Мамзелькіна• 19 апреля 2024
Мені ніхто нічого не помагає
Что отвечать маме на эту постоянную фразу?
Маме 62
Упругая попка• 20 апреля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви справді не розумієте що є цілий ряд робіт які фізично важко виконувати в такій ситуації? Звичайних домашніх робіт. Потрібна суто фізична допомога. Дай Боже щоб ви ніколи і не розуміли цього і були завжди здоровою. Але тоді розмова безпредметна.
Я вас і питалася про це, тим не менш ви навели саме ці приклади
Було б більш глобальні проблеми - ви б згадали саме про це. Тому дійсно розмова безпредметна)