Айболитная• 22 апреля 2024
Спасибо девочки, кто поддержал)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3516051
Моя тема.
Я очень боялась печь для чужих людей.
Простые торты, украшать не умею.
За 2 недели появились еще желающие и я в шоке)
Спасибо тем, кто поддержал)
Пока так, дальше заказала столик, шпатели, буду стараться чтоб не просто тортик
Моя тема.
Я очень боялась печь для чужих людей.
Простые торты, украшать не умею.
Спасибо тем, кто поддержал)
Залетна Я тут• 22 апреля 2024
Я б такі торти купувала, впевнена що вони смачніші за магазинні. Сама не люблю і не вмію таке робити.
В нас в місті є спеціальне місце на базарі де жінки продають торти домашні, але всі роблять тільки одного виду, але ж дуже смачні.
Ох, а таких тортів як у Вас там не вистачає.
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляanabelia
Вже зняла
А с телефона походу не можу(
Тут же не можна, забанять..
Чи зранку з компа
Тут же не можна, забанять..
Чи зранку з компа
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
Автор, очень аккуратные и аппетитные торты у вас. Как профессионал с многолетним опытом пишу)). Не отдавайте так дёшево, цените свой труд. А вишню - да, с крахмалом
Спасибо)
Ну ученики на то и ученики)
Грехи иногда можно простить, если кривенько)
Ну ученики на то и ученики)
4erepashka• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
500 грн торт, 2-2,5 кг. Поки що так, з упаковкою то вже + 50 грн має бути, не дешеві ті коробки.
Сусіди зараз замовляють, то тортниця, потім вертають)
и мне напишите контакты,плиз
НаливайКа• 22 апреля 2024
Автор, я вас там підтримувала і тут повторю: ви молодчинка! Приємно чути гарні новини. Але трішки все ж підніміть ціну, це праця нелегка. Тим більше, тортики у вас такі гарні, акуратні, домашні, нічого зайвого, на такі покупців знайдеться вагон. Успіхів вам, я дуже рада за вас!
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Блин, у вас помадка на пражском, прям как раньше..была
Ск не пробовала нигде уже нет такой помадки которая как бы ломается.. ни рошен, ни бкк не делают, ни кондитерские какие то... Тупо все приторно сладкое.
А есть пражский в разрезе?
Нету в разрезе. В растопленный шоколад добавляете подсолнечное масло) если черный можно чуть сгущонки белой.
На 100 грамм шоколада 10 грамм масла.
Шоколадно-ореховый есть в разрезе только)
На 100 грамм шоколада 10 грамм масла.
ИМХОля• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Это молочная девочка с вишней, может потому не ахти…
Напишіть рецепт
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляНаливайКа
Дякую дуже))
Як зможу краше, то буде ще тема)
Бо надихаєте)
Як зможу краше, то буде ще тема)
Бо надихаєте)
Мусик Пусик• 22 апреля 2024
Перший раз бачу торти від домашніх тортодєлов, від яких дійсно збуджується апетит, а не хочеться блювати від уявлення, як отими руками ту мастіку катають 🤮
У вас вигляд домашніх апетитних тортиків. Не зв‘язуйтесь з тими жлобськими мастіками, розвивайтесь у напрямі натурального декору.
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
😘дякую)
Снідаю авокадо• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
На 100 грамм шоколада 10 грамм масла.
Вы правда, автор молодец!
Коржи таки пухкеньки)
Мой максимум кексы и печенье с шоколадными кусочками.
С тортами вообще не дружу.
А с детства помню домашние торты, мама пекла, эх..
Коржи таки пухкеньки)
С тортами вообще не дружу.
ИМХОля• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Київ, південна борщагівка
О, я недалеко. Як Вас знайти?
НаливайКа• 22 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
От погоджуся дуже. Автор, гніть свою домашню лінію, це великий прошарок людей насправді ваша цільова аудиторія, не треба ті навороти
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Напишіть рецепт
Коржі такі
Крем пломбір. Погугліть.
Вибачаюсь за кацапський сайт☺️
Леді Душка• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Дякую за пораду. А як зробити краще?
Підварити і крохмалю додати, чи як?
Є така штука, порошок який перетворює зайву рідину фруктів, в желе, чи щось по типу желе. Смачно.
Я забула як називається. В пекарнях Сільпо його використовували для пиріжків з вишнею
Маю сечі• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Дякую за пораду. А як зробити краще?
Підварити і крохмалю додати, чи як?
Ну это кто как любит. Я желе терпеть не могу, а вишни в тортике люблю
Мусик Пусик• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеді Душка
Фууу, я саме ізза цього загущувача і не беру у них пиріжки. Ну от нащо ви цю хімозу авторові радите? Ну хто те желе любить в торті окрім вас? Я б таке їсти не стала. Немає нічого краще вишеньки цілої, а не виварені соплі з хімозою.
Леді Душка• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
2-2.500 в зависимости от торта. 500 грн беру за торт. +-за работу получается 200 грн, меня устраивает как для хобби и учится.
Продукты как для себя, без маргарина, если вопрос будет.
Згущонку тоже сама варю из молока и сахара. Ириску терпеть не могу магазинную.
За двокілограмовий торт 700 грн?
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
О, я недалеко. Як Вас знайти?
Я мешкаю Махова( Жолудєва)
Але ж буде наразі як реклама, бан не хочу)
Чи як воно працює?
Чудо в декрете• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Как варите, молоко, по идее, цельное надо, я варила когда-то но оно уже вышло как вареная сгущенка только жидкая. Вкусно, но мне не хватило консистенции и видать надо посуду другую.
Леді Душка• 22 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Яке желе???? Нащо ви тему в срач перетворюєте своїми блюючими фейсами?
Чудо в декрете• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
У вас, наверное, соседей много и отношения норм, у меня при всем желании не найдется столько) Плюс их порой хочется прибить))
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляЛеді Душка
За двокілограмовий торт 700 грн?
Та ні, 500. Ну якщо це звичайний торт, наполеон, медовик то що
Пакування тільки ще + 50 якщо в коробку.
Дорогі ці коробки)
Айболитная
• 22 апреля 2024
Ответ дляЖенщинас
А шоколадный торт это какой?
Поль Робсон)
Старый семейный рецепт. Бисквит на кефире, крем згущонка-масло, орехи.
Дикая Роза• 22 апреля 2024
Дуже гарно. Я б наполеончика купила, але дуже далеко. Таксі не варіант
Я тут Живу• 22 апреля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ох як влучно ви їх обізвали - виварені соплі))) Я теж через них ненавиджу ці пиріжки(( Нормальні обожнюю)
Леді Душка• 22 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Дорогі ці коробки)
Це дуже дешево