Данія стає першою країною у світі, яка купує зброю для ЗСУ у українських виробників
У рамках нового пакету військової допомоги Данія виділила 200 млн крон (понад 1,1 млрд грн, або $28,5 млн) на закупівлю озброєння та військової техніки для ЗСУ у українських виробників. Про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.
“Це перше і поки що безпрецедентне рішення – коли вироби військового призначення для Сил оборони України закуповуються в українських виробників за кошти іншої держави”, – зазначили у відомстві.
Водночас наразі невідомо, хто саме отримав контракт і що саме купує Данія для ЗСУ.
Тим часом, міністр Олександр Камишін зазначив, що можливості українського оборонно-промислового комплексу вже втричі перевищують можливості українського бюджету.
“Спроможність українського ОПК становить близько $20 млрд. Водночас Україна має лише $6 млрд на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина усіх станків, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — сказав він.
Мета України – зібрати $10 млрд на виробництво української зброї цього року
’Спроможність українського ОПК становить близько $20 млрд’-
хто там стогне щодня на Порадниці,що Україна власну зброю не виробляє?
Korsika999• 19 апреля 2024
Да, видно что ни о каких мирных переговорах, даже в теории, и речи нет😐
Korsika999• 19 апреля 2024
Россиян больше в несколько раз. Так что будем воевать до последнего, сами знаете кого...
Ответ дляKorsika999
А вы сомневаетесь?
Этот этап - не будет переговоров.
Идет накопление , а рашка рассчитывает на летне осеннюю компанию.
Потом по ситуации в конце года.
Может менятся? Может , потом
Этот этап - не будет переговоров.
Потом по ситуации в конце года.
Может менятся? Может , потом
’...наразі невідомо, хто саме отримав контракт і що саме купує Данія для ЗСУ’
сподіваюсь,що поширювати,що саме купують не будуть,але є певні припущення)
’Руснявий флот скоро піде під воду
Українські морські безпілотники не мають аналогів на Заході і можуть досягти практично будь-якої точки в Чорному морі , — речник СБУ Дехтяренко
Дрони непомітні для ворожих систем виявлення.
Їх вартість оцінюється в 8,5 млн гривень .
Вже розроблено найновіший дрон Sea Baby 2024 року, який може нести майже тонну вибухівки далі ніж на 1000 кілометрів .’
Пам´ятаю нещодавно тут тему розганяли про недоцільність донатів,коли збір на Sea Baby йшов
’Руснявий флот скоро піде під воду
Korsika999• 19 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Как раз и укрепление нашего Впк есть основой, что могут быть переговоры.
Теоретически да, может быть основой.
Но по такой схеме, как в старпосте, будет бесконечная цепочка перекупов у самих себя. И в итоге оружие будет стоить намного дороже.
Ответ дляliss
Не поняла ..
наше оружие покупают для нас ? Что это уже за схема )))
Инвестируют в украинского производителя, продукт отдают нам.
Запускается цепочка. - деньги- сырье- рабочая сила, все наше - выход продукта - для Всу.
Покупка сырья, рабочие места нам, получение бесплатно продукта Всу
Ответ дляKorsika999
Теоретически да, может быть основой.
Дания не будет аудит проводить? Вряд ли.
Всегда лучше иметь тут цикл свой, а не выпрашивать оружие готовое у спонсоров, а свои станки, свое производство
Плюс производство у нас дешевле , наша рабочая сила дешевле, плюс нет издержек на доставку, логистику
Это нам дают удочку, не рыбку
Ответ дляKorsika999
А вам бы,конечно,хотелось БЫ что б Украину побыстрее сдали безоружную на глумление рашистскому солдату-садисту?
Самый крепкий мир наступит тогда,когда Украина вернет себе ядерное оружие и вдоль всех тысяч км границы с мордором выстроит стену с колючей проволкой под напряжением
Ответ дляmalva08
Для мене - це дно, заробітки на війні. Такими темпами вона ніколи не закінчиться, бо усім це вигідно, а простих людей знищують
Еще один ’ голубь мира’
Ответ дляLudaSHS
В этой новости, хоть сума малая, нравится прецедент, что они покупают за свои деньги- нашу.
Сша например во всем мире - дает только на свои производства, Франция свои за свое, Германия в свой впк.
Ес вообще как от спячки проснулся.
З приводу суми не сказала би, що мала
Кількість населення менше 6 млн
Працюючого населення менше 3 млн
Якщо зрівнювати масштаби такої маленької країни, і її допомоги нам, поки США зі своїми масштабами качають і торгуються
Кількість населення менше 6 млн
Працюючого населення менше 3 млн
Ответ дляLudaSHS
Тоесть деньги бросают на расч счет предприятия конкретно и целенаправленно, боясь что если дадут транш не конкретно целевой , он уйдет вникуда )))?!
Ответ дляKorsika999
Ядерной бомбе все равно сколько россиян уничтожить за раз-100 тыс или миллион
Korsika999• 19 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я бы хотела мир. А свои измышления, оставьте при себе.
Вы ещё про бурятов, вашим спитче забыли написать
Korsika999• 19 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Только ядерной бомбы у нас нет. А у рашки есть
Ответ дляJave
Це інвестиції не тільки в нашу обороноздатність, а й в нашу економіку..
СвітланкаОК• 19 апреля 2024
Бідні данці вже зневірилися у спроможності нашого МО хоч щось закупити без мільярдних відкатів ))) Вирішили напряму з виробниками співпрацювати, аби лише оминути цю корупційну клоаку 🤣
СвітланкаОК• 19 апреля 2024
Ответ дляKorsika999
Який мір? Рузький?
Ответ дляСhanelKa
З приводу суми не сказала би, що мала
Кількість населення менше 6 млн
Працюючого населення менше 3 млн
Кількість населення менше 6 млн
Працюючого населення менше 3 млн
Це точно.Велика подяка данцям
Ответ дляСвітланкаОК
На відбудову Миколаєва 21 млн доларів десь вже освоїли ( від Данії )