20 апреля в 21:11

матрьошки, як діла? які новості?

Конгресмени після голосування підняли прапори України ♥Проект за помощь Украине принят.
Поздравляю.
Всех, кто ждал этого момента.Спасибо, Америка.
Спасибо всем, кто содействовал.Слава Україні!Героям Слава!Смерть рашистським окупантам!
автор forumchanka 20 апреля в 21:12
ройте могилы.приедут херои сво дамой.точнее-привезут
чаревна 20 апреля в 21:13
Дякуємо за підтримку!💛💙🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
37 7 2
You are Queen 20 апреля в 21:15
Коли я казала, що у них є козир у рукаві, мене тут чуть морально не згвалтували!))))
Пора відміняти законопроект про мобілізацію!
автор forumchanka 20 апреля в 21:16
все ок.бо вибори на носі
Parasolechcka 20 апреля в 21:16
На що ви їх в тему покликали, бачите як дизлайкають...
26 3 1
nata.ant 20 апреля в 21:17
Ответ дляYou are Queen
Коли я казала, що у них є козир у рукаві, мене тут чуть морально не згвалтували!))))
Пора відміняти законопроект про мобілізацію!
І хто його відмінить?)
автор forumchanka 20 апреля в 21:18
Питали як виглядає пи..да русні?
25 5 3
You are Queen 20 апреля в 21:18
Ответ дляnata.ant
І хто його відмінить?)
Ну як прийняли, так нехай і відміняють!
4 1 1
автор forumchanka 20 апреля в 21:20
Ответ дляParasolechcka
На що ви їх в тему покликали, бачите як дизлайкають...
хай казяться нам на радість.
owl62 20 апреля в 21:23
Ответ дляParasolechcka
На що ви їх в тему покликали, бачите як дизлайкають...
То вони від безсилої люті
7 2
TAM-rico 20 апреля в 21:32
Матрьошки - занадто гарна назва. Вони потвори всі до однієї
41 2
Ирина_Б_ 20 апреля в 21:40
ура! война продолжается! и наше руководство не будет голодать)
Natalia505 20 апреля в 21:44
Ответ дляИрина_Б_
ура! война продолжается! и наше руководство не будет голодать)
Це тисячі врятованих життів, захист електростанцій, закрите небо. А пуловські мирні договори, з капітуляцією, можна засунути йому в дупу.
Baлeнтинka 20 апреля в 21:44
Ответ дляNatalia505
Це тисячі врятованих життів, захист електростанцій, закрите небо. А пуловські мирні договори, з капітуляцією, можна засунути йому в дупу.
Посмотрим, посмотрим.
Natalia505 20 апреля в 21:45
Дякую автор.
4 2
luizka 20 апреля в 21:46
Ответ дляBaлeнтинka
Посмотрим, посмотрим.
Посмотрите в Крыму
11 5
Natalia505 20 апреля в 21:47
Ответ дляBaлeнтинka
Посмотрим, посмотрим.
В Орську зараз більше на що можна подивитись, картина маслом.
14 8 3
Ирина_Б_ 20 апреля в 21:48
Ответ дляNatalia505
Це тисячі врятованих життів, захист електростанцій, закрите небо. А пуловські мирні договори, з капітуляцією, можна засунути йому в дупу.
ага, так и будет 😂 ну в принципе так и было эти 2 года
Natalia505 20 апреля в 21:49
Ответ дляИрина_Б_
ага, так и будет 😂 ну в принципе так и было эти 2 года
Так і було ці два роки, збивали як могли, що летіло.
13 8 3
Witty 20 апреля в 21:50
Хтось слідкує за руснявими пабліками? Шось аж захотілося подивитись на опіки дупи на скрінах
Natalia505 20 апреля в 21:51
Ответ дляWitty
Хтось слідкує за руснявими пабліками? Шось аж захотілося подивитись на опіки дупи на скрінах
Нє опіків там немає. Там сраки у воді. Горіти вони будуть пізніше, ще все попереду.
12 6 3
Ирина_Б_ 20 апреля в 21:53
Ответ дляNatalia505
Так і було ці два роки, збивали як могли, що летіло.
ну если на тысячи погибших вам пофиг, то да, крутяк 👍 шоу маст го он
Natalia505 20 апреля в 21:54
Ответ дляИрина_Б_
ну если на тысячи погибших вам пофиг, то да, крутяк 👍 шоу маст го он
А вам нє? Що зробили щоб їх захистити? Дупу вже вивезли?
13 6
Ирина-bbd0 20 апреля в 21:55
Ответ дляИрина_Б_
ура! война продолжается! и наше руководство не будет голодать)
Та вам какая разница где и с кем воевать? У кацапов зудит.если они людей не убивают
11 4
Осьминожко 20 апреля в 21:56
Почему мобилизацию должны отменять? Я не в курсе, расскажите плиз.
И что приняли в США? Откуда столько радости?
7 2
Ирина-bbd0 20 апреля в 21:56
Ответ дляBaлeнтинka
Посмотрим, посмотрим.
Шматы собираете .оккупанты?
7 2
Ирина_Б_ 20 апреля в 21:56
Ответ дляNatalia505
А вам нє? Що зробили щоб їх захистити? Дупу вже вивезли?
мне нет конечно, люди самое ценное, как можно этого не понимать, не понимаю)
7 6
Ирина_Б_ 20 апреля в 21:57
Ответ дляИрина-bbd0
Та вам какая разница где и с кем воевать? У кацапов зудит.если они людей не убивают
ну так будут воевать с кем-то другим, а не с нами, им же без разницы
5 1
Ирина-bbd0 20 апреля в 21:57
Ответ дляWitty
Хтось слідкує за руснявими пабліками? Шось аж захотілося подивитись на опіки дупи на скрінах
Можете и тут вон наблюдать)))))
Почти как чили намазали))
7 1
Natalia505 20 апреля в 21:57
Ответ дляИрина_Б_
мне нет конечно, люди самое ценное, как можно этого не понимать, не понимаю)
Конкретніше, як вам не байдуже окрім розведення срачів на порадниці?
11 5