Пупуговка• 23 апреля 2024
Как уложиться в питание на 2000 грн в месяц.
Что покупать, как есть. Я одна
Я такая - жду трамвая• 23 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Ну голубая кровь, а то уборщица ж не человек для советчиц
даремно ви так про прибирання, обширна сфера для заробітку
у мене сусід у клінінгу, прибирання, миття вікон різної складності, працює сам на себе, одна поїздка, не завжди на весь робочий день, 3000-5000 грн.
робота є завжди, особливо з приходом тепла
я от вже задумалася може і собі підробити у цій сфері спробувати, прибирати вмію, а ще вмію класно плодові дерева обрізати (у мене їх біля сотні, різних, постійна практика), чоловік вміє траву косити
мені здається, що тут куди прикольніший заробіток, ніж репетитор англійської, хоча маю гарний досвід ’дати старт’, особливо для дітей 1-2 клас
зараз думаю, що для додаткового заробітку починати: англ чи прибирання
і щось більше тяготію до прибирання, для нервової системи спокійніше
Найщасливіша• 23 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Я искала , везде до 23 25 лет максимум
Автор ,я работала в 39,со мной женщина пенсионерка, мы носили рекламу окна-двери по почтовым ящикам
Сейчас в церкви дают гуманитарку, крупы, муку, олию, даже консервы фасоль, иногда тушёнка
В каком Вы городе?
Марафетчица• 23 апреля 2024
Ответ дляТоскующая
А необходимые моющие и расходные материалы, вы советуете автору на те 2 тыс купить?
Если вы хотите, чтобы к вам пришёл у ирать человек, он должен прийти без ничего? Или все таки вы предпочтете, чтобы у человека было все для качественной уборки? Интересно просто узнать
Я нанимала уборщицу и покупала все средства, включая тряпки, сама за свои.
Чучело-Мяучело• 24 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Спросите у наших депутатов, что в этом страшного
А панянка депутат? Ну в більшість наших депутатів прекрасно знають, що таке злидні. Не всі, але все ж
Пупуговка
• 24 апреля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
И значит теперь им можно разворовывать страну?
Зяблик протестант• 24 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Неужели другой варианта нет(
Чому нема? Шукайте. Щойно бачила на магазині під будином оголошення, що шукають продавця. Зарплата 800 грн/день.
Зяблик протестант• 24 апреля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Особняк - це щось квадратів на 600-1000 від гектару прилеглої (причому прилягає пару зазвичай, а не город) і гектар це дуже мало .А то просто великі будинки. Ну може на західній щось інше мають на увазі під словом особняк. У нас так. Особняк - панський маєток
Ні, це просто власний будинок)
Напланетянка• 24 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Могу предложить подроботку , простое , обычное! общение в месенджере, 100гр в час , я мужчина) подходит?
Пишите номер) Попробую)😉