.
ЖаннаНеАгузарова 18 апреля в 15:07
У меня две сумки, и обе я ношу круглый год
Медсестричка 18 апреля в 15:08
звичайний шкіряний багет з Estro
ЕлькиПальки 18 апреля в 15:08
Гарнюня ваша, а розмір? Бо в маленьку такої форми нічого не поміститься
ИРИНА 25 18 апреля в 15:12
вот
4 3 2
Ленивица-красавица 18 апреля в 15:13
Ось таку думаю замовити
4 2
Пописанная парта 18 апреля в 15:14
Я не гламурная цаца)) с эко торбой шоппером хожу
автор Научительница 18 апреля в 15:14
Ответ дляЕлькиПальки
Гарнюня ваша, а розмір? Бо в маленьку такої форми нічого не поміститься
Маленька. Але мені все що необхідно телефон+маленький гаманець. Більше нічого в сумці не ношу.
автор Научительница 18 апреля в 15:15
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У меня две сумки, и обе я ношу круглый год
А якого плану та формату? Мені ось важко уявити дві сумки стосовно мого гардеробу. Бо і бананка треба на літо, і кросбоді на вихід, і шопер…
Стрекоза любви 18 апреля в 15:17
Ваша класна.
ЖаннаНеАгузарова 18 апреля в 15:17
Ответ дляНаучительница
А якого плану та формату? Мені ось важко уявити дві сумки стосовно мого гардеробу. Бо і бананка треба на літо, і кросбоді на вихід, і шопер…
У всех разный образ жизни. Мне много сумок ни к чему. Я мало куда хожу. И люблю сумки среднего размера с клапаном и длинным регулируемым ремнем
Идууу--уууу блин 18 апреля в 15:24
У меня сумки всесезонные: черная, зеленая, пудрово-розовая и на зиму, и на лето
Прикуси Язика 18 апреля в 15:29
У мене на літо кросбоді. У руках носити сумки не люблю
Голодаю 18 апреля в 15:34
О класс автор , я теж таку хотіла . Але закажу таку ще . JW pei обожнюю . Класні сумки за низькими цінами . А так чекаю на днях мою❤️ універсальну
3 1
ЛюбимаЯНЬ 18 апреля в 15:36
А мне рюкзачок нужен и поясная сумка. У меня щенок, теперь надо воду носить себе и собаке, ей миску ещё, салфетки, кульки для какашек, остальное по мелочи.... А телефон и деньги в напоясной. Руки нужны свободными.
Никто не хочет похвастаться такими покупками?
Ліплю вареники 18 апреля в 15:37
Зараз такий рюкзак. Вже два тижні ходжу з ним. Купувати немає сенсу ще щось, бо сумок багато, я навіть не всі за рік витягаю.
От плетена з шкірою тут сподобалася, на море б таку може і купила б. Є плетена гарнюня, але манюня кросбоді.
5 3 1
Dane4ka111 18 апреля в 15:38
Ответ дляМедсестричка
звичайний шкіряний багет з Estro
У меня их кожаный рюкзак , отличное качество.
автор Научительница 18 апреля в 15:38
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А мне рюкзачок нужен и поясная сумка. У меня щенок, теперь надо воду носить себе и собаке, ей миску ещё, салфетки, кульки для какашек, остальное по мелочи.... А телефон и деньги в напоясной. Руки нужны свободными.
Никто не хочет похвастаться такими покупками?
Я для прогулянок з собакою недорогу купила саму звичайну на розетці з тканини.
Кульки та вкусняшки в органайзері прикріплені до рулетки. Для води одразу ж пляшка з поїлкою. Вона на карабіні. Кріплю до сумки.
2 1
автор Научительница 18 апреля в 15:41
Ответ дляИдууу--уууу блин
У меня сумки всесезонные: черная, зеленая, пудрово-розовая и на зиму, и на лето
Ооо, я так само люблю різноманіття)
Медсестричка 18 апреля в 15:41
Ответ дляDane4ka111
У меня их кожаный рюкзак , отличное качество.
На удивление, да. Планирую еще у них на осень купить.
Перекус беру завжди 18 апреля в 15:47
Така
3 1
Укр_жіночка 18 апреля в 15:47
Таку собі купила
5 4
автор Научительница 18 апреля в 17:15
Ответ дляПерекус беру завжди
Така
Ви через байера замовляли Корс чи самі? Придивляюсь на їх гаманець, але без поняття чи сайт приймає наші картки) бо і так з впн відкриваю.
Може ще третю? 18 апреля в 17:15
Еще голубую очень хочу. И серую, и оливку, и что-то яркое)))
Перекус беру завжди 18 апреля в 18:14
Ответ дляНаучительница
Ви через байера замовляли Корс чи самі? Придивляюсь на їх гаманець, але без поняття чи сайт приймає наші картки) бо і так з впн відкриваю.
Через баєра